Nepremokavá látka na kočík

alenf
1. sep 2013

Ahojte,sú tu maminky,ktoré si vymieňali na kočíku látku na strieške alebo si šili z nepremokavej látky kočíkovej fusak?Kde ste kupovali materiál,prosím?Rada by som ušila fusak pre malú do trojkolky na zimu.Ďakujem za každý dobrý tip🙂.

josenka
1. sep 2013
nufanek
19. sep 2013

@alenf ahoj, zohnala si nieco? Ja sa tiez chystam na fusak aj nanoznik. Nasla som len stranku drobci.sk

alenf
autor
22. sep 2013

@nufanek Ahoj ešte som sa k tomu nedostala,ale musím si asi uz aj pohnut,zima tu je zachvílu.Dakde na nete som raz videla stranku tusím to bola ceska a tam mali krasne latky,len to neviem uz najst🙂

aristokratka
23. sep 2013

@alenf nebol to domlatok.cz? ci tak nejak? ja tiez zhanam latku ale s tym ze xcem vymenit vsetku latku na sportovej casti

alenf
autor
23. sep 2013

@aristokratka nie ten som uz pozerala:(,a darmo dám do googlu nepremokava latka na kocik,dako mi nic nenajde konktretne.

alenf
autor
23. sep 2013
dadajojo4
30. nov 2013

ahojte vstupujem do diskusije,ja by som potrebovala prezliect cely kocik, skusali ste to niekto?

zita19
30. nov 2013

@alenf skuz zadat impregnovana latka, mozno najde..
Mne naslo toto:
http://www.latky-husar.sk/
http://www.ilovepets.cz/cs/vzorniky_impregnovan...

alenf
autor
30. nov 2013

@dadajojo4 ahoj akurat rozmýšľam,že by som mohla skúsiť na 3kolke x lander striešku,lebo budem robiť aj fusak,tak uvažujem či nezoberiem látku aj na to.Ale váham,nerobila som to ešte a obzerám ako to rozobrať a tie rôzne spevnenia porobiť.Či je to veľmi prácne?

dadajojo4
30. nov 2013

ja ma concord 2008 uz je to katastrofa, neviete ci to presije obycaj. siaci stroj ?
dakujem za vsetky 🙂 odpovede 🙂

dadajojo4
30. nov 2013

@alenf
a ides to robit sama? obyc. stroj to presije? kupujes latku od gabiky u cz?
dakujeeeeeeeem 😀

alenf
autor
30. nov 2013

@dadajojo4 prešije,veď kočíkovina nie je tvrdá a hrubá,hej odtiaľ,je tam veľmi veľa na výber🙂

lenkasop
30. nov 2014

@alenf Dobrý deň, chcem sa opýtať, či ste si prešili ten kočík a koľko vás vyšla látka na kočík, teda ak si pamätáte 🙂 cez akú stránku ste ju kupovali? Ďakujem

alenf
autor
30. nov 2014

@lenkasop ahoj nerobila som to nakoniec🙂

nikalea_at
16. júl 2015

@lenkasop ahoj obsivali ste kocik ....ja dom akurat objednavala latky od gabiny z Cz

lenkasop
16. júl 2015

@nikalea_at ahoj, nakoniec nie, nejako nevyšiel cas.....možno neskor, aký kočík, myslím typ idete obšívať...

nikalea_at
17. júl 2015

@lenkasop concord fusion .....komplet celu sportovu cast

vabejka
22. mar 2016

@nikaela_at presili ste nakoniec ten kocik?

nikalea_at
1. apr 2016

@vabejka ahoj ano jasne ....super sa to silo slo to pomerne rychlo latky su perfektne myslela som ze na nich ostanu flaky ked zmoknu ale velmi dobre sa spravaju som mega spokojna

gsrb
6. apr 2021

@josenka dakujem veelmi pekne za typ na stranku..prave som objednala latku na kocik..potrebujem usit nanoznik na sportovy kocik www.gabinka.cz