Máte skúsenosti s kočíkom Cam Pulsar?

mmacko
27. jan 2010

ahojte,
ja som mala pri dcere Cam MBX 6 a bol super (len som mala v 2008, ktora nebola odpruzen). Pri druhom zvazujem tiez Cam, nakolko to b super kocik, lahky, skladny, otocny do oboch smerov.
Rozhodujem sa medzi MBX 6 a Pulsarom.
Mate uz niektora skusenosti s Pulsarom? Na prvy pohlad sa mi nepacil, ale na druhy sa mi zapacil 😉.
Je rovnako lahky ako MBX 6?
A aj skladny? A je sportak a vanicka rovnako siroka?
Dakujem

jana17
20. apr 2010

Ahoj,
my sme sa rozhodovali medzi Cam MB X6 Tris 2009 a Cam Pulsar TRIS 2010. Som rada, ze nakoniec sme kupili Pulsar, je to super voz 🙂 Mame ho v bordovej farbe. A ako pises je lahky, skladny (konstrukcia sa da zlozit), je s nim super manipulacia. Jedine co nema su nafukovacie kolesa, ale moj manzel je zase tomu rad, ze nemusi opravovat defekty 🙂
Je vidiet, ze vyrobca Cam si dava na svojej vyrobe zalezat. My sme spokojni 😎

leteku
20. apr 2010

Ahojky, my riešime tiež túto dilemu. Od Pulsaru ma práve odrádza váha, mne sa zdá dosť ťažký ale ináč vyzerá super.

jana17
24. apr 2010

Ahoj leteku,
tak mne sa ani trosku nezda tazky 😉 Praveze je s nim lahulinka manipulacia. Mala som moznost pokocikovat si rozne druhy kocikov, ale tento proste vyhral. Este sa mi pozdaval Concord, ktory sa mi zdal tiez lahulinky na manipulaciu. Ale dalsie typy, ktore som mala vyhliadnute, ako Maxi Cosi alebo X-lander, tak tu uz mozno hovorit o tazkom kociku. Este som jednym ockom pokukavala aj na Quinny Buzz4, tiez super voz, ale sa mi nejako nepozdavala ta sportova cast...
Samozrejme zalezi aj na tom, co s tym kocikom planujes robit. Ak ho budes niekam vynasat, napr. hore schodmi, tak to ti bude tazky akykolvek kocik. Ja som si kocik vyberala podla toho, aka je s nim manipulacia a aky je skladny. A skladny veru je, ked sme ho kupili, tak sme ho viezli vo felicii (vanicka, sportova cast, vajicko, konstrukcia), spolu s dalsou autosedackou pre starsie dieta a este sme tam mali aj postielku 😀

jana17
24. apr 2010

Este dodam, jedine, co mne osobne na nom vadi, su tie nenafukovacie kolesa...

leteku
24. apr 2010

Jani - dakujem za referencie. Neplánujem ho nosiť po schodoch ale napr, do autobusu by som si ho naložila rada sama, nechcem sa spoliehať na pomoc iných. Preto sa mi zdá, že tých 13 kg veľa. No musím si ho ísť vyskúšať do nejakej predajne.

jana17
24. apr 2010

Tak na vylozenie do autobusu budes potrebovat pomoc, na to nie je moc lahky. Ale osobne si myslim, ze nech kupis akykolvek kocik, tak pomoc na vylozenie a zlozenie budes potrebovat. Nie je to moc stastne riesenie, ak by si sa s tym mala natahovat sama. Predsa je clovek po porode a mozes si viac ublizit ako pomoct...
Prajem Ti, aby si si nasla svojho favorita a hlavne aby si s nim bola max spokojna 😉

leteku
25. apr 2010

Jani - no pri malej som mala kočík, ktorý som nemala problém si naložiť aj sama takže sa musím ešte popozerať asi po inom. Snaď to do pôrodu stihnem. Ďakujem za info a užívaj si to s Kristínkou. Pá

janie08
22. máj 2010

Ahojte,tak po dlhom hladani som sa konecne nieco docitala o tomto kociku,nikde totiz ziadne recenzie niesu,uz som si myslela,ze snad ani neexistuje 🙂 Mne sa tento kocik zapacil hned ako som ho videla. Lenze akosi kupovanie po internetu ma moc neberie,pred tym nez do niecoho investujem,potrebujem tovar vidiet na zivo a ohmatat. Nemam ale moznost,byvam v zahranici v malom mestecku,kde moc velky vyber neni a do tohto kociku som sa proste zamilovala na pohlad. Neviem ako to funguje s tymi kolesami ked su male a nenafukovacie 😕 Takze mi asi nic ine neostava,nez si ho naozaj objedbat cez net. Budem rada za kazdy prispevok a zkusenost s tymto kocikom.. Prajem len to najlepsie

jana17
23. máj 2010

Ahoj janie08 - ked si vsimnes kocik niekde na obrazku, tak kolesa nie su moc malinke. Ak budes chciet, tak ti mozem premerat aj priemer. Len ak byvas ako ja, niekde na dedine, kde nie su rovne cesty, tak ti bude po ceste dost hrkat... Na nerovny povrch by som skor volila nafukovacie kolesa, ale skusenost s nimi nemam, tak ani neviem porovnat.

janie08
23. máj 2010

Ahoj Jani,moc dakujem za dalsi prispevok. Ja som momentalne v 28.tyz tehotenstva a ako prvorodicka,nemam vobec ziadne zkusenosti s kocikami. To hrkotanie,je nejak nepohodlne pre babatko? 😕 A mam este otazku,ci sa daju potahy prat,alebo nie. Inac som na 95%rozhodnuta,ze si ho naozaj obejdnam,desing ma velmi ohromil a ako pises je i prakticky a skladny,co je super!

jana17
24. máj 2010

janie08 - moja mala pri tom "hrkotani" dokonca zaspi 😀
Co sa tyka prania, tak som ti odfotila z navodu na pouzitie cast o prani potahu. Mam to v albume, tak ak chces kuk tam 😉
Ja som este neprala nic, nie je treba, ale cistila by som to rucne v nejakej vlaznej vode.

julcek
24. máj 2010

ahojte, ja som sa do CAM PULSAR 2010 zalubila na druhy pohlad, videla som ho aj nazivo, a po predvedeni ma fakt zaujal hned, velmi lahke skladanie, sice zo zaciatku mi vadili tie plne kolieska, ale v skutocnosti su aj vacsie ako na obrazku a rozmerovo nam uplne sadne do vytahu. Ja som ho videla v tej hnedej farbe. Chcela som si vybrat nejaku univerzalnu farbu ze aj pre chlapceka alebo dievcatko. Teraz este hladam ci nenajdem nieco v krajsej farbe ale stale to porovnavam s tymto kocikom.

jana17
27. máj 2010

julcek vsetky farby su pekne, ale my sme aj tak zvolili tu najnaj 😀 bordovu
(aspon pre nas je najnaj, hihi)

janie08
27. máj 2010

Jani,ak mas teda nejake foto,tak prihod,moc radi sa pozrieme na nereklamne fotiecky 🙂 Ak mas teda nejake po ruke..

jana17
28. máj 2010

Foto v albume... aj ked sa priznam, ze som pri hladani foto zistila, ze konkretne ja nemam foto s kocikom 🤐

julcek
6. jún 2010

@jana17 a ako sa s nim manevruje ??

jana17
9. jún 2010

@julcek manevruje sa s nim uplne bozsky 😎 ale samozrejme, najlepsie je vyskusat si to aspon v predajni. Ja som spokojna.

julcek
12. jún 2010

@jana17 ja som si to skusala v predajni, teraz hladam uz len najlepsiu cenu, ty si to kupovala kde a za kolko ?

janie08
11. júl 2010

Tak uz ho mam konecne doma 🙂 Je naozaj tak krasny a sikovny,teraz uz caka na moje milovane babätko 😲

lydulka
26. feb 2011

@janie08 ahoj, no čo spokojná s kočíkom? ja ho mám tiež.. je fajn, až na tie plne kolesá.. strašne rychlo sa mi ošuchali.. či už nakladím do auta, alebo ked som sa niekde ošuchla..

janie08
13. mar 2011

Spokojna som,i ked to s tymi kolesami je pravda,ja som ich mala osuchane uz asi hned po 2tyzdnoch.. korbu som pouzila minimalne,tym,ze hlavne jazdim autom,takze som pripevnila autosedacku na konstrukciu,k tej autosedacke mam len jednu vyhradu,strieska prekaza hlavicke,tym ako sa sklopuje,inac v pohode.. my uz sa ale chystame na sportovu cast,tak som zvedava 🙂

lenki7
19. mar 2011

ahojte dievcata, dnes som nahodou v obchode natrafila na Cam Pulsar 2011 v bezovej farbe a samozrejme som sa don hned zamilovala. Teraz sa snazim najst na nete viac informacii o nom, ale nikde sa neviem dociat, ci sa sportova cast rozlozit do uplnej polohy lahu. Neviete mi s tym poradit?

jana17
21. mar 2011

@lenki7 ano, ide zlozit do uplneho lahu. Kludne sa pytaj 😀

lenki7
21. mar 2011

@jana17 🙂 🙂 🙂 dakujem - uz som sa bola nan pozerat dvakrat v predajni a je fakt nadherny, dokonca vanicka sa mi zda byt vacsia ako pri ostatnych. Nakoniec kupim kociarik 2010 za cenu, ktora sa skutocne neodmieta 450E - za NOVY, akurat je v cervenej farbe. Este som do toho obchodu volala, aby som si overila rozsah dodavky .
http://www.ricobaby.sk/?p=productsMore&iProduct...
Mne sa z tych starych pacil najviac bordovy.. ale budem sa musiet uspokojit s cervenym - ved najdolezitejsia je aj tak kvalita a nie farba 😉 nie?

jana17
21. mar 2011

@lenki7 Tak ta cena sa neodmieta 😀 my sme ho kupovali este v r.2009 a veru bol o dost drahsi

lenki7
21. mar 2011

@jana17 uz je objednany 😵 😵 😵

jana17
22. mar 2011

@lenki7 paradicka 😵

jerino
6. apr 2011

@lenki7 ahoj a už prišiel?aky je?mne sa pači prave ten červeny a aj ta cena,a to je cena za trojkombinaciu? dakujem

lenki7
6. apr 2011

@jerino ahoj 🙂 kocik nam z obchodu zaslali este v ten den ako som objednala a do dvoch dni bol doma. Cena je skutocne taka nizka za celu trojkombinaciu, nanoznik, prebalovacia taska a plastenka proti dazdu. Max spokojnost 🙂 noo my sme ho este nevyskusali vonku, kedze termin mam v juni, ale kluckovanie po byte zvlada s uplnou lahkostou 😉

jerino
6. apr 2011

🙂 aj ja mam termin v juni 🙂 ,vieš čo aj ja nad nim rozmyšlam bola som sa pozrieť v obchode ta pani predavačka mi ukazala tiež len na obrazku ale bol celučký červený krasny ale 655eur,neviem či si ho videla.tento je taky bordovo červeny pači sa mi trošku menej ale ta cena je užasna 🙂 konštrukcia aj všetko okolo je super . a objednala si si ho telefonicky alebo cez net?