Oplatí sa ísť kúpiť kočík do Poľska?

petrag25
8. aug 2016

Ahojte, dnes som bola v obchode s kocikmi a odisla som z poľskými reklamnymi papierikami tak chcem zistit ci sa nahodou neoplati ist na kočíky priamo tam a nakupit aj nejaké ine vecicky rovno mam to nejakych 130km do polska tak zeby sme si urobili vylet 🙂 dakujem

drobcek26l
8. aug 2016

Ja som kupovala na trhu v Nowom Targu a pokial nechceš konkretnu značku ako napr.Stoke, určite sa vhod pozrieť a nebudeš si vedieť vybrať. Okrem kočíka dom tam kúpila postieľku, vaničku, oblečenie, zavinovačky, perinku na krst...

petrag25
autor
8. aug 2016

Ale kocik bol v pohode nie? Lebo som citala rozne recenzie. My postielku mame, tiez skoro celu vybavicku len kocik som nechcela ani nechcem velmi dopredu kupovat. Som bola v obchode len pozriet aky asi by sa nam pacil a same polske reklamy tak to je podla mna jedno ci si kupim polsky v slovenskom obchode alebo v polsku za polovicu

jerry
8. aug 2016

ak nie si extra náročná určite sa oplatí, ja som mala prvý kočík z Targu, vyvozila som v ňom dve deti. Po desiatich rokoch sme si šli po ďalší kočík. Kúpili sme trojkombináciu + dal k tomu ešte fusak v takej istej farebnej kombinácii, pláštenku, tašku a zimné rukavice. a stálo nás to 290 E. Nakúpila aj všelijaké vecičky už pre prvú dcérku, spokojná, vynosili moje tri deti aj tri krsniatka a ešte čo to by bolo použiteľné, no už ale končíme s produkciou detí 😉
Určite sa aj oplatí cez net, dá sa dobre vybrať 😉

drobcek26l
8. aug 2016

@petrag25 jasne že bol v pohode. Úplne ľahučký nemal najmenšiu chybu a dokonca som naň mala 3 roky záruku a v tomto Poliakom úplne dôverujem a oni dobre vedia že sa im neoplatí urobiť si zle meno na Slovensku. Vozila som v ňom malého do 3 rokov a vajíčko z neho už vynosilo 3 ďalšie deti a stále je ako nové. Za 3 kombináciu som zaplatila 270€

jeennyv
8. aug 2016

@petrag25 kamoske sa oplatilo ona sa do 400e zmestila s trojkombinaciou, ma baby merc, postielkou, vanickou, matracom a este s neviem cim vsetkym, z toho kocik ako tu bolo napisane sa pohybuje tak 290, 270e, ak mas stastie aj 250...zalezi aku mas predstavu, narocnost atd...

maria117
9. aug 2016

@petrag25 este zvaz,ci nechces satku na nosenie a neskor mozno ergonomicky nosic...nehovorim,ze v tom pripade kocik vobec nevyuzijes,len sa ti moze ttosku upravit ucel na co vsetko ho chces pouzivat,kedy a aky.... u nas obcas vyuzivaju stari rodicia na prechadzku....

ywet72
9. aug 2016

ja som tiež pred 6timi rokmi kupila v Polsku, stal 240 e, a teraz na jar som ho za stovku predala 🙂 stále bol krásny, bez poškodení, bol síce len po jednom dieťati, ale tak poslužil aj dalšiemu 🙂

ale keby mam druhé už určite nejdem do Polska, mame to daleko po prvé a po druhé, už kupis aj tu krasne a za prijtelnu cenu, kupila by som už len hlboky s vajičkom, športovy som vôbec ani nevyužila, rovno som kupila golfovy a ten sme využili od roka do 4 😉

eliska07
9. aug 2016

Maminky - otázka trošku mimo - boli ste niekto už v Targu na tých nových trhoch? Na tom novom mieste? Dá sa to ľahko nájsť? Je to niekde pri tých bývalých trhoch alebo niekde úplne inde? Ďakujem za odpovede 🙂

greys
9. aug 2016

@eliska07 my sme boli hneď keď to otvorili a dá sa to ľahko nájsť. navigujú ťa tabuľky a je to blízko starého trhu. určite to nájdete

eliska07
9. aug 2016

@greys Ďakujem 🙂 Ideme tento víkend do Tatier, tak zvažujem, či tam nezbehneme 🙂 A neviete ako je to s predajnou dobou? Niekde som čítala, že už sú tam celý týždeň - od pondelka do nedele, len v štvrtok a v sobotu je to také plnšie na predajcov.

A ako ináč? Boli ste spokojní s umiestnením a so stánkami?

greys
9. aug 2016

@eliska07 tak toto neviem, kedy tam sú.my keď sme boli tak mali len štvrtok a sobotu.ale počula som že aj v nedeľu otvoria.my sme tam boli v prvý deň keď to otvorili a fungoval ešte aj starý trh. takže na novom to bolo také redšie na stánky, lebo ešte sa veľa stánkov zo starého nepresťahovalo . Ale páčilo sa nám na novom. Máš to vydlaždičkované, čiže žiadne blato. parádne sa tam dá chodiť s kočíkom.

kbusova87
9. aug 2016

treba zamienať eura na zlote?? či dá sa platiť v eurách??

martinabreza
9. aug 2016

Ja som bola v sobotu príde mi že je tam menej stánkov a od 13 hodky už boli aj viacerí pobalený a odchádzali preč na druhú burzu sme nestihli ísť tak neviem ako tam a k peniazom mala som len eurá .

alenky
9. aug 2016

Nechodime do Now.Targu ale do Krosna. Co sa tyka cien tam tak pred rokom a pol som dala za trojkombinaciu do 300e, teraz co sme tam boli naposledy cena okolo 350e, ale zalezi aky si predstavujes podla narocnosti. Vyber velky...A teraz sme kupili golfovy za sumu 55euro co sa mi zdalo dost, aj na sk kupis za taku cenu, akurat ten polsky sa da uplne zklopit takze vhodny aj na take oddychnutie pre dietatko pripadne spanok. Ale co sa tyka postielky, matraca a podobne-ceny sa mi zdaju uz takmer rovnake ako u nas, ba az v Polsku prehnane.

kbusova87
14. aug 2016

tak ahojte, dnes sme prisli z vyletu z Pienin, kde sme v ramci soboty skocili aj do Noweho targu, pozriet kociky...su dva trhy mimochodom...a stanky s kocikmi sme nasli tri....a vsetky ponukali tu istu znacku...ceny sa pohybovali cca od 250 do 350€....v Nowom targu je este v centre jeden babyshop...kde mali tzv. vypredaj, ale ceny tam nemali velmi rozdielne oproti nasim...tkaze som odtial isla sklamana...co sa ostatneho detského tovaru tyka...ponuka siroka...ale s tymi cenami ked si k tomu pripocitate aj benzin a cas..tak to kludne kupite uz aj u nas cez net...

krajco
14. aug 2016

Ja som kupovala polsky kocik cez stranku www.mojkocik.sk, kupovali sme 3 kombinaciu plus bol k tomu fusak do sportoveho, parazol, rukavice, sietky proti hmyzu a plastenky a vysiel bas na 420 eur aj s tym ze nam ho dovoezli rovno domov, kocik sme kupovali minuly rok v oktobry

jaja902
6. jún 2017

Neviete koľko stojí v poľsku kočík camarelo?