Máte športový kočík Bertoni Foxy?

mimisami
3. nov 2012

Zvažujeme jeho kúpu, ale nakoľko sa názory naň dosť rozchádzajú, neviem sa rozhodnúť, či je to správna voľba. Potrebovala by som niečo dosť väčšie, nakoľko synček je veľký ale keďže má len 2 roky, odmieta mi ešte prejsť dlhšie trasy, takže potrebujem niečo, v čom preklenieme zimu a jar. Vedeli by ste mi prosím poradiť, nechcem však moc investovať /zaujala ma hlavne cena cca 50 €/, keďže ide iba o krátke obdobie a na budúci rok nastupujem do práce a malý do škôlky, kočík už potrebovať nebudeme. Ďakujem za Vaše názory. .

njurka477
3. nov 2012

ahoj, ja som ho mala a bola som rada ked som ho predala, pre dieta sa mi zda super ale mne nevyhovoval, ma pultik pre matku aj pre dieta, kde som malej dala keksiky aj cajik, alebo hracky a potom sedela kludne, aj vyspat sa v nom da, ale je velmi nizky, takze moj priatel ho nechcel tlacit, lebo mu to bolo strasne nizko, a ja ked som sla dolu kopcom, tak som musela ist vedla kocika, lebo som stale zakopavala do brzdy medzi kolieskami, este jedno pozitivum je ze sa sklada jednou rukou, takze ho zlozis v pohode sama aj s dietatom na rukach...tolko moje skusenosti, dufam ze som pomohla 🙂

martinkatinka
3. nov 2012

je ľahký, skladný, dá sa v ňom aj spať, veľký košík dole. Ale nevýhoda je, že pre vyšších ľudí fakt malý, pre mojho muža tiež, ale ja som krpec a mne vyhovuje....ale na zimu asi nie je, lebo už poriadne dieťa neprikryješ dekou, na zimu sa mi nezdá praktický....

cerstvamamina
3. nov 2012

kočík je veľmi maličky ak máš ešte aj väčšie dieťa tak to nie je dobrá voľba, môj ma len rok a pol a mu zozadu trčí hlava...

lucina7
3. nov 2012

na zimu určite nie. akurát výhody boli, že sa lahko zložil, do hocijakého kufra sa zmestil. bol lahký, pultík pre matku na pohár bol fajn 😀
ale my sme ho používali iba v lete. ked mala malá polroka.

mamicka70
31. máj 2013

tak nie je dobry ?? kedze je maly ? ja by som i ho kupila viete ale neviem ci huck kocik alebo toto a som vysoka 176 cm aby zase nebol premna nizky

sisinka29
19. jan 2014

Ahojte. akurát som kúpila Bertoni Foxy kočík, bol v krabici, ale v návode nieje písané ako mám poskladať kolesá zadné. vedel by niekto pomôcť??? alebo ho zanesiem znova do predajne?