Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti s kočíkom Roan Bass?

matka121411
20. mar 2016

Prosím Vás, máte niektorá kočiarik Roan Bass? Ste s ním spokojné? Ďakujem za odpovede. 🙂

kamagma
29. mar 2017

@alexa24 nevadi ti ze taska nema usko. Ci ani ju nedavas dole z kociara?

alexa24
31. mar 2017

Ako že uško..ja ju praveže použivam minimalne tie 4veci čo si beriem von si davam pod kočik😎
Ale inak ju mam normalne na ramene zavesenú keď ju prenášam z kočikarne do bytu
..pridávam nejaké fotky, vysoko profesionálne 😂

alexa24
31. mar 2017

Naživo nie je ta farba až taká svietivá a strieška na tejto šport verzii mala ešte ďalšiu časť ktorá sa mohla sťahovať ale dala som ju dole, takto mi to stačilo.. Aj teraz ako sú tie biele pásiky je zips, takže keď moc svieti slnko alebo keby prši tak odtajním zipsom ešte kus striešky. Takže tak je aj super lahký odpružený dennodenne chodíme na prechádzky a nemám na ňom čo skritizovať

alexa24
31. mar 2017

A ak máte blízko do Polska odporúčam tam kamoška má podobný dizajn len si neviem spomenúť na značku a videla som ho na trhoch za cca 300 a tu 400€..určite by tam bol aj tento ale keďže sme na trhoch boli nedávno nebolo to už pre mňa podstatné obzerať každy obchod s koč...

matkovazuzka
6. apr 2017

@alexa24 môžem sa opýtať správne som pochopila že sa dá v Poľsku kúpiť Roan Bass lacnejšie, alebo len iný kočík, čo sa naň podobá ? Ďakujem 🙂

wifka
15. máj 2017

Ahojte, my kočík používame už takmer 5 mes. Je úžasný, ľahko sa ovláda aj jednou rukou. Fakt super. Len jedna vec, neviem, či sa to stalo aj niekomu z vás alebo máme len my takú smolu....na konštrukcií sa okolo nitov začala odlupovať farba.. dali sme reklamovať (radšej hneď, až sa neohradia že sme to niekde otrepali) a čakáme. Dali nám náhradný kočík (Britax), a musím povedať, že ešte cestou domov som volala sestre, či mi nepožičia na mesiac kočík (ona už má slečnu odrastenú)... ten Britax by som si nezobrala ani keby mi dávali neviem akú zľavu...kolesá hrozné..cítiť každý hrboľ. Nepochopím ženy, ktoré ho majú. Ja viem, aj my sme boli deti a vozili nás v kadečom, ale toto....ani zadarmo!!! Toď moja skúsenosť.

alexa24
15. máj 2017

@wifka ina ma to teraz napadlo, že to tu tiež dopíšem, lebo tiež sa mi začala tá biela farba olupovať, ale používame od júla a je to len taky kusoček nad pravým predným kolesom a nevyzerá že by sa to malo rozširovať.. myslím že sa to stalo pri tom neustálom skladaní do kufra a moj chlap sa s tým nekašle. pacne kočar na hocičo, pod hocičo, niekedy sa prežehnam keď ho idem vybrať

mimisk
16. máj 2017

@alexa24 skuste to zatriet bielym lakom na nechty, pomozeto

wifka
17. máj 2017

@mimisk nehnevajte sa, ale kočík za 500 eur ... keď raz zasiahnete do niečoho pokazeného, už vám chybu neuznajú aj keď ho máte v záruke.

mimisk
17. máj 2017

@wifka ja som to poradila ako riesenie, ked sa vam to nepaci nemusite to robit

wifka
5. jún 2017

@alexa24 Uz mame kocik doma. Konstrukciu prestriekali nanovo. A co sa tyka tej sivej casti (na nozicky), vyzeralo to, ako keby to nad kolesami praskalo. V predajni sme sa pytali, ci je to normalne, alebo mame proste smolu.. vraj to je normalne a ze to asi bolo aj na ostatnych. A cuduj sa svet, na kociku vymenili aj tu sivu cast, aj ked sme to do reklamacie nepisali. Takze musim povedat, ze sme boli a aj sme maximalne spokojní. Pristup k reklamacii na 👍

veroni91
10. jún 2017

@wifka Dobry den, viete povedat kde ste kocik kupili? Dakujem 🙂

wifka
10. jún 2017

@veroni91 Kupovali sme v Kindercentre v ZA. Ale nez sme sa rozhodli, pobehali sme vsetky mozne predajne a poskusali si rozne kociky. Takze urcite odporucam ist osobne na nejaku predajnu... nemusi vam sadnut prave tento 😉 ale keby ano, tak odporucam 😉

daduska3
10. jún 2017

@veroni91 v Auparku v BA sú.

veroni91
11. jún 2017

@wifka @daduska3 dakujem 🙂

red_cat
11. jún 2017

Baby ktore chcete Roan Bass, nenechavajte si to na poslednu chvilu. My mame termin v novembri a objednat ideme uz v july.
Dodacia doba je tam 3 mes + letne celozavodne dovolenky dalsi 1 mesiac. Vacsina obchodov vam ho bezplatne uskladni do terminu bliziaceho sa porodu. My ideme kupovat v BabyMarkete v Auparku v BA. Cena za trojkombinaciu v eco kozi tam je okolo 580e. Dvojkombinacia 480e

adia11
11. jún 2017

My mame kožený, spokojní sme, a dodali nam ho do dvoch tyzdnov. A cenu sme mali za dvojkombinaciu 400

veroni91
11. jún 2017

@red_cat my sme vcera kupili roan bass soft dvojkombinaciu za 450. Klasicky (nie soft) maju za 399. Maju na ne momentalne 10% zlavy. Neviem ale kolko stoji autosedacka, ale zda sa mi ze okolo 80.

lklapicova
11. jún 2017

My sme mali trojkombinaciu bass soft denim za 470€, v TT v bambini.ja som mala oktobrovy termin ale veru kvoli dovolenke v lete som na neho cakala asi 7-8 tyzdnov, lebo este aj moju farbu nemali vyrobenu. A objednavala som asi v juni a bol az koncom augusta.

alexa24
12. jún 2017

To vazne takto? ;) pozrite si aj česke eshopy ked som ja hladala pred rokom neboli tam cakacie lehoty a poštovne minimalne

daduska3
12. jún 2017

@red_cat no nestíhajú vyrábať, ale aspoň budeš mať s výberom pokoj a môžeš sa sústrediť na iné 😉

red_cat
12. jún 2017

@lklapicova
@veroni91
@alexa24
@daduska3
No neviem baby..bala by som sa risknut eshop ktory slubuje kratke cakacie doby😕 neviem preco by nam hentam klamali... dost nadavali na spolupracu s poliakmi z roan..ze z 10 kocikov dodaju 3 a zvysne mamicky musia cakat a nedodrzia dodaciu dobu...ze uz uvazuju o zruseni spoluprace s nimi...atd atd. takze nam odporucilo ratat s tymi 3 mesiacmi urcite a nasledne nam ho bezplatne uschovaju do tp.
Ale ta cena 470 z Bambini je naozaj lakava🙂 to uz bola cena aj s adaptermi na vajicko?

red_cat
12. jún 2017

Inak baby nad roan bass (nie soft) ani neuvazujete?? Myslite ze sa oplati kupit ten soft??

veroni91
12. jún 2017

@red_cat ja som ten klasicky neskusala, v tom soft sa da "vypnut" to odpruzenie a potom je ako ten klasicky. Ale mne sa prave ta odpruzenost toho soft velmi pacila.

lklapicova
13. jún 2017

@red_cat ano, cena bola "se vsim vsudy" 😊 plastenky na vsetky tri casti, moskytiery na hlboky(sedi ajna sportak) a na vajko, striesky, nanozniky a aj deka dokonca.

lklapicova
13. jún 2017

@red_cat a mne sa na tom klasickom - nie soft nepacila ta vanicka pokreslena.... a v tomto soft sa mi viac pacili tie potahy a tak.....

daduska3
13. jún 2017

@red_cat známa si objednávala kočík, kde bolo dodanie 3 mesiace a mala ho po 3 týždňoch 😉, ono niekedy to asi neovplyvnia. Inak mne sa viac páči ten soft.
Ono tie ceny majú podobné asi všade, závisí od toho, čo si vyberieš.
A vždy je lepšie si tovar pred kúpou v predajni popozerať, či je ok.

A autosedačku si akú vybrala?

red_cat
13. jún 2017

@veroni91
@lklapicova
@daduska3 tiez sme skusali len roan soft takze neviem porovnat v com je nie soft horsi😀 ale podla recenzii asi fakt bude lepsi ten soft.

Nam v predajni ponukli bud maxi cosi autosedacku alebo priamo roan. Roan stoji 99 ea najlacnejsia zakladna maxi cosi 130e. pravdepodobne zvolime teraz tu roan lebo po roku treba aj tak kupit uz taku fest kvalitnu.
Vraj do toho roka je to viac menej jedno lebo babatko je v protismere a nie je to take nebezpecne ako ked uz sedi v smere jazdy..takze teraz trosku posetrime a potom po roku uz pri vybere autosedacky uz isto nebudeem setrit🙂
Vy ste aku autosedacku zvolili?

daduska3
14. jún 2017

@red_cat ja by som volila Cybex, v bezpečnostných testoch vychádza najlepšie.