Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Moon Style je moderný kombinovaný kočík minimalistického, štýlového vzhľadu - novinka pre rok 2020. Bezúdržbové gumové kolesá na typ nadpriemernej veľkosti sú vybavené dezénom a citeľným odpružením, čo ti zaručí pohodlnú jazdu na každom, i náročnejšom mestskom povrchu. Kočík je ale zároveň prakticky štíhly a dostatočne ľahký - so športovou časťou váži pod 12 kg! Pridanou vlastnosťou novších kombinovaných kočíkov Moon, teda najmä ich hlbokých vaničiek - model Style nevynímajúc - je systém Circ Air dávajúci dôraz na priedušnosť materiálov a cirkuláciu vzduchu, ktoré spolu s matracom Träumeland vytvárajú príjemnú klímu pre tvoje dieťatko.

Športové sedadlo môžeš otáčať a polohovať až do ľahu, a to vrátane opierky nôh. V slnečnom počasí oceníš aj predĺžiteľnú striešku - najlepšie však kryje v sediacej polohe. XXL strieškou je vybavená aj priestranná hlbboká vanička, ktorej extra výbavou je aj ochranné madlo. Výhodou je aj jej vyššie umiestnenie na konštrukcii, takže sa k svojmu najmenšiemu pokladu nemusíš toľko zohýbať. K dvojkombinačnému setu patrí iba pláštenka - ostatné príslušenstvo, napríklad adaptér na autosedačky typu Maxi-Cosi, je nutné dokúpiť osobitne.
Viac informácií na oficiálnej stránke Moon Style

Parametre

Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
105 × 56 × 91,5
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
71 × 56 × 42
Pôvod značky
Nemecko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Zdravím, veľmi sa zaujímam o Moon Style, no zadné kolesa sú plnené penou a trochu sa obávam, či v nich nebudú ostávať kamienky, ako sa vraj zapichujú pri Cybexe Baliose, ktorého plášť kolesa je tiež tvrdená guma, ale vnútro je pena. Vďaka
Ahoj, nebála by som sa toho - ak sú kolesá gumené, kamienky sa do nich obvykle nezapichávajú. Pri Balios S je to skôr u predných kolies, a tie sú penové, preto tam nejaké kamienky vojdú. S gumovými kolesami tento problém mať nebudeš.