Objednávali ste niekto z Elodie Details online?

gabuliacik
15. aug 2019

Objednavali ste uz zo stranky Elodie Details? Ako dopadla vasa objednavka? Prisla? Dlho ste cakali?
Ja som objednala fusak. Zaplatila som ho. A ked sledujem zasielku,tak 8.8.pristala v Ba a odvtedy sa nic nedeje. Mate prosim skusenost? Dakujem

zuz1177
15. aug 2019

@gabuliacik ja som objednavala fusak niekedy v juli a prislo to bez problemov, celkove dodanie mohlo trvat tak 2 tyzdne. Objednavala si to priamo z ich stranky?

nickpick
15. aug 2019

@gabuliacik mam rovnaku skusenost z jula, tiez fusak a tiez cca 2 tyzdne, ale vsetko v poriadku....

gabuliacik
autor
15. aug 2019

@zuz1177
@nickpick dakujem za vase odpovede. Ano priamo cez stranku som isla. Vsetko pekne poporiadku. Zaplatene to je. Spatny mail tiez mam. Aj link,kde sledujem zasielku. Ale toho 8.8.to priletom do Ba ani tuk... tak snad je to ok....

lula313
15. aug 2019

@gabuliacik mne kamoska objednavala jeden klobucik(poprosila som ju, nech nemusím platiť postovne) a z 200eurovej objednávky jej prišli 2 veci a už je to mesiac

lilly256
16. aug 2019

Ja som tiez odtiaľ objednávala fusak asi pred mesiacom a prisiel do týždňa a pol cca 🙂

gabuliacik
autor
16. aug 2019

Nechapem to. Pockam este par dni... ale 3.8.som robila objednavku. 5.8.mi ukazuje jej prvy pohyb a 8.8.prichod na SK a potom nic.... snad to nestratili...

nickpick
16. aug 2019

@gabuliacik skusala si ich kontaktovat?

gabuliacik
autor
16. aug 2019

@nickpick ano,pisala som na nejaku info mailovu adresu,ale dosla len automaticka odpoved v anglictine

nickpick
16. aug 2019

@gabuliacik ktovie ci toto meskanie skor nesuvisi s prepravnou spolocnostou, mne to pride, ze objednavka je uz u nich, este par dni skuste pockat....

gabuliacik
autor
16. aug 2019

@nickpick pockam urcite. Ale podla toho,co sa ukazuje,tak to z letiska este nedoslo prepravcovi🤷🏼‍♀️

tomasso_tt
13. sep 2019

@gabuliacik My sme objednali golfac v pondelok 9.9.2019 a v piatok 13.9.2019 nam ho rano odovzdal kurier. Milo prekvapeni rychlou zasielkou! Prikldam doklad s detailom?shippingu.

gabuliacik
autor
13. sep 2019

@tomasso_tt dakujem
Uz sme sa k tomu dopatrali,pred par dnami
Chyba nastala asi na letisku,pretoze na mojom baliku bola odtrhnuta adresa a len fixou napisane podacie cislo balika. Tak si pani z posty dala namahu a zacala po mne patrat a zavolala mi.
Jedine co nechapem,ze som si dala dorucenie kurierom a slo to na postu🤷🏼‍♀️
Nevadi,hlavne ze je fusak doma. Krasne krasny👏🏼👏🏼👏🏼