Najlepší športový kočík

michalka1233
3. aug 2021

Chcem vedieť ktorý športový kočiar je najlepší.. Potrebovala by som s najvyššou nosnosťou a zeby bol aj dobre pohodlný lebo mi dieťa dosť často spi v kociari aj zeby bola otočná rukoväť ďakujem...

lenuska9999
3. aug 2021

@michalka1233 ahoj . Ja mam Britax B Motion 4 plus. Ma nosnosť do 26kg a to sedenie je mega veľké, takže tam das aj väčšie dieťa. Nemá síce otočný rukoväť.. ale popravde to tam ani nechýba. Vystriedala som už veľa kočíkov, no s týmto som spokojná.

kiki68
3. aug 2021

@michalka1233 mam Emmaljunga nxt90 outdoor, nosnost je myslim do 26 kg ci ako . Som spokojna. Ale najvyddiu nosnost ma myslim Stokke trailz. Lenze ten kocar je bez velkeho suv tazsi na transport. Ten ma aj 12 kg nosnost kosika dole. Emmaljunga ma dole s vystuzenim nosnost 10kg . Pripadne kamoska ma tfk jogger a tiez vyborne na nosnost. Sesterka ma thule a tiez odvezie hocico. To su vylozene kocare na aktivity.

nicollette332
3. aug 2021

@lenuska9999 ten som mala aj ja. nemozem nic zle nan povedat. sluzil nam dobre. posunuli sme ho znamej a ta si tiez pochvaluje. je velky, priestranny. taky som hladala, ked sme kupovali.