Peg-Pérego book

boska79
8. aug 2012

Ahojte maminy. Nakolko je tento kocik horuca novinka- najdem tu niekoho kto ho uz ma? Uvitam skusenosti a fotky.. tiez sa nan chystam,takze dufam, ze coskoro fotkou prispejem aj ja..

margaretka
26. jan 2017

WD 40 sprej prestriekat to lozisko ...ocisti sa aj od spiny a v nasom pripade vlasov a vselicoho co sposobovalo chvilami bud tahanie kolieska inym smerom alebo zasekavanie sa....

ivanka26
26. jan 2017

@margaretka no my sme sním tiež boli kade tade, ale teda nie moc často ale ked sme boli na tažšom terene tak v pohode ako píšeš aj po trave aj do kopca tak celkovo ale teda nie tak že by som po takych terenoch chodila stále ale veru boli sme a dali sme mu zabrat a tiež kolieska su zatial super ako nové a v sportovej časti sa mi lubilo že aj ked malá nahodou niečo zamazala tak som to mokrou handričkou pekne vyčistila do uplne čista 😀 no tažko sa mi bude stým kočíkom lucit jedine že by sme tretie chceli, ale to už nie 😀 moja bola tiež velka a v kočíku v hlbokej vaničke som ju vozila presne 6 mesiacov , ona ale bola májova takže presne akurát sa tam vošla , a po 6tich mesiacov to na konci novembra bola prvy krat v sportovej

mili78
27. jan 2017

@margaretka ... tak ja fakt neviem, ale nam to fakt blbo chodi na nerovnom terene...treba dost silno tlacit a aj tak tie kolieska behaju ako sa im chce...za 700€ tam veru mohli dat to odpruzenie...ako vravim dizajnovo fakt krasny kusok, ale ta funkcnost ma trosku sklamala...ale tak vynosime sa v nom 🙂) a dik za ten sprej 🙂

rearo
27. jan 2017

@mili78 tak tam mas niaku chybu, moj ide upne lahucko radost tlacit nieco ti blokuje kolesa pozri ci tam neni namotane vlasy... a pod.

lenkamaxim
27. jan 2017

Kocky a mate niektora ten book 51?

mili78
27. jan 2017

@rearo ...ale on od zaciatku tak ide

mili78
27. jan 2017

@lenkamaxim ...no ja mam ten book 51

lenkamaxim
27. jan 2017

@mili78 a mozem vediet aky rok vyroby? My sme vahali medzi tym 51 a book plus a kamoska chce ten 51,tak sa jej mam poinformovat

mili78
27. jan 2017

@lenkamaxim ... 2016tku

lenkamaxim
27. jan 2017

@mili78
Dakujem!

rearo
27. jan 2017

@mili78 daj foto aky je

mili78
27. jan 2017
rearo
27. jan 2017

@mili78 aha jedna ho u nas ma ale bezovy... som nevedela ze to ma niake cislo

ivanka26
27. jan 2017

@mili78 to stymi kolieskami je nejaka haluz lebo ja presne ako píse
@rearo fakt ide lahučko ja aj jednym prstom ho viem otočit alebo tlačit aj maličkom hm

margaretka
27. jan 2017

treba tie kolieska vycistit wd40 ako som pisala tiez nam jedno sekalo som chcela reklamovat a vlastne bolo treba len vycistit...
@ivanka26 presne jednym prstom ...fakt je super ja mam podozok book plus jet s je fantasticky ziadne zodrate kolieska pevne krasne drzia dnes som prave na chodnikoch na vas myslela ktore sa stazujete ...

mili78
27. jan 2017

Skusim namazat teda...dakujem za tip

silvis
5. feb 2017

Ahojte,nemate niektora na predaj skejtik na kocik peg perego?ale original na ten kocik lebo tie univerzalne sa mi zdaju ze tam moc nesedia

gemelos
25. feb 2017

Ahojte, zháňam podvozok book plus S čierny so soft kolieskami. Ak o niekom viete, prosím dajte mi vedieť.

anett07
25. feb 2017

Ahojky, tak uz aj ja mam krasavca doma👍😉

dada200
25. feb 2017

@anett07 aj ja budem mať presne taký istý. Kúpila som 3 kombináciu GT3 Denim a teraz čakám na podvozok book plus S a nadstavbu Pop Up completo Luxe Blue 2017,tak sa teším ako si budem striedať kočíky podľa potreby.

anett07
25. feb 2017

@dada200 ja som z neho zatial nadsena a sportovu nadstavbu budem mat luxe beige '17... skvele, ze sa da takto kombinovat 👏

monii28
26. feb 2017

Predám konštrukciu samotnú, kupovanu v januári 2014,keby mal niekto záujem.

monii28
26. feb 2017

@gemelos mám ho čisto čierny, ak budete mať záujem odfotim.

gemelos
26. feb 2017

@monii28 ja hladam ale tie soft kolieska,to asi v 2014 nebolo😕,ten novy podvozok,

monii28
27. feb 2017

@gemelos mám klasický, bez soft koliecok, ale veľmi málo používaný.

elah
28. feb 2017

Ahojte babenky. Chcela by som si kúpiť športiak Book Completo. Okrem iného sa mi veľmi páči obrovský košík. Predavačka v detskom obchode mi však tvrdí, že má veľa negatívnych ohlasov, že keď sa košík naloží, priam ho ťahajú po zemi. Máte takúto skúsenosť?

rearo
28. feb 2017

@elah netaha sa nic, len ked idem cez obrubnik sem tam suchnem... inac nie

elah
28. feb 2017

@rearo Ďakujem. Som strašne nerozhodná. Práve kvôli košíku sa prikláňam k tomuto kočíku. No ak by som mala tento problém, bol by mi vlastne nanič.

rearo
28. feb 2017

@elah treba to dobre pripnut vsade, raz jedna mamicka pisala ze ho taha po zemi ale nemala to dobre vsade uchytene.. netaha sa vobec po zemi

elah
1. mar 2017

@rearo Ešte raz ďakujem 🙂