Neviem si vybrať kočík

monii28
21. jan 2014

ahojte,neviem si vybrat kocik pre svoje prve dieta,rozmyslam nad peg perego book alebo concord fusion travel set,ale ani jeden ma uplne nepresvedcil,vyzna sa v tom niekto?Budem velmi vdacná za kazdu odpoved.

sonicika
21. jan 2014

ja by som brala casualplay s4 reverze! jednoznacne 🙂

havana_frost
21. jan 2014

@monii28 Isto sa nájde kopu fundovaných poradkýň 🙂 Ja nie som odborník, ale mala by si vedieť, na čo kočík potrebuješ. Budeš ho veľa nosiť? Nakladať do auta? Potrebuješ (máš v aute) Isofix? V ktorom ročnom období sa narodí? Kade budeš chodiť? Podľa toho by som zvážila, či vaničku väčšiu (v zime treba napratať fusak, deky), aké kolesá (ja som určite za nafukovacie, nie plastové), odlahčenú konštrukciu, polohovateľný chrbátik... možností je nekonečno. Ja mám Jané Slalom Pro a som veľmi spokojná, výborne sa manipuluje aj len jednou rukou.

lusinda1989
21. jan 2014

Ja mam book plus a som spokojna.

mimikas
21. jan 2014

@monii28 no priklanam sa k nazorom predo mnou a zalezi od toho kde byvas a ako casto cestujes a pod. osobne si myslim ze ak rozmyslas nad Book tak za tu cenu kupis aj lepsi kocik ako napr. Gesslein F4, alebo Mamas and papas Sola, vsetko su skladne, lahke a konstrukcia je pevnejsia ako u Book. Concord fusion je podla mna neskladny a neda sa otocit sportova cast a to by mne vadilo

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ossr
21. jan 2014
monii28
autor
21. jan 2014

nadsena som z vas🙂 potrebujem nafukovacie 4 kolesa,mozno staci len aby boli velke,ked pôjdeme do lesa,do mesta aj do terenu,lahunky,mame male auto,tak co najviac zlozitelny,otacaciu sportovu cast a aby nehrkal tak lahko,dakujem vam 🙂 🙂 🙂

minisi
21. jan 2014

@monii28 ja si tiez neviem vybrat mam presne ten isty problem. Ale uvazujem nad mountain urban buggy. Ma ho kamoska a je s nim spokojna lahko sa ovlada ma 3 nafukovacie kolesa a da sa dokupit aj vanicka pre novorodenca...

monii28
autor
21. jan 2014

Este som zabudla pripomenut,ze babetko budem mam v maji,hned na zaciatku,tak vanicka nesmie byt tmava ako pri concorde,ale aby sa mi v tom miminko neupieklo,skor potrebujem vadsiu sportovu cast koli fusaku a aby bola polohovatelna az do lahu,dakujem

dasenka1203
21. jan 2014

my mame bexu stvorkolesovu, lahunka, velke nafukovacie kolieska, velka vanicka, lahko sa sklada, vsetko sa da nakliknut v smere/protismere, lahucka manipulacia 🙂

laduson
21. jan 2014

@monii28 ja riesim podobnu dilemu. Porod na prelome april/maj, maly kufor a caste cestovanie vychod-zapad. Tiez sme rozmyslali nad PP a Concordom...u mna vyhrava PP....veĺka polohovatelne vanicka, v zime uz sportova cast, ktora sa otaca v oboch smeroch a da sa dat do lahu a vajicko (dobre hodnotenie bezpecnosti + isofix). PP si chvali aj kamaratka, tak uvidime ale na 90% som rozhodnuta. Aj cenovo je to prijatelne. Ja vsak chcem kupit iba sport. cast novu a z druhej ruky dokupit vanu a autosedacku. Pozeram, ze niektore mamicky predavaju vo velmi dobrom stave a za par eur 🙂

tilly
21. jan 2014

@monii28 skus hartan racer gt... je to vyssia rada ako tie dva, co si ich mala vo vybere, cenovo je trosilinku nad, ale mozno ani nie...
a ak medzi tymi dvomi, tak jednoznacne PP... na fusione pada strieska, ma mensiu vanicku, tie zadne kolesa na tom sa zvyknu vycaptat, nekvalitne materialy pouzivaju... PP ma ovela lepsiu striesku, je reverzny, lepsie, pevnejsie materialy pouzivaju a vacsiu vanicku ma...

tilly
21. jan 2014

@laduson to je dobry postup, ale pozor, aby sedacka nebola havarovana...

laduson
21. jan 2014

@tilly fuha a to sa da ako zistit? Snad nenatrafim na neserioznost. Ide predsa o male deticky :(

tilly
21. jan 2014

@laduson tak v prvom rade si myslim, ze len velmi malo vajicok bude po havarke, nezistis to nijak, pokial to nebude viditelne poskodene, resp. ak ti to mamina neprezradi... a skontroluj si pasy, ci nie su poskodene...

monii28
autor
21. jan 2014

PP je krrasny a nemam na neho skoro nic,co by sa mi nelubilo,ale kolieska asi nebudu moc do terenu ako je lesna cesticka a co to urobi v zime v clapkanici???

monii28
autor
21. jan 2014

Nasla som srdcovecku Peg Perego book pop up stroller 2014,ale neviem zistit cenu,co na to poviete?

https://www.youtube.com/watch?v=BboH9HsjM4k
stvrtea
21. jan 2014

Ahojte baby. My sme mali PP plico P3 aj pri prvej dcére a teraz pri druhej mu zostávam verná. Je skladný kompaktibilný autosedačka vajíčko alebo navetta. ľahko sa nakliknú a celý sa zmestí aj do maláho kufra ako máme my Suzuki Ignis. S kolieskami nie je problém my máme ešte po prvej dcére čiže používaný cca 3 roky a teray fičíme už pol roka na ňom a pohoda.....Je pravda ak by sa niekto chystal do horších terénov-tak asi nie aj ked vydržia vela. Ja po mojej osobnej skúsenosti odporúčam. Mne vyhovuje že má otočné predné kolieska lahko sa s ním chodí. Teraz som si dokupila ochranné "rukávy" na riaditka á je to super-nepotrebujem rukavice ktore nerada nosim.

celasapremenim
22. jan 2014

zboznujem pp plico p3, este ho ziaden iny "neprestal" 🙂 pls daj tipa na tie ochranne rukavy, kde si ich kupovala?

stvrtea
26. jan 2014

Ja som ich kupovala cez internet na www.detickovo.sk......majú rôzne farby cena bola aj s poštovným / dobierka/ cca 13 eur. Balík prišiel veľmi rýchlo - je to super aj keď by som brala aby boli z tej strany uzatvorenejšie nakoľko tam fúka-ale už som rozmýšlala nad našitím kúska suchého zipsu ale napriek tomu je to oveľa lepšie ako bez nich.

mravvcica
28. jan 2014

Tiež mám s výberom kočíka problémami. Neviem, aký si vybrať. Na trhu je toho naozaj veľa. Mám rozhodnuté len to, že chcem určite trojkombináciu. Bývame v byte v paneláku, takže kočík mám v byte a potrebujem aby bol trochu skladný. Hlavne aby sa vliezol do kufra do auta. A hlavne ma kúpa koučátku nesmie zruinovať, peňazí navyše veľa nie je. Zatiaľ asi nemám žiadneho favorita, ale dosť sa mi páči kočík od baby safe aquila, prikladám obrázok 🙂 Čo myslíte? akurát teda v inej farbe, tá hnedá sa mi toľko nepáči

stvrtea
19. feb 2014

pri týchto vaničkách si musíš uvedomiť na aké obdobie to kupuješ...lebo sú malé a na zimu je potom problém ak je dieťa väčšie ho tam aj s fusakom "natrepať" ale ak na teplejšie obdobie ale dokonca leto tak kľudne. Ak sa ti páči...skúsenosti mám iba s Peg Peregom - tie sa naozaj ľahko skladajú naklikávajú na podvozok ... a hlavne sa mi páčia menšie kolieská... mám tiež malé auto ale kočík dám v pohode do kufra....tak sa rozhodni správne a podľa srdiečka a nech sa ti dobre kočíkuje aj pokladík....