Nákupy detských kočíkov v Poľsku a reklamácie

marcella0903
30. aug 2011

Dávajte si pozor pri nákupoch v Poľsku - konkrétne Baby boo v Nowom Targu je reklamácia nemožná!!! Personál je veeeľmi milý a ochotný len pri nákupe,ak chcete reklamovať,tak na reklamáciu sa nevzťahuje vôbec nič!!! Ak som chcela náhradný diel objednať, tak ma len zavádzali viac ako 2mesiace ☹

ludka77
30. aug 2011

tak to ma mrzí, že máš takú skúsenosť, kamoška tam kupovala kočik, ktorý sa jej zlomil :( a keď ho išla reklamovať tak jej dokonca ponúkli náhradný po dobu reklamácie! Ale to je nejaké 3-4roky dozadu, asi sa tam podľa toho čo píšeš dosť zmenili.

kejtty
30. aug 2011

Myslim ze vo vacsine obchodov aj tu na Slovensku by sme dopadli rovnako pri reklamacii... aspon moja skusenost je taka...

marcella0903
autor
3. sep 2011

Je to možné,že sa dosť zmenilo len v poslednej dobe,lebo nedávno tam bola aj známa a vraj už pozvyšovali ceny ☹ ja do toho obchodu už určite nevstúpim a nebudem nikoho odporúčať 😢 na Slovensku som síce reklamovala možno len 2x,ale úspešne

juliankaaa
3. sep 2011

@marcella0903 no ja som v Baby Boo nakupila okrem dvoch kociarov este dost veci a nechala tam kopu penazi....ked platis tak je usmev z kazdej strany, az kym som tam nebola reklamovat pestunku, ktoru som si kupila na odporucanie slecny za pokladnou, no ale ked som prisla reklamovat, tak mi presne ta ista slecna aj s takym chlapikom-myslim ze sefom povedala ze som si mala kupit drahsiu, kvalitnejsiu, ze co teraz akoze riesim...nakoniec ju zobrali na reklamaciu, tvrdili ze ked budu mat vyjadrenie tak zavolaju....po dva a pol mesiaci som tam kvoli tejto vyhodnej kupe merala niekolko desiatok km, opytat sa ze co sa deje, pretoze nik sa mi neozval... tak mi len oduto povedali ze reklamacia prebehla uspesne a ze mi pestunku vyrobca vymenil za novu...a este boli taky fajn, ze mi povedali nech sa pripravim na to ze aj tato casom zacne blbnut.....no a od vtedy som v dotycnom obchode nebola a ani nemam zaujem u nich uz nic kupit

terezka023
10. sep 2011

nemate niektora skusenost s kočíkom - RAPTOR KLASIK+Autosedačka+Nafukovacie kolesá je to polsky kočik.

pjegava
14. sep 2011

my sme prave kvoli reklamaciam kupovali napr. kociar na svk a v baby boo v targu sme kupovali veci, ktore by sme tak ci tak nesli reklamovat 🙂 ako napr. flase na mlieko, cumle, podbradniky, kefku, hreben, deku, osusku... jedine, co by bolo na reklamaciu je odsavacka na mlieko. ale kedze ta u nas stoji 50 eur a tam ta ista stala 20, tak aj keby som si rovno u nich mala kupit novu, este stale usetrim 10 eur...

iwqa
12. apr 2013

nemáte náhodou niektorá skúsenosť z blízkej minulosti, hlavne by ma zaujímalo, či ste neboli v Krosne?!

zuzmag
1. máj 2015

Ahojte,mate niekto skusenosti s reklamaciou kočiara z Poľska kupovali sme ho v Novom Targu na trhu konkretne z takého žlteho domu.Pan,ktory nam ho predaval vravel že mame nanho zaruku 2 roky používame ho necely mesiac a zlomila sa nam konštrukcia resp.plasty ktore držia tu konštrukciu spolu....stal 300e takže z kočíkom nemožem isť nikde pretože sa rozťahuje ☹ ani nemam na toho pana číslo aby sme mu zavolali len adresu,tak sa tam musime asi vybrať na vylet ..... 😒

luciferkax
1. máj 2015

@pjegava ja mam zas opacnu skusenost. Poliaci ponukli po dobu reklamacie.nahradny.kocik a na Slovensku sme reklamovali sportiak tri mesiace..bez nahrady