Nuna Pepp

abika26
23. feb 2012

Rozmyslame nad kupou 2. kocika-chceli by sme nieco lahke,lahko skladatelne co vojde aj do mensieho auta.a mohol by byt aj trosku iny,nie taky klasicky golfac 🙂paci sa nam NUNA PEPP mate s nim skusenosti?sem s nimi 🙂

akis01
24. nov 2013

vymenila by som nuna pepp ruzový za kocik graco evo ruzový sportový, neviete o niekom 😀

marianka3
3. feb 2014

Vymenila by som kočík Britax b-agile 4 2013 za Nuna pepp 2013. Neviete o niekom? 🙂

evkahubo
4. feb 2014

Nuna Pepp je pre mna uplny top na letne mesiace,v zime si to snim neviem predstavit...inak je skvely , lahko ovladatelny,skladny,dizajnovo dokonaly...jedina nevyhoda je ze ked je na lezato,neda sa dobre dostat do nakupneho kosika..

lulab
27. feb 2014

Ja mam Nuna Pepp de luxe s polohovanim noziciek, uplne super kocik na teple mesiace, lahucky, skladny, vyborne ovladatelny, pekny, odporucam🙂

tamara2307
1. mar 2014

@lulab prosim ta, aku ma nosnost?

lenuska6666
1. mar 2014

Ja mám nuna pepp a max.spokojnost už by som nechcela iný golfáč,konecne som sa zbavila kociku graco evo ...Ale nuna je uzasna a malemu sa tiez paci dokonca sa v nom obcas zvezie aj moja 4rocna dcera 🙂

lulab
1. mar 2014

No pisu tusim do 18 kil

kika87
26. mar 2014

Maminky ak by ste mali záujem máme nunu raspberry s 5 doplnkami na predaj, mám ju v bazáriku ...

anina716
27. mar 2014

Mal by niekto zaujem o Nunnu Pep, mame ciernu so sedou kombinaciou, kupovana r. 2012, este v zaruke do jula 2014!!!
S plastenkou aj moskytierou. kontakt: anina716@post.sk
Ja som s tymto kocikom bola max. spokojna, kedze je super lahucky, vytlacite v pohode aj do kopca, maly mi tam v lete dost casto aj spaval, da sa dat do uplne lezacej polohy. Nepotrebujete ani slnecnik, kedze strieska je riesena tak, aby tam dietatku nesvietilo. Maly sa mi tam zmestil aj v zime a to uz mal 2roky, ale je skor stihlejsi. Odporucam skor na jar, leto, jesen, mozno v zime by bol trosku problem s chodenim po snehu.
Spratny do kazdeho auta, manipulacia s kocikom je jednoducha. Takze ja urcite odporucam aj na dlhsie prechadzky. emoticon

littleiwi
3. apr 2014

rozmyslam nad Nunou, len ma odradza, ze nema madlo...sedia tam deti kludne, nechyba to? Neviem sa kvoli tomu rozhodnut.... 😒 poradte, pls....

linibini
4. apr 2014

@littleiwi ahoj, my používame od 6 mesiacov, madlo nám absolútne nechýba, synčekovi sa v nej páči, ide sama, u nás veľká spokojnosť... Madlo sa dá objednať na internete, nie je to však originál, skús si dať do vyhľadávača madlo na nunu a určite ti niečo vyskočí. 😵

littleiwi
4. apr 2014

No my budeme mat teraz 7 mesiacov, dnes som bola pozriet v obchode, paci sa mi nazivo, ale
Ta najnovsia verzia Luxx ma po bokoch latku, takze asi nebude kde uchytit to madlo. Madlo som nasla na nete uz predtym, k starsim modelom, kde zas neviem polohovat nozicky...ale super, ze to madlo tam nechyba...inak pre zaujimavost mi dnes povedali, ze v polovici maja bude nova Nuna, ktora uz bude mat madlo. Takze bud pockam, alebo kupim uz teraz...len som netrpezliva, nakolko malicky v nasom sportovom sa straca - je prenho velky... 😒

linibini
4. apr 2014

@littleiwi my máme nunu pepp, bez polohovania nožičiek a nechýbalo nám to... cez zimu sme jazdili znova v športovej časti nášho Roanu , Nuna určite sneh neprejde, po ľade si to tiež neviem predstaviť, ale na jar,leto, jeseň je super... Máme aj fusak, aj moskytiéru aj pláštenku. Fusak je super, moskytiéru sme nepoužívali a pláštenka - no maturita odborára ako ju tam vlastne dať, ale zvládli sme 🙂 Tak nech sa vám dobre vozí...videla som teraz akciu na nuna pepp 2013 za 145 €

littleiwi
5. apr 2014

Dakujem velmi pekne za pomoc, asi si ju pojdem kupit! Ja ho chcem na teraz az do jesene, v zime mam Cam cortinu.
Este raz dakujem 😉

mgfox
25. máj 2014

@littleiwi ja teraz predavam cisto novy nuna pepp luxx 2014 vo farbe bisque xa 195 eur aj s dvojrocnou zaruloi...kludne pozri do albumu a napis je to o 30 menej ako je v obchode...ja som ho mala bez marze ale mamdve nuny (som nunofil 😀) a jednu predam je nepouzita

littleiwi
25. máj 2014

Dakujem, ale uz som kupila 🙂 tiez za 195 eur, model 2014 a som spokojna.
Este raz dik 😉

katrenka111
27. máj 2014

@littleiwi kde si kupila za tu cenu vsade je za 220...

littleiwi
28. máj 2014

www.maderna.sk, teda u nas v Kosiciach. 4 farby mali na vyber, ten najnovsi, teda polohovatelne nozicky, aretacia. Skus pozriet 🙂

katie1
28. nov 2014

@littleiwi ahoj, ako si casom spokojna s nunou bez toho madla? Rozmyslam nad nim pre 2. rocnu dcerku, kocik pouzivame iba obcas, tak sportiak predavam, ale v nom mi stale visela na madle, tak som si nie ista ci tam nebude chybat. Inak mi pride super 🙂

littleiwi
1. dec 2014

Ahoj, no my mame teraz 14 mesiacov a kociar je super, ja som spokojna. Tiez ho teraz vyuzivam pomenej, kedze maly beha jedna radost., no madlo nechyba. Podla mna je to sila zvyku, kedze kamosky maju kociare s madlom, ale zase deti nepriputaju, len sa drzia madla...mam dalsie dve ksmosky, ktore maju Nunu a tiez ziaden problem...uvidime ako to bude, ked bude sneh 😊 Ja som uz davno 3 kombinaciu predala, tam mi v sportaku nechcel byt. Je skladny, ovladas ho jednou rukou, nie ako golface...chodila som s nim aj korculovat v lete 😁

helenka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leon69
7. feb 2015

@anina716 koľko chcete za ňu

evka8756
9. feb 2015

Ahoj, ani by som neváhala teraz sa oplatí kúpiť určite http://www.mojanjelik.sk/p/sportovy-kocik-nuna-... , nakoľko je v zľave plus dostaneš fusak zdarma 🙂 To je určité skvelá kúpa, ktorá sa oplatí 🙂

leon69
17. feb 2015

@marianka3 máte ešte záujem o výmenu ?mi máme delux nuna pepp

peta4
24. feb 2015

babule nezda sa Vam nuna mala pre 15kg dieťa cca 3rocne? resp.stiesnena a tesne pod strieskou? vdaka za odpovede

marianka3
4. mar 2015

@leon69 Nie, už nie 🙂

peta4
8. mar 2015

@lulab ahoj chcem sa spytat ci sa ti na nom daju zaistit predne kolieska aby nerotovali... vdaka za odpoved. Lebo nove to maju aj starsi typ dokonca a moj deluxe 2013 to nema

lulab
8. mar 2015

@peta4 Ahoj, myslim, ze sa to neda. Mam ho teraz u rodicov, tak to neviem pozriet, ale za tie skoro dva roky co som ho pouzivala som to neobjavila

simona99
13. mar 2015

Ahojte neviete kde zozeniem madlo na nuna pepp lux?