Jane Slalom Pro limited edition 2011 a Peg Perego Gt3

svetluska07
11. mar 2012

Ahojte, chcem kúpiť komfortný (dosť miesta na sedenie,polohovanie chrbtovej časti až do ľahu, dosť miesta na nožičky aj keď bude väčší, ľahké ohládanie,to sú moje hlavné požiadavky) kočík pre môjho syna momentálne polročného. Rozhodujem sa medzi vyššie uvedenými typmi športiakov. Jane SP som videla, odskusala, PP GT3 nemám odskúšaný. Bola som v kočíkove v BA a nedržia ho na predajni. Neviete mi poradiť, ktorý z týchto dvoch je lepší? ďakujem

zuzikkaa
12. mar 2012

@svetluska07 ani jeden z tychto kocikov nema vodorovne lezanie...
su to v podstate rovnake tipy,, ale PP je myslim tazsi... uz je len vec vkusu,ktory si vyberies. a nevadi ti ze nemaju otocne sedenie?? pises ze maly ma iba pol roka 😒
ja som mala 3kolku s otocnym sedenim a maleho som vozila otoceneho k sebe do 18mes...videla som nanho ked chcel spat,alebo sa zobudil...

podla mna je dolezite aby dieta videlo na mamu aspon do roka 😉

lili777
12. mar 2012

@svetluska07 Ja mám GT3 a ide teda úplne do vodorovna. Ale je nesmierne ťažký, takže ak máš 50 kíl aj s botami, tak neodporúčam🙂 ostatné vlastnosti sú super, hlavne jazdné

svetluska07
autor
12. mar 2012

Lili ako to myslíš ťažký? Na prepravu v aute alebo pri ovládaní kočíkovania(napr. výjsť s ním na chodník)? Zuzikkaa dobrá poznámka s tým otočným sedením, to mi akosi nenapadlo. Len stále hľadám kočík priestranný,bezpečný (t.z.aby mi v zime vosiel do neho fusak a drobec aj keď bude väčší a hlavne aby sa len tak lahko neprevrátil).

zuzikkaa
13. mar 2012

@svetluska07 ono ked je aj kocik sam osebe tazky tak pri vozeni to necitis-zvlast pri 3kolkach 😉
ja som mala kocik quinny freestyle ,ten ma nejakych 15kg a to je tym ze ma to sedenie otocne...
kociky co maju otocne sedenie su o nieco uzsie,ale mne sa maly v poho vyspal v zime s fusakom a kocik ma sirku opierky cca 27cm...aspon lezal pekne rovno a nezosuchoval sa do strany,ked bol v pololahu

svetluska07
autor
13. mar 2012

Zuzikkaa je mi jasne,že aj uzsie kociky maju svoje vyhody... Ono je to tak so všetkým všetko má svoje pre aj proti,záleží len na tvojich prioritách. Môj drobec ak ho tak ešte môžem nazvať má pol roka a 8,5 kg (len koím ničím neprikrmujem) u neho sa jednoducho vsetko uklada a to sme obaja s manzelom chudí,tak neviem po kom je taká gulička. Ale o inom som chcela, keď sa na vec realne pozriem, čo bude v zime,ako asi bude vyzerať? Kúpim užší kočík a nevlezie sa mi doň? Riziko... Chcem širší,pre istotu. PP ma láka preto,lebo má super veľký košík pod kočíkom. Jedine,že nákupy necháme na tatina 🙂 🙂 🙂 Vďaka za príspevky do diskusie baby 😉

babymarket_sk
14. mar 2012

@svetluska07
K najväčším kočíkom patrí PP Gt3, ale bohužiaľ je dosť ťažký (vykladanie, nakladanie do auta pri cestovaní), ak môžem poradiť, skús si pozrieť ešte Easywalker, ten je ešte priestrannejší a ľahší...

zuzikkaa
14. mar 2012

@svetluska07 no ved jasne,,viac miesta je vzdy vyhoda 😉 mozno ti maly do zimy ani neobsedi v kociku 😀

mne islo o to mat na kociku to otocne sedenie,, pride mi divne kazdu chvilu nankukat zboku na dieta ci uz spi,,alebo ci je uz hore 😒 podla mna je ocny kontakt velmi dolezity a dieta je spokojnejsie ked vidi znamu tvar ked sa zobudi 🙂 a mas dieta pod kontrolou aj ked sa s niecim hra,ci nevyhadzuje z kocika-co deti robia casto

ja som mala jane slalom ale popravde ma velmi neoslovil,,dokonaly kocik som zatial nenasla ale na jane mi napr vadilo ze sedenie je mierne sklonene dozadu a madlo je vysoko...moja maly rad sedel v kociku tak ze sa drzal madla a nebol oprety,cize sa dost mrvil a nevedel si najst vhodnu polohu na sedenie 😒
inak lahky,skladny kocik,,lahucko sa ovlada a vadil mi aj mini kosik a kratka buda 😠

kazde dieta je gulicka ked len lezi,,aj nas bol a teraz je uz taky akurat lebo to vsetko vybeha 🙂

lovacska
14. mar 2012

Ahoj!O jané mám taký názor,ako píše zuzikkaa,preto sme si to aj mi predali a teraz máme gt3.Ale ten je po skladaní velký,preto máme do auta golfáč,nánožník je malý a vadí mi,že buda je po bokoch otvorená,inak som spokojná.Ideálny kočík neni! 😉

dominika_sk
22. mar 2012

baby, prosim kto ma PP GT3. potrebujem radu. ako riešite slnko ? mne sa maly strašne jeduje keď mu svieti, keďže šporťak nejde otočiť. mate slnečnik? alebo clonu? pošlite mi link kde ste to kupili. ja som sa k ničomu nedopatrala...prosim IP. ďakujem

katulka74
5. jún 2012

@dominika_sk ,v peg peregu som kupila slnecnik a ked sedi vies strechu viac posunut dopredu

katulka74
5. jún 2012

@svetluska07 ja mam gt3 od narodenia maleho a je to naj naj kocik,nedam na neho dopustit. 🙂

svetluska07
autor
5. jún 2012

ďík Katulka, už vozím v Jane slalom 🙂 asi 3 mesiace ale chcem ešte jeden kočík, ked fúka zlostí ma,že je nánožník to neporieši a strieška je krátka, tak hádam bude jane unlimit s otočnou sedankou 🙂

isiska
6. jún 2012

@svetluska07 Strieška sa dá vyriešiť aj slnečnou clonou. Ja mám od Sunshinekids a stiahnem si ju ako hlboko chcem.

svetluska07
autor
6. jún 2012

@isiska a kolko stala?

isiska
7. jún 2012

nieco cez 12 E. V Brendone. Tam vysla tusim najlacnesie, alebo ju mozno zozenies aj tu mk z bazarika. A co ti vadi na nanozniku? Podla man je celkom v pohode, Ale moja dcerka je dost mala, tak ju zatial zakryje dobre. Inac v silnom vetre mozno dat aj plastenku, na nasom sidlisku to baby robievaju. Byvame na kopci a fuka tu dost casto 😠