Máte skúsenosti s kočíkom Roan Bass?

matka121411
20. mar 2016

Prosím Vás, máte niektorá kočiarik Roan Bass? Ste s ním spokojné? Ďakujem za odpovede. 🙂

jenny605
12. jan 2018

MA niekto novsie skusenosti, staznosti s Roan bass soft ? trochu som sa na tento typ namotala , tak aby som vedela coho sa obavat . popr na co sa tesit .🙂
Vdaka

simona_simi
21. jan 2018

@jenny605
Ahoj. Aj ty uvazuješ nad touto značkou ? My by sme chceli s Eko kožou 🙂

jenny605
21. jan 2018

My uz sme tento tyzden objednali.tak dufam sa nesklameme.
🙂

skybielicka
22. jan 2018

Mame ho, uz siedmy mesiac, mala je este stale v hlbokej vanicke vo fusaciku. Je super, troska obcas vrzga konstrukcia ale sne potreli.olejom a je to ok. Mame bielu ekokozu, dobre sa udrziava, len pretriem vlhkou handrickou. Zatial sme velmi spokojny, aj sportova cast je super velja, v lete ked sme ho.kupivalu, starsia mala 2roky a 7mesiacov a na dlzku sa vosla, tak ltt sice, no som sa cudovala. Ten prvy co sme mali, mala 1,3roka a uz jej sportak bol kratky

22jimmy22
11. mar 2018

Dobry den, po tom co som si precital asi sme vychytali najhorsiu konstrukciu :(, pri kocikovani sa nam sama sklapa,co je dost nebezpecne, ale reklamovat ho nemozme kedze malinky je velky :D a oni nemaju ziadny iny kocik tychto rozmerov. To je ta asi najhorsia vec na nom, a potom ako uz bolo pisane cela konstrukcia vrrrzga aj ked sa to premaze.
Takze my sme neni spokojny, jedine Vanicka je pozitivum.

mimisk
12. mar 2018

@22jimmy22 ak sa vám nesklapa , pravdepodobne vám poriadne nezaskakuje poistka, skuste zalomit konštrukciu a namastiť zaisťovací system

mariamimi89
18. mar 2018

Ahojte baby. Mohla by niektora z vas premerat vnutorne rozmery vanicky? Dakujem moc ;)

skybielicka
19. mar 2018

Mame, mala ma 8 mesiacov, stale sa vozime v hlbokom. Fusak, deka, takze max,spokojnost. Mame bielu ekokozu, stale je cisty, hehe, ... staci vlhkou handrickou poutierat. Lahko sa s nim manipuluje, sport.cast sme zatial nepouzili, ale aj ta je dost velka, ked sme ho kupovali, starsia dcera mala 2,5roka, na svoj vek je pomerne vysoka a, vosla sa tam na dlzku tak akurat. Prvy kocik co sme mali, jej sport.cast uz ked mala rok a tri mesiace bola kratka. Takze my sme velmi spokojni. Myslim ze aj mala, cez den len v kociku chce spinkat 🙂 😉

skybielicka
19. mar 2018

Premeriam, ale vacsiu urcite nezozeniete 😉

kamagma
19. mar 2018

@mariamimi89 my sme teraz do 9m pouzivali vanicku. Mala ma 69cm, aj s fusakom a overalom sa tam vosla v pohode.

mariamimi89
19. mar 2018

Dakujem za odpovede. Moja dcera ma 6 a pol mesiacov a 74cm. Este neobsedi v sportaku a ked sme vonku vzdy zaspi a pada jej hlavicka do stran preto som myslela ze by jej bolo lepsie este vo vanicke lenze do nasho kocika (rafpol largo) sa uz nezmesti.

daakotaa
21. mar 2018

Baby, mam roan bass soft a ked polozim malu do vanicky tak jej hlavka leti dole a nožky ma vyssie. Aj na pohlad vidiet ze ta vanička leti a nie je vo vodorovnej polohe. Nestretli ste sa s tym? Uznajú taku reklamaciu co myslite?

eliska1707
22. mar 2018

@daakotaa kamaratka mala presne toto iste s tymto kocikom a uznali reklamaciu

chinchilla2
5. apr 2018

Ahojte, máme roan bass soft ekokožu a malý mi už nechce ležať vo vaničke, je moc zvedavý, tak sme vytiahli športovú časť. Prosím Vás, poraďte mi, priateľ s tým kočíkom maturoval, to čo sa polohuje, časť pod chrbtom dieťaťa, vzadu nám trčí kus tej ekokože a nevieme to tam schovať dovnútra, vyzerá to hrozne.. na fotkách to je všade vzadu schované....neviete mi niekto poslať návod alebo fotku ako to tam "schovať"? Nechcem takto chodiť na prechádzky.. žiaľ na predajni keď sme kočík kupovali pozerali sme vaničku a konštrukciu a toto sme mali zabalené do včera a už je to cca 10 mesiacov.... Ďakujem 🙂

mimisk
6. apr 2018

@chinchilla2 su tam zipsee po bokoch treba ich zapnut

zoe20
11. apr 2018

Používam Roan Bass soft eco koža 7 mesiacov a veru iný kocik by som si nevybrala. Mám sestry, jedna má Neonato puro, ďalšia Anex cross, ale oproti nášmu zlyhávajú v mnohých funkciách aj keď cenovo sú drahšie. Neviem si vynachváliť hlavne športovú časť, maly v nej chvíľku popozerá, Potom ho napolohujem skoro do lahu, je priestranný, dobre sa mu v ňom spi, to sklopenie striešky až dole beriem ako ďalšiu super výhodu, hlavne kvôli slniečku a nerušeniu babatka... ďalšou výhodou je tiež výbava kočíka, mám 3- kombináciu za 515, proste veľa muziky za malo peňazí 👍🏼

misulie
19. apr 2018

Ahojte baby myslíte ze tento roan bass soft zohnám aj niekde v polsku?na trhoch?

mimisk
20. apr 2018

@misulie
@misulie ale urcite za rovnaku sumu

ajvy66
20. apr 2018

Ja mam roan bass soft a nikdy viac. Predne kolesa sa mi stale trasu aj sme ich mazali, vymenili naopak a nic. Sportova cast sa mi vydrela rychlo tam kde sa polohuje a prevracia sa ked tam je taska. Uz sa mi asi 3 krat prevratil aj s malou.

ewushka85
25. apr 2018

Dnes som si kúpila kočík roan bass soft a sa mi ta hlboká vanička tam slabo sedí a to isté aj športová časť a aj vajicko robilo to aj vám?

kamagma
25. apr 2018
daakotaa
25. apr 2018

@ewushka85 myslite tak ze nasadite vanicku a stale sa trocha hojdá?

ewushka85
25. apr 2018

Ano

ewushka85
25. apr 2018

@daakotaa áno presne tak to myslim

misulie
25. apr 2018

podla mna to tak má byt i ked vyzerá to dost labilne ze?

misulie
25. apr 2018

podla mna to nemá byt preto také pevné aby sa to hned nezlomilo

daakotaa
26. apr 2018

@ewushka85 ono sa to troska hojdat ma. Ja som svoj dala reklamovat lebo mne sa to hojdalo az moc a ked tam lezalo dieta letelo dole hlavou. Zobrali vanicku aj konštrukciu tak som zvedava ako sa vyjadria.

ewushka85
26. apr 2018

@daakotaa.. Mne sa to hojda iba trosku som rada ze to tak ma byt...

simona_simi
27. apr 2018

Dnes sme si priniesli domov kočík a je úplne krásny, úžasný 🙂 baby, ktoré s ním máte problémy len ste museli natrafiť na chybný kus. Všetko krásne sedí a úplne jednoducho sa ovláda a je ľahučký 🙂veľká priestranná vanička je na ňom 🙂
Skladanie a rozkladacie ľahučké 🙂

misulie
28. apr 2018

@simona_simi no a tá vanicka sa teda aj vam tak pohybuje akoby sa hojdala?co tu pisu vyssie baby?