Aký športiak do malého auta?

zuzanajamriskova
10. mar 2013

maminky poradíte my? Potrebovali by sme kočík ktorý by sa nám zmestil do kufra...máme tú najnovšiu fabiu ale obyčajnú nie kombi....kočík by ale mal mať väčšie nafukovacie kolesá kedže bývame na dedine...taktiež by som bola rada keby sa dal polohovať až do ľahu....plus nejaký ten nánožník na zimu nakoľko drobec má len pol roka takže ho určite ešte v zime budem potrebovať....a ako kukám tie ceny tak určite nebudem kupovať nový jedine že by ste vedeli o nejakom do 100 eur :D čo silne pochybujem ....takže ak aj niektorá budete mať niečo na predaj kludne mi môžete ponúknuť alebo teda aspon ten typ stačí ked poradíte a ja už niečo nájdem cez bazár 🙂 ešte pridám rozmery toho kufru auta :hlbka 54 šírka 96

kajkape
10. mar 2013

ahoj, ja dam aspon ciastocnu odpoved, mam fiat punto evo, malicke auto a maly kufor. nasla som mutsy transporter, vie sa zlozit na neuveritelne malu vec, este mi ostane v kufri miesto na ine. dokonca je odlahceny, takze zvladam ho vylozit a zlozit aj ja 🙂

iwesska
10. mar 2013

Mutsy Transporter mozem aj ja odporucat. Mame Citroen Saxo 3 dverovy a pochybujem, ze existuje este mensie auto 😅 Ma velke kolesa, sice nie pneumatiky, ale prejdu cez kazdy teren, hrboly a nehrkoce. Neda sa dat uplne do lahu, ale je dostatocne priestranny a ma velmi dobre rieseny original fusako-nanoznik. My ho este pouzivame a krpec ma uz 2r., aj v nom pohode spava.

georgia333
10. mar 2013

pozri http://www.kocikovsvet.sk/detsky-kocik-babyzen-... ja ho mám, je ľahučký a veľmi skladný, ľahší ako moja taška

barbora59
10. mar 2013

Ten yoyo vyzera fakt dobre .

kiakocikovsvet
10. mar 2013

mal by to byť kočík do 100,€ ?

monikamalacky
14. mar 2013

ja mam infinity a dam ho do fiat pandy bez problemu a je z lahkeho materialu takze obnesiem v jednej ruke.pozri www.svet kocikov.sk
je tam LIRA 4