Máte skúsenosti s kočíkom Roan Bass?

matka121411
20. mar 2016

Prosím Vás, máte niektorá kočiarik Roan Bass? Ste s ním spokojné? Ďakujem za odpovede. 🙂

simona_simi
28. apr 2018

@misulie
Nie naša vanička pevne drží. To som hneď skúšala ako som to tu našla napísané 🙂 ani športová časť sa nehojdá a pekne drží.

ewushka85
29. apr 2018

@daakotaa potom dajte vedieť ako sa vyjadria ja som ho kúpila od známej a jej to robilo hneď ako ho kúpila a je ešte v záruke tak by som to išla reklamovať aj ja

misulie
29. apr 2018

aj ja by som sla lebo toez som ho kupila od zeny jednej a tiez to hompála

jankavorco
1. máj 2018

Babulky aj ja mám tento kocik doteraz som veľmi spokojná len teraz mi začala vŕzgať konštrukcia myslite žeby mi uznali reklamáciu ?? S končím sa zaobchádza dobre nemá dôvod prečo vrzgat a budí mi to malého keď spinka 😞 doteraz bolo všetko Oki nechápem prečo toto začal robiť aj keď sme natreli stále vŕzga

eliska1707
3. máj 2018

Maminky budem predavat moj Roan Bass Coconut.Cez vikend pofotim.Nema nejaka zaujem?ja som bola maximalne spokojna,ale drobec je uz chlapisko a potrebujem golfac

daakotaa
4. máj 2018

@ewushka85 konstrukciu opravili a poslali naspet...je ako nova aj ju premastili. Mala som tam aj vanicku ale tu sme poslali spat lebo ju poskodili. Tak cakam dalsi mesiac na vanicku.

daakotaa
4. máj 2018

@jankavorco aj mne zacal vrzgat, treba riadne premazat.

lal
4. máj 2018

Dievcata, mna ide porazit. Mame Roan Bass, sme s nim velmi spokojni, cez zimu som s nim nachodila cez 3000 km rychlochodzou a je uplne v pohode. No asi tri tyzdne dozadu sme vymenili hlboku vanicku za sportovu cast, lebo mala nam vyrastla. Od zaciatku sa mi ta sportova cast tazko polohovala, v podstate to islo skor silou. No dnes sme zistili ze tie polohovacie zuby su uplne vydrate a tym padom mi to tu sportovu cast nedrzi v sede, ale pada mi to do lahu. Urcite sme tomu dopomohli aj my, tym ze sme to silou sklapali, ale tak inak to neslo. Myslite ze mi uznaju reklamaciu?
Najhorsie je, ze zajtra rano ideme do Tatier a ten kocik fakt potrebujeme, tak to rano skusime nejak provizorne pridrotovat a v stredu by som chcela ist reklamovat.

daduska3
5. máj 2018

@lal škoda, že so s tým nešla hneď, možno si tam niečo mala vyskočené, robiť niečo nasilu nie je dobré.

zuzik1701
7. máj 2018

@jenny605 ja som s nim veľmi spokojná

snazilka1004
14. jún 2018

Ahojte chcem sa opýtať, da sa konštrukcia skladať aj keď je na nej pripevnená športová časť? Či je nutne stále športovú časť dávať dole? Ďakujem 😊

chinchilla2
14. jún 2018

@snazilka1004 Musí sa dať dole a potom sa konštrukcia samostatne zloží. Inak ak by mal niekto záujem, predávam trojkombináciu v ekokoži v krémovej farbe s bielou konštrukciou 🙂

noonna
17. júl 2018

Ahojte dievcata, nasli ste niektora Roan Bass Soft kocik ekokoza aj v trojkominacii? Vsade na strankach mi ponukaju len dvojkombinaciu s tym, ze mi poskytnu adapter a vajicko sa da dokupit inej znacky. Ale farebne to uz nebude ono. Mate skusenosti? Dakujem 🙂

idinka16
5. sep 2018

@matka121411 chcem sa spýtať vy máte čierno biely ekokoža? Mohla by ste mi poslať prosím fotku ako vyzerá reálne? Lebo tiež zvažujeme kúpu práve tohto modelu. Ďakujem budem Vám veľmi vďačná

red_cat
5. sep 2018

@noonna ahoj..ano my mame trojkombinaciu🙂 z babymarketu v BA. Aku farbu ides kupovat?

red_cat
5. sep 2018

@lal tento problem aj my mame. Ako dopadla reklamacia?

lal
5. sep 2018

@red_cat uplne bez problemov, spisali reklamaciu, vzali tu sportovu cast a o dva tyzdne volali ze je to hotove. Nie som si ista ci vymenili len tie zuby alebo dali celu novu sportovu cast, ale zreklamovali to a odvtedy nemame problem.

red_cat
5. sep 2018

@lal dakujem❤ musime to zriesit aj my.. Hore to ide zdvihnut v pohode ale dole len nasilu

noonna
6. sep 2018

@red_cat uz sme kupili ekokozu, typ Island Stone, pacila sa nam najviac. Akurat vajicko sme miseli dokupit od Cybexu lebo Roan Bass to nemal v ponuke vobec :/

red_cat
6. sep 2018

@noonna skoda ze som sa neozvala skor..mame presne island stone a vajicko skoro nepouzivane chcem predat...

noonna
12. sep 2018

@red_cat do kelu! To je fakt skoda :/ snad sa podari dobre predat

lucilaines
6. okt 2018

Ahojte, zhanam nanoznik na hlboku cast Roan Bass soft eco, neviete kde by som mohla zohnat samostatne len ten nanoznik?

akinomod
16. feb 2019

Baby vedeli by ste mi poradit kde zozeniem kocik roan bass soft rose ?? Dakujem

noonna
16. feb 2019

@akinomod ja som moj objednavala tu:
https://www.babyaisle.eu
Je tam aj online chat a poradia ti, vies vyjednat aj zlavu 🙂

akinomod
18. feb 2019

@noonna ale nemaju tam ten rose :(

noonna
19. feb 2019

@akinomod hmm tak potom neviem poradit ☹

red_cat
19. feb 2019

@akinomod skus babymarket v BA v auparku. Objednavaju priamo od vyrobcu z Polska na zakazku.. Vsetko co je v roan katalogu sa da objedna

speci_rodinka
22. apr 2019

ženy máte aj vajko? akú zakladňu isofixu,??? dakujem

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
speci_rodinka
22. apr 2019

@teegreen aha ze tie zakladne su vyrabane pre viac menej vsetky zn. super dakujem ti