Peg perego Gt3 verzus Jané Jané Slalom Pro 2012 limited

taftkam
19. apr 2012

Ahojte mamičky, práve riešim problém, ktorým určite prešlo mnoho mamičiek - a to vhodný kočík pre drobca. Hľadám športový kočiar a neviem sa rozhodnúť medzi Peg perego GT3 alebo Jané Jané SLALOM PRO 2012 limited. Viete mi niektorá poradiť? Máte niektorá s týmito kočíkmi skúsenosti?

biba321
6. júl 2013

@zuzikkaa Dik moc uf.. no uz som bola skoro rozhodnuta pre PP,tak teraz neviem.. 😒 mali ste aj problemy dat ho do kufra auta? my mame octavku combi tam by hadam vosiel,ale uz asi okrem neho nic ze 😝

zuzikkaa
6. júl 2013

@biba321 presne tak okrem kočíka už iba minimum vecí 😒 my máme KIA kombi a napratané...
ak chces niečo skladnejšie ako pp tak pozri babyjogger city elite - ten som chcela pôvodne miesto toho QF ale jaksi sa kumne dostalo to gt-čko... cenovo ťa to vyjde tak isto

http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/kocik...

biba321
6. júl 2013

@zuzikkaa a kočiky gessler nepoznas? vraj su podobne velke ako PP.. ja chcem aby tam az do 3 rokov maly vošiel,a uplne sed+uplny lah
teraz mame casual play,no myslim ze popri nom toho do kufra uz moc nedavame
no prinajhorsom budeme cestovat s CP,len ten nejde do uplneho sedu,ja potrebujem taky..

zuzikkaa
6. júl 2013

@biba321 myslíš gesslein?? Chcela som od nich 3kolku ale nakoniec som nemala. Aj ten quinny freestyle je sed-pravý uhol aj lah je vodorovny. Ma nosnost 20kg mám ho v albume

biba321
6. júl 2013

@zuzikkaa ty maš prečo tolko kočikov?? wow 😀 a ten QF je podla teba rovnako velky na dlzku dietatka? aj kvalitny?ze v nom bude aj 2 hodky spat a nebude ho chrbatik boliet atd a dlho sediet a tak 🙂 diik

zuzikkaa
6. júl 2013

@biba321 pošlem ti IP lebo by sme už boli mimo tému 😀

meg_junova
15. aug 2013

gt3 ma strasne casto defekt, menime skoro kazde 3 mesiace :(

tatya
7. okt 2013

uz tu mozno diskusia skoncila, ale aj ja rozmyslam nad tymito dvoma 🙂 ja potrebujem hlavne kocik dlhy v lahu, nas maly ma len rok a 79 cm... a potrebujem aby bol pevny, drobec totiz cez den spava v kociku... neviete aka je dlzka tychto kocikov, ked date sportak do lahu? neviem sa to nikde docitat...

7katka
9. máj 2014

@tatya ahoj, pre aky kocik si sa nakoniec rozhodla?

tatya
9. máj 2014

@7katka Peg perego GT3, som sa zalubila a nechapem ako som mohla byt doteraz bez neho 😀

7katka
9. máj 2014

@tatya je naozaj taky priestanny a stabilny?

tatya
9. máj 2014

tak my mame vahu nieco cez 13 kg a nosime 86-92 oblecko 😅 no a moj maly spava cez den len v kociku, ked lezi je teraz na dlzku tak akurat cez cely kocik ale je dost siroky, takze tam nie je natlaceny 🙂 a ze je priestranny vidis hlavne ked sedi, okolo neho je este vzdy hracka aj flasa s vodou 😎 no a stabilny je, po rovnom parada, ale predsa len je to trojkolka a ked schadzam z vysokeho obrubnika, musim poriadne drzat oboma rukami,.. jedine co mi vadi, ze ked chcem ist rychlo alebo podbehnut, to predne koleso zacne vybrovat 😝

jana290585
25. okt 2015

Ahojte kocky, velmi stara diskusia ale skusim 🙂 Do akych aut ste skladali PP gt3 ? Neviem ci ho narvem do Kia Rio ... dakujem 🙂

aljosa1
25. okt 2015

@jana290585 peugeot 307, bez kolieska a na vysku na boku, vosiel sa ale nic ine tam nevojde

jana290585
25. okt 2015

@aljosa1 to je podobne ako moja kia rio. koliesko stale odsrobujes?

aljosa1
25. okt 2015

podla toho ako ho tam, davam, niekedy nemusim dat dole, inokedy v pohode a vojde sa

jasminka002
1. feb 2016

Tiez by som sa pridala do diskusie. Mamicky ktore mate alebo ste mali tento kociar (PP GT3) je vanicka dostatocne priestranna? Pol rocne dieta plus fusak a deka. Dakujem.