Poradíte kočík podobný Maclarenu Xlr?

delideli
26. júl 2013

Po preštudovaní si diskusií ma zaujali viaceré vlastnosti Maclarenu XLR- najmä nízka hmotnosť, dobrá manipulácia, ľahké skladanie, priestrannosť, polohovateľnosť, fakt, že sa v ňom bábätko dobre vyspí a celkovo odporúčania mamičiek. Jediné, čo mi pri ňom chýba, je možnosť otočenia sedadla do protismeru jazdy. Nevedeli by ste mi poradiť kočík s podobnými vlastnosťami a možnosťou otočenia do protismeru?Vopred ďakujem.

babymarket_sk
26. júl 2013

INGLESINA ZIPPY alebo PEG-PÉREGO FOUR

acer11
26. júl 2013

haaa-nič podobné XLR neexistujeee 😀

sjuzocka
26. júl 2013

Ahoj, tiez sa touto temou zaoberam momentalne :D Vyzera to tak, ze ako vzdy ideal neexistuje, a tak niekde treba spravit kompromis. Bud to bude sedacka menej priestranna, alebo bude golfac tazsi a v konecnom dosledku to bude mozno sportak :D XLR teda v porovnani s ostatnymi je hlavne sirsie (36 cm sirka opierky, mala som ho, mam to pomerane 🙂), vyssie ani nie je - myslim opierku chrbta, maximalne som namerala 47 cm u XLR, rovnako opierka noh pri XLR nevynikala ziadnymi okuzlujucimi vlastnostami, celkova lozna plocha sa pohybovala okolo 85 cm, neviem uz presne, nejak tak. Ta sirka opierky ale bola super, maly mal dost priestoru... Otocne golfky co pozeram su snad vsetky uzke jak fras. S fusakom neviem neviem... ako urcite hej, ale ten komfort... dieta je tam asi trochu stiesnene, nemusi to vsak vzdy vsetkym detom vadit.. nenasla som ziaden otocny golfac so sirokou opierkou chrbta. Nasla som samozrejme sportaky v oboch smeroch ale to uz sa zase bavime o vyssej vahe, inom type skladania a tak... Modely ktore ma zaujali: Perego pliko switch, inglesina zippy free, inglesina trilogy, bb bee plus... ak niekoho napadne nieco lepsie, nech da hned vediet! 🙂