Fusak Elodie Details a Aliexpress

veronika236
2. okt 2018

Má někdo z Vás zkušenost s fusakem zn. Elodie Details z Aliexpressu?

nika3136
2. okt 2018

Co potrebujete konkretne vediet?

veronika236
autor
2. okt 2018

@nika3136 názor na něj, máte ho? Nebo se oplatí investovat a koupit originál? Zajímá mě ten rozdíl...

nika3136
2. okt 2018

@veronika236 riesila som to teraz pred zimou, kedze som si ho chcela objednat ale.... stoji 60eur cca plus clo, vyjde to na 90 eur spolu, co je za fake dost. Okrem toho, je na nich vidno, ze nie su original. Ta kozusina je taka ako otrhana, kazdy jeden sa da rozoznat... ine presivanie atd atd. Taketo napodobovanie je aspon mne proti srsti lebo by som sa hanbila, predsa len je to vidiet okamzite (napr Forest Flora ma vetvicky opacne). A beriem to aj z toho druheho hladiska. Ak ho budete chciet predat, fake z nechce nik a su to vyhodene peniaze. Ked kupite original za 139, buducu zimu ho za 110 predate. Ja som to vyriesila tak, ze som zohnala Petite Cherie, ktory je skvely! A novy ma stal 70eur. Velmi podobna znacka Elodie, krasna kozusinka, kvalita a krasny dizajn.

nika3136
2. okt 2018

Napriklad.

kopeccc
2. okt 2018

Ja by som nič odtiaľ nekúpila a fusak určite radšej pekný spod ruky,ja len na margo 🙂

kopeccc
2. okt 2018

@nika3136 vynikajúce rady ,presne tak !

veronika236
autor
2. okt 2018

@nika3136 to jsem přesně potřebovala slyšet! Moc díky, takže budeme raději shánět u nás 😊

nika3136
2. okt 2018

@veronika236 pozor vsak naozaj na tie fake aj tu na konikovi. Na FB je velka ceska skupina, tam aj baby predavaju a radi poradia. Niet zac🙂

veronika236
autor
2. okt 2018

@nika3136 děkuji, koukala jsem na ten Petite Cherie a vypadají krásně! Tady jsem našla paní, která je prodává, mirrka213 z Prešova, už jsem jí psala... a na ten FB taky kuknu, moc díky

misinka0611
2. okt 2018

Podľa mna sa tieto “ fejky” z Aliexpressu neoplatia ked sa plati este clo. To uz radšej z druhej ruky a originál. Fake ani nepredáva neskôr. Každý kto ho chce je bud neznalý alebo si kúpi tiez z Ali.

nika3136
2. okt 2018

@veronika236 tieto fusaky sa u nas nepredavaju, musia ho baby len doviezt. Nenechajte sa vsak tiez oklamat, niektore ich predavaju velmi draho. Stare kolekcie kupite tak za 70, teraz vysla vsak aj nova, ktora mozno bude stat tak ako elodie (140?). Neviem. Pozerajte, hladajte🙂 vela stastia pekny den

sonicka96
2. okt 2018

@misinka0611 ja som kupovala fusak ED z aliexpressu a žiadne clo som neplatila... vy ste už kupovali fusak ED z ali ked to píšete ? 🙂

misinka0611
2. okt 2018

@sonicka96 Ja som neni taká bohatá aby som kupovala fejky. No bolo mi písané že niektoré mamičky to clo platili. Snád neklamali či? 🙂

nika3136
2. okt 2018

@sonicka96 tak to vam gratulujem, ze ste zaplatili 60eur za atrapu. Ano, objednavala znama. Clo sa plati, ak vec objednavate a nie je z EU (ak sa nemylim). A predajcovcia su tam traja? Zda sa mi

sonicka96
2. okt 2018

@misinka0611 Ja osobne som za clo neplatila 🙂 toť vše

candies
2. okt 2018

@nika3136 ja som síce z ali fusak nekupovala ale ... clo sa platí ak je výška nákupu nad 40€ po prvé a po druhé najskôr ho na colníci musia zadržať čo sa mne osobnepri žiadnej veci z ali ešte nestalo 🙂 aj keď objednávam len samé maličkosti ako sponky gumáky nejake hračky atd ....

nika3136
2. okt 2018

@candies mne zadrzali kameru za 23eur ze hodnota nakupu bola vyssia ako 21 a nejake drobne. S clom vysla na 44

sonicka96
2. okt 2018

@candies ja som ten fusak kupovala za 65€ a clo som neplatila 🙂
@nika3136 Nie každý ma na original takže mne stačí aj tá "atrapa" 🙂

candies
2. okt 2018

@nika3136 tak som sa asi sekla :D clo nad 20€ a daň je nad 40€

misinka0611
2. okt 2018

@sonicka96 Ak máš na atrapu 60 eur máš aj na originál. Ja som kupovala fusak originál za 61 eur + pošta. Top stav. Ešte mi prišiel voňavý, čistý.

candies
2. okt 2018

@sonicka96 áno balík musia zadržať až potom vyrubia clo atd ... 🙂
Ja mám doma origo ED ako cena brutal ale je super ... neodsudzujem nikoho kto si kupi fejk, vraj sú tiež teple ako original ale naživo som nevidela ešte

candies
2. okt 2018

@misinka0611 to si super kúpila ja keď som zháňala Powder Pink a videla som že použitým predávajú on15€ lacnejsie ako nový tak som si povedala že serem na to a kúpila úplne nový.

misinka0611
2. okt 2018

@candies Ono je ale pravda že to bola staršia kolekcia tak za ňu sa už toľko nepýta. Petit Royal tmavomodrý 🙂

candies
2. okt 2018

@misinka0611 no :D keď vidím ako sa bijú o petitky za 70€ pomaly tak sa len smejem aké sú niektoré baby hlupucke ....

misinka0611
2. okt 2018

@candies Kukla som si teraz bazár a najlacnejsí tam je za 70. Ked som kupovala boli tam aj za 60 a 63 :D Tie Petitky to ani nepíš. Jedna má/mala na bazári modrú za 70 alebo 80 eur? Nechcem klamať a k tomu popis niečo v tom zmysle že cenu nekomentujte ked nemáte záujem .. ako šialená ženská :D

candies
2. okt 2018

@misinka0611 ja som sa kvôli petitkam vyhodila zo akupin ED na FB pretože tieto komentáre cenu nekomentujte atd :D a navrhnite si ceny Levíc ja naozaj neviem akú mám dať ... a každý deň cely fb zahltený ciapkami a tým ktorý fusak k akému kociku sa hodi 🤷‍♀️🤦‍♀️:D škoda reci

nela6
2. okt 2018

@candies nad 45 sa plati DPH nie clo, to az nad nejakych 120... A nie nie kazdy balik zadrzia,dostavam veci z usa v ovela vacsej hodnote,daco ma uz volali,daco nie...oni zastavuju baliky odhadom aby ste donesli fakturu kolko to ma hodnotu,nevedia bez toho....neriadia sa nicim uvedenym nejakym cinanom na baliku,treba fakturu

candies
2. okt 2018

@nela6 mne z USA každý balík zadržali dokonca aj ked mi sestra posielala oblečenie :D samozrejme k tomu žiadna faktúra som si to tam vyhadzala že to sú obnosene veci že ja im nemám ako ukázať kolmo tie veci stali

veronika236
autor
2. okt 2018

@nika3136 prosím jak se jmenuje na fb ta skupina?

veronikastrickova
2. okt 2018

Mala som po jednej mamicke a radsej originál ako fejk. Bol super, nelutujem kúpu.