Nie je zbytočné kupovať trojkombináciu?

lyli5
6. jan 2016

Ahojte, ako tak kukám po kočíkoch na bazáre a vidím ako kombinované kočíky predávajú zánovné pol až ročné,mnohých prípadoch vôbec nevyužitá športová časť, sa pýtam Či nie je lepšie kúpiť len hlboký a potom golfový kočík. Trochu tomu nerozumiem. Alebo je tu niekto kto využil kombináciu do 3 rokov?

radlinka
6. jan 2016

My sme vyuzili 3-kombinaciu do 4 rokov. Mam Quinny Buzz a frci na nom i druhe dieta 😀 😀 😀 Dokupili sme iba Maxi Cosi vajicko, ktore sme predtym predali, ostatne mame vsetko pekne spolu. Nikdy by som nebola povedala ze Quinny je ta najlepsia volba do coho sme investovali, presli sme kopce aj piesok na plazi, ci tazky teren..super odporucam. Treba investovat do kvality 🙂

radlinka
6. jan 2016

Mimochodom ja golface nemusim, tak asi preto ta spokojnost. Cestujeme vela, neviem ako by som skladala velke a tazke hlboke kociky....Ked uz tak chcem len previezt vacsie dieta kupim mu buginu do 20 eur, ktoru zlozim na klik do auta a ked prestane byt funkcna tak ju vyhodim. Zatial aj taka nasa auto-bugina za 16 eur funguje, ale syn je uz velky, tak vie pekne chodit aj na dlhe vzdialenosti. Akurat sa to hodilo na nakup 😀

ukulela
6. jan 2016

@lyli5 moj ma rok aj 3 mesiace a v hlbokom bol do 7 mesiacov (teda v nom von spaval) - potom uz chcel sediet, tak presiel do sportaka. zatial je v nom. stale v nom aj spava von na prechadzkach. golfac ej skladnejsi, lahsie manipulovatelny napr do auta/z autaa podobne, no sportak moze mat leos podvozok, kolieska vacsie - v zime je (podla mna) urcite lepsi. neviem, ako suna tom golface priestorovo, v zime co sa tyka fusakov/deky a podobne. ja zatial golfac nepotrebujem a neplabujem, uvidim, ako bude v lete, ked bude maly lietat ako blesk uz.

alby2014
6. jan 2016

Pred porodm soom uvazovala rovnako ako ty...po par rozhovoroch so sestrou, co mala trojkombinaciu sme sa rozhodli naslednovne. Nemala som sajnu, co chcem od sportiaka, ale vedela som, aky chcem hlboky kocik...tak som kupila len hlboky kocik Inglesinu Sofiu, maximalna klasika, s nafukovacími kolesami a velkou vanickou a milujem ju najviac na svete...prejde vsetko, netusila som ake su rozbite chodniky kym som nezacala kocikovat...maly tam vojde v zimnom overale fusaku plus deka.
Pri trojkombinacii je vzdy nieco kompromis, vacsinou je sportova cast tazka, resp. vajko nie je kvalitne etc. a ludia dokupuju este aj tak nejaky golfac. Ja som skusala samostatne spotrove kociky a su ovela lahsie ako pri trojkombinacii. Dnes uz pomaly dokazem definovat, co chcem od sportiaka a tak v marci cca ho aj budem kupovat...
Ak clovek ma problem s financiami, kupila by som hlboky v bazari a feeeest dobe vyberala sportiak, kludne aj drahsi a kvalitnejsii, lebo ten sa predsa pouziva dlhsie.

siska53
6. jan 2016

@lyli5 idealne je mat 3kombinaciu a neskor dokupit len taku buginu lacnu.
My sme to tak mali.

siska53
6. jan 2016

@lyli5 ak si vyberies dobru 3kombinaciu,tak nie.
Napr. Inglesina.magnum a podobne typy kocikov -roan...

monciky
6. jan 2016

@lyli5
ja som kupila trojkombinaciu a urobila som hlupost, vajicko a hlboky kocik bol vyborny a so sportiakom som nebola vobec spokojna, tak som dala celu trojkombinaciu na predaj a kupila si poriadny sportak..., ak by som rodila este raz, kupim len 2kombinaciu a sportak potom...

bajana
6. jan 2016

Ideálne je pre každého iné - po mojej skúsenosti s 3-kombináciou radim kvalitný hlboký kocar s veľkou vaničkou a potom ľahký kvalitný skladný kocar typu Valco Snap 4.

kacckaa
6. jan 2016

My sme mali Bexu 3-komb., malá bola augustová a hlbokú časť sme využili skoro 8mesiacov, potom som ju už dala do športového, lebo už chcela aj sedkať... a šporťák sme využili asi do 2-2,5roka... mne skôr ten vyhovoval, aj malej, z hľadiska pohodlia... golfáč je síce spratný, ale v športovom sa aj malá lepšie usadila a aj vyspala 🙂 😉

luciaminarechova
6. jan 2016

@lyli5 ahoj, ja som sla kupovat kocik s tym, ze som mala vyhliadnutu trojkombinaciu. napokon som odisla s hlbokym kocikom a vajickom, ktore sa dalo pripojit k podvozku. trojkombinacie mali na moj vkus malinke vanicky. navyse mam rada zmenu a asi by ma rovnaky kocik nebavil cca tri roky. 😀 hlboky kocik som mala v retro style - mala v nom bola cca 5,5 mesiaca, potom chcela uz pozerat von, teraz mam sportovy kocik joolz day, je polohovatelny, tak ked dcerka zaspi, je v polohe lezmo.

eeffka
6. jan 2016

@lyli5 ja som mala 3kombinaciu a predala som ju lebo: vajco super, pouzivala som ho ako kocik, hlboky maloco skor ako cestovnu postel a ked mi uz mala sedela v sportiaku tak som to predala a kupila si sklapaci golfac do lahu, dovod bol ze kocik zaberal zbytocne vela miesta, ci uz v byte alebo nehovoriac o aute.
Dokonca prva dcera mi od 15m do kocika uz ani nesadla... druha by sa vyvazala doteraz, ale len v lete a na slnku 😅 , ale kedze je chuda ma ledva 15kg a 4r este dorazime golfac

kale13
6. jan 2016

@lyli5 ja som nevyuzila.. presne ako pises, kupili sme hned extra lahke polohovatelne golfky.. ale zalezi od tvojho zivotneho stylu.. ja vsade chodim autom a vela cestujem tak lahky kocik bol zaklad.. ale ak byvas niekde, kde zajdes peso do obchodu, na ihrisko, atd tak je to ine.. ja aj do parku chodim autom🙂 nakupy tiez len autom..

juliajulieta
7. jan 2016

Kamoska ma trojkombinácii jane a je nesmierne spokojna...mala sa narodila v apríli a v zime uz nechcela lezat tak používa športovú časť..jane su nizke šikovne a na športovo vyzera malý nie ako niektoré hebeda :D

mata1001
7. jan 2016

Ja som 3kombi vyuzila maximalne.maly tam sedel do 3,5r.mala som dorjan prestige 2010.velka vanicka,ktoru som pouz 8mesiacov,a potom sportovy...vajce sme vyuzivali tiez.ked budem mat druhe baby ( co dufam ze bude) tak kocik mam odlozeny a vyuzijem ho dufam aspon tak dobre ako pri prvom 🙂