Peg Perego Pliko Mini a vaše skúsenosti s ním

katrin31
16. feb 2012

Ahojte mamicky..chcela by som sa spytat ci mate niektora tento kocik a ako ste s nim spokojne.po pripade keby niekto vedel zhodnotit jeho plusy a minusy.na nete som k nemu nasla len malo recenzii-..dakujem

chrystel
9. mar 2013

@saruska12 Ten som obzerala, ale pre mna tazky. Vcera sme kupili pliko mini a som s nim velmi spokojna. Je lahky, priestrany, maly ma 14mesiacov a 12kg a ma tam stale kopec miesta.

saruska12
10. mar 2013

ja som bola vcera aj BA v babymarkete,ze si pozriem nazivo ten kocar,ale ho tam nemali,lebo ze ten distributor co dodaval tuto znacku na slovensko konci a bol tam uz len posledny kus PP sí a ten sa mi celkom pacil lahky aj dobru strieku mal,len bol cely v ciernom.A prosim ta nehrkocu moc koliecka?A akej farby ak sa mozem opytat lebo co som ja nasla tak je len v cervenej a ciernej farbe s pasikavou vlozkou.Lebo tento kocar nazivo uz asi neuvidim :(

saruska12
10. mar 2013

@chrystel a uz som nasla aj ine farby som si nevsimla,ale na tomto golfaci nieje madlo,to nam bude asi chybat :(

chrystel
10. mar 2013

@saruska12 mala si ist do brendonu, tam ho maju alebo kusok od avionunje obchod pre deti. Tak madlo mozes kupit od chicco litheway je kompatibilne za cca 15 eu. Ja mam iny problem, kupili sme mini a svokra zlata, chcela nas prekvapit tak aj oni nam kupili, no blocek kdesi zapatrosila, tak sa jej neda vratit. Predavam ho teda apon takto za super cenu, skus pozriet mam ho v albume.

chrystel
10. mar 2013

@saruska12 hrkocu trochu na nerovnom povrchu, ale tomu sa nevyhne ziadny golfovy kocik.

saruska12
11. mar 2013

@chrystel Dakujem uz som vcera objednala PP Si Denim,tak som zvedava, kedy pride,uz sa nan velmi tesim.Uvidim ci som spravila dobre,lebo som stale rozmyslala aj nad PPmini. 🙂

chrystel
11. mar 2013

Tak nech si spokojna, podla mna su oba na dobrej urovni... 🙂 aj ja som chcela denim, no bala som sa ze po prani bude farba a material trochu vyblednuty a zbehnuty.

janika84
11. mar 2013

@chrystel prosim ta akej farby predavas to mini?a za kolko?dakujem 🙂

florio
11. mar 2013

Tak ja sa po prvom dni hlásim k spokojným vlastníkom miníčka 🙂 drobec si ho obľúbil, dokonca doňho sám vliezol, cesta na ihrisko v pohode, obrubníky sme zvládli pohodlne, nákup v Tesku super, aj s malým na palube sa dal ovládať jednou rukou. Skúšala som Sí, bola som veĺmi na vážkach, ale zavážilo to, že v ňom malý vyzeral dosť napratane,(má 14 mesiacov a 10,5 kg), a že do kufra sa nám zmestil len tak tak, Mini bolo absolútne v poho. Hrkotanie je také, ako som vzhĺadom na kolieska čakala, nič čo by mi vadilo.

ivaluu
12. mar 2013

@janika84 ja predavam tiez, este ho nemam pofoteny. Zeleny, pouzivany minimalne (cca 4 mesiace). 100€. PC 160€ - este rok a pol v zaruke. Kupovali sme ho ked som cakala druhe, aby som mala co najlahsi, ale teraz pouzivame iba satku a starsi uz do kocika nejde..
Ma jednu chybycku - nema opierku na nohy - da sa lahko objednat cena je cca 10€(bola som sa informovat) - ked mi jeden pan pomahal do autobusu zle ho chytil..vsimla som si to az doma..
Ak mate zaujem dajte mi vediet..🙂

janika84
12. mar 2013

@ivaluu dakujem za info...len skoda nechcem farebny kocik...chcem cierny. 🙂

saruska12
12. mar 2013

@chrystel
@florio najhorsie je ked som to pliko mini nevidela nazivo,lebo teraz sa bojim ci naozaj aj moja sarka nebude v tom Si napratana ma 13mesiacov a tiez 10,5kg :( a ktomu minicku nieje ani plastenka a strieka sa neda dat az dole,ze?Preto som si vybrala aj to Si lebo sa mi pacila strieska aj to madlo,kosik a je ktomu aj plastenka a fusak.

katrin31
autor
12. mar 2013

@ivaluu aj my to mame zlomene a zlomilo sa to presne tak ako si pisala 🙂 kde sa to prosim ta da objednat za 10 €?

saruska12
12. mar 2013

@chrystel Prosim ta prave mi pisali ze ten kocar PP Sí nemaju na sklade,ale ze pliko mini ano tak nakoniec zoberiem asi to a mate este to madlo?

chrystel
12. mar 2013

@saruska12 ja uz som kocik predala,minicko je od si sirsi o 3-4 cm, strieska sa da uplne sklopit ako na si, len na fotkach ktore prezentuju kocik na eshopoch to nieje vyfotene.

ivaluu
14. mar 2013

@katrin31 ja som pisala na kociky.sk (myslim ze to bola tato stranka), povedali mi nech ho prinesiem do predajne v auparku, tam ze to spravia, ale teraz tam ta predajna uz nie je..uz som to dalej neriesila.

florio
15. mar 2013

@saruska12 madlo sme si dokupili, pasuje chicco lite way, za 15 eur na hej.sk,rovno to mali na sklade,takze objednali a druhy den mali, len ide trosku tazsie, ako som zvyknuta na dorjanovi, ale da sa.

florio
15. mar 2013

@saruska12 ja som sa do Si zamilovala, len jednak nam do nasho kufra siel tazko, a ja som tuzila po skladnom a v aute lahulinko prepravovatelnom kociku (mame Getz, a po manevrovani s velkou trojkombinaciou som uz toho mala fakt dost), a jednak moj krpec v tom tiez vyzeral tak ltt..preto vyhralo Mini...absolutne skladne, a maly ma v tom hafo miesta (14,5 mesiaca a 10,5 kg)

fanny3
30. mar 2013

@saruska12
@florio Ahojte maminky, kde ste prosim vas kupili Mini, tiež sa rozhodujem medzi PP SI, PP mini a Maclaren quest. Mala som moznost videiet len Si, poradite mi ak viete, ci je rozdiel v sklone opierky chrbta, ked tam dieta sedi v maximalnom sklone na sedenie. V Si sa malemu pacilo lebo je take kolme na sedenie a ma vyhlad ked sedi, nerad sa opiera a bojim sa ze v Maclarene by nechcel sediet. Si ma super sklon len je vacsie do kufra. Takze otazka je si je sklon v Si a v mini rovnaky ? 🙂 🙂 🙂 Dakujem...

florio
30. mar 2013

@fanny3 my sme kupili Mini priamo v predajni v Shopping palace, inak stránky kociky.sk. Maximálny sed sa mi zdal byt rovnaký v Sí aj v Mini, nie je to úplne pravý uhol ale mne sa to zdalo v oboch rovnaké, ale je to už dávnejšie čo sme skúšali. V Mini to vyzera tak na plus 10 stupňov odchýlky od pravého uhla.

fanny3
30. mar 2013

@florio jej dakujem pekne po sviatkoch objednam 😉 lebo som zostala bez kocika a chyba mi do ochodov a ked bude pekne sa hodi povonku.

baolinka
3. apr 2013

ahojte nemate niekto na predaj pp mini dakujem

mvranka
5. apr 2013

ahojte, chcela by som sa opytat majiteliek tohto kocika, aky maju nazor na vysku rukovati. ja som totiz vysoka (mam cca. 175cm) a mam obavu, ze by mi bol nizky ☹ dakujem za kazdy nazor 😉
a nepiste mi prosim, chod si ho pozriet do predajne, urcite pojdem, ale momentalne sme dlhodobo chori a neviem kedy sa dostanem, tak sa pytam.

katrin31
autor
5. apr 2013

@mvranka moj muz meria 181 a tlaci sa mu v pohode..nema ziadny problem..

mvranka
5. apr 2013

@katrin31 dakujem 🙂 to som chcela pocut

zuzinas
6. apr 2013

Ak by mal niekto záujem o kúpu PP Pliko Mini farba čierna s farebnými pruhmi - nepoužívaný - predáva švagriná, cena 100e,os.odber v BA - info cez IP.

strihalka
19. apr 2013

@katrin31 ahoj, chtela jsem se te optat, jaka je striska na pliku mini?je to na leto ok? u more?da se to?

strihalka
19. apr 2013

@zuzinas myyyyyyyyyyyyyyyyyy

katrin31
autor
19. apr 2013

@strihalka ano my sme boli s nim v turecku..strieska sa da dat aj viac dopredu..je skratka super

strihalka
19. apr 2013

@katrin31 ano lebo te strisky se trochu obavam....ako se s nim ide po pisku, asi moc dobre ne ze?😀