Objednávali ste kočík cez túto stránku?

sevzuz
5. feb 2009

ahojte,
nenasla som podobnu temu.
chcem si objednat kock z ciech je to cenovo ovela vyhodnejsie ako na slovensku a nasla som si stranku a kocik:

http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-gt3-c...

len by som chcela vediet ci ste odtial niekto ojednavali a ci bolo vsetko v poriadku, ja by som chcela platit prevodom na ucet (je to pre mna vyhodnejsi kurz) a teda ma zaujima spolahlivost tejto firmy.
DAKUJEM

denisab32
17. feb 2009

veronika81
Tvoja mamka má pravdu, že tá cena je naozaj nižšia ako nakupujú predajne od dodávateľa...
Ale čo sa týka reklamácií, s tým trošku nesúhlasím, nie je ich veľa, ale určite viac ako jedna 😉 ono závisí aj od toho, koľko ich predali 😉

veronika81
17. feb 2009

áno súhlasím denisa 😉
Je pravda, že sú menší obchod v menšom meste, ale za tie roky ich predali dosť a v porovnaní s inými značkami, ktoré predávajú, vychádza PP ako najmenej reklamovaný. No ale možno mali iba šťastie na tie "neporuchové modely" 😀 veď chybička sa stane hocikde a človek si nevyberá..

Jaj baby, tak sa teším na ten kočík 😵

ivanapor
17. feb 2009

ja sa tiež chystám kupiť kočík Jané Nomad - šporťák+korba+sedačka cez eshop, najprv cez španielsky, teraz som tiež kukala v CR - Slúne, je to oniečo drahšie ako v Spain, ale v ceský shop mam vačšiu dôveru, poštovné majú za celý set 800 Sk, s platením ešte neviem ako to bude. Čakäm na ponuku kolekcie 2009.

ivanapor
17. feb 2009

ak viete dáku lepšiu cenu dajte prosím tip
španieli majú poštovné až 75 €

klasickatricitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ema.nz
21. feb 2009

ivanapor:a co povies na polsky net a hlavne ta cena je zaujimava!!!http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-nomad-2008-form... pozri aktualny kurz,kurier je 60zl a platba cez internet 200sk a cez bankovy prevod 400sk! 😉 😉

lucrezia
27. feb 2009

Ahojte,
ja som tiez dlho hladala na nete cez aky e-shop objednat, rozmyslala som aj nad zahranicným ( pisala som aj na polsky, ale neodpisali mi) a nakoniec sme objednavali z ceskeho "deticky.cz". Predsa len - komunikacia bez problemov a pri dnesnom kurze som usetrila 5 000 sk. Kocik by som mala mat do 5 dni doma, platba na dobierku, takze ziadne platenie dopredu a pri objednavke nad 5 000 Kč doručenie na Slovensko zadarmo.
Autosedačku budeme určite tiež objednavat z Čiech, pretože aj ked zaplatim za dopravu, vždy ušetrim okolo 1000 sk. A korunka ku korunke..... 😉

sevzuz
autor
27. feb 2009

ahojte,
este sa chcem spytat ci ste niekto - nahodou 😉 nevyuzili stranku babymax.cz?
Maju tam strasne lacne postelne pradlo od emitexu (mantinel, navliecky, prestieradlo, chranic na matrac, paplon a podhlavnik).

veronika81
27. feb 2009

ahojte,
tak práve mi prišli 2 veľké krabice, doniesli mi to priamo domov 😉
Priateľ je v robote, sama sa s tým naťahovať nechcem, tak som už zalarmovala našich, aby mi prišli pomôcť rozbaľovať, lebo do večera nevydržím sa na to iba pozerať 😀
Vyzerá, že je všetko v poriadku.

ivanapor
1. apr 2009

a kupovali ste niekto Jané v Rakúsku, osobne či cez net?

dejna3
23. apr 2009

kočky, neviete poradiť?
kámoška si objednávala cez net postieľku (tu na SK), no o 2 dni objednávku stornovala, nakoľko dostala postieľku do daru od svokrovcov...a oni jej napriek tomu ten tovar zaslali (a to bolo v čase - keď o storne už museli byť informovaní)😖 je povinná niečo platiť? v podmienkach totiž nič o storne nemali uvedené - bohužiaľ - neviem názov stránky 😒

trixi
24. apr 2009

dejna, nie, nie je povinna tovar prevziat a ani platit ziadne storna. Predaj cez internet sa vztahuje tiez obchodny zakonnik. A ak aj postielku prevzala, ma pravo ju vratit do 14 dni bez udania dovodu a predajca, internetovy obchod jej musi vratit peniaze a tovar prijat spat.

denisab32
24. apr 2009

dejna3
...pokiaľ vie dokázať (napr. mail), že objednávku stornovala prepravné náklady znáša spoločnosť, ktorá jej i napriek stornu postieľku zaslala,
*ak však nie, bohužiaľ predajca má nárok požadovať náhradu nákladov spojených s prepravou výrobku i v tom prípade ak zásielku odmietne prevziať...
*zákazník má však nárok do 7 dní zo zákona (pokiaľ interné podmienky e-shopu nie sú upravené inak) výrobok nepoužitý, nepoškodený, v pôvodnom balení s potrebnými dokladmi vrátiť (na svoje náklady) a bude mu vrátená suma za výrobok (nie však poplatok za prepravu, tú si má nárok firma z danej sumy stiahnuť (napr. ak je prepravné nad istú sumu pre zákazníka zdarma, firma ju však musí zo svojeho zaplatiť prepravnej spoločnosti), samozrejme musí túto čiastku vedieť zdokladovať, napr. faktúrou z prepravnej spoločnosti a pod.)

denisab32
24. apr 2009

sú však spoločnosti, napr. Quelle, Neckermann...., ktoré tieto poplatky nesťahú...

lienka1
24. apr 2009

Ja som kupovala kocik cez cesku stranku, tusim ajashop.cz, platila som dopredu prevodom a vsetko prebehlo v poriadku. Cenovo sa to naozaj oplati.

dejna3
24. apr 2009

deniska, ďakujem za info 🙂
myslím, že e-mail o storne bude mať určite uložený... ten predajca práve požaduje platbu za prepravu 😒