Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Petite & Mars športový kočík Street 2016

haslerka91
20. máj 2016

Ahojte,máte niekto túto verziu kociara 2016 potrebujem vedieť recenzie a hlavne by som chcela vedieť koľko cm ma celková lozna plocha na spanie so zdvihnutými nozickami a koľko samostatne ma plocha na sedenie,či je kočík dosť priestranny aj pre 2rocne dieťa.ďakujem 🙂

monika937
23. máj 2016

My ho dnes ideme kupit. Mame 2rocneho chlapca a ,je dost velky/dlhy kocik na spanie aj so zdvihnutymi nozickami

marcinho11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1984
25. júl 2016

@monika937 Kupili ste nakoniec tento kocik? Ste s nim spokojni? tiez zvazujem ze ho kupime len neviem najst na neho recenzie. Mozes mi prosim napisat zopar postrehov z pouzivania, plusy aj minusy? ...ci je dost priestranny, spratny, nie velmi tazky a tak... za odpoved dakujem 🙂

haslerka91
autor
25. júl 2016

Vrelo odporúčam je super a veľmi pekný,spratny super,dosť široký vhodný do 25kg robili testy Tak to zmenili....mínusy neviem jediné keď v ňom sedí ťažšie dieťa tak sa s ním aj trocha ťažšie manevruje ale to asi so všetkými...

haslerka91
autor
25. júl 2016

Kúpila som k nemu tašku a nanoznik pinkie...

celasapremenim
25. júl 2016

@haslerka91 myslis, ze sa so vsetkymi kocikmi tazsie manipuluje?
lebo ak tak si to myslela, tak to sa mylis

monika937
25. júl 2016

@janka1984 áno kúpili. Sme maximálne spokojný. Je pravda,že tahsie sa s ním manipuluje ako u kombinovaných koníčkov. Syn váži 15kg. Výška do 90cm a aj v ňom spí obedňajšej spánok. Ty čo sa rozložiť aj zlozi

janka1984
26. júl 2016

@monika937
@haslerka91
Ďakujem vám za odpovede 🙂 Haslerka, ten nánožník je úplne pefektný! Práve som bola dnes obzerať Street v kamennej predajni v BA , len zrovna včera predali posledný kus. Pani čo predáva mi však tvrdila, že je ako britax b-agile... skúšali sme teda valco baby a britax b-agile a ten valco mi prišiel pre malú pohodlnejší... tak teraz neviem.

tiumen
26. júl 2016

@janka1984 valco je super, a má dlhú strechu takže je super teraz v lete

janka1984
27. júl 2016

@tiumen veď práve preto sa mi tak veľmi páčil... a ešte mi malá (9,5 mesiaca) v ňom krásne sedela. Páči sa mi, že Je trošku naklonený akoby dozadu. Teda nemyslím opierku, ale sedačku, že sa z nej nezošúchavala dole keď sedela. Len sa bojím aby jej nebol o rok už malý a tiež či nebude v zime problém s fusakom.

tiumen
27. júl 2016

@janka1984 ale kde 😀 môj má vyše 2 a pol (1m a 19kg) a vozí sa v ňom stale, aj v zime keď mal 2 tam bol ok aj s fusakom ☺ zato Brio mu už bolo malé a musela som ho dať preč 😅

haslerka91
autor
27. júl 2016

@celasapremenim myslela som to,že každý kočík cíti rozdiel ako keď tam dám svoju 15kg 2rocnu alebo svojho 9kg 7mesačného ...

haslerka91
autor
27. júl 2016

@janka1984 celkovo tieto 3kociky su práve veľmi podobne...britax,valco a petite ...uz Len si vybrat hlavne kvoli designu ktory sa viac páči a všetky su do 25kg

zojka07
27. júl 2016

my sme s kočíkom tiež veľmi spokojný. Je podobný ako b agile plus ( ale ten je ešte o niečo ťažší) aj valco je podobný ( ten je zas ľahší). Je dosť priestranný, veľa miesta. Výhodou je otvor na strieške, predĺžená strecha, najmä v lete je to veľká výhoda a tiež polohovanie nožičiek, starší model to nemal. Inak sa dá polohovať aj rúčka a má reflexné prvky. Toto napr. nemajú agile a valco. Ja akurát nie som spokojná so skladaním, keď sa zloží tak vnútorná strana je vlastne vonku, tým sa môže viac ušpiniť najmä v kufri auta, takéto skladanie majú aj tie dva spomínané kočíky. Mám 10 mesačnú dcérku a vozím ju tam už 2 mesiace. Aj si v ňom dobre pospí.

celasapremenim
27. júl 2016

@haslerka91 aha, to ano veru

adulkas
21. aug 2016

My sme sa tiež rozhodovali medzi Valco snap 4 alebo Petite&Mars, britax som nechcela
kúpili sme Petite a som milo prekvapená až unesená, určite odporúčam, za mňa veľká spokojnosť, malá má 18 mesiacov a 12 kg

ivietka
21. aug 2016

Ahojte, tiez by som sa chcela spytat ohladne tohto kocika a nikde neviem najst recenzie. Mne sa strasne paci ta modra limitka model Easy ( lebo ma v strede tu latku, aby dieta nevypadlo ) , ale pride mi taky ze sa kazdu chvilku rozpadne :/ mala ma 11m s teraz mame Teutoniu ktoru vlacim po schodoch, do vlaku, auta.... no potrebujem nieco lahsie. Mamicky co mate tento kocik, myslite ze by to zvladol. Predsa stoji len okolo 120€ dakujem moc za info

monika937
21. aug 2016

My kocik vlacime vsade. Mame ho od marca. Zatial ziadne poskodenie az na jeden skrabanev.Skoda ze sa sklada sediacou castou von

ivietka
22. aug 2016

@monika937 moc dakujem za recenziu 🙂 este mi napadlo co sa tyka zimnehi fusaku , vojde tam v pohode vsak?

monika937
22. aug 2016

@ivietka este som neskusala. Vyskusam a napisem

malaadka
6. sep 2016

Baby a daju sa tie striesky aj oprat?A neprala niektora nahodou tuto striesku?Neviem ake su tie biele motivy kedze nemam moznost ju vidiet nazivo.Ci sa to niako neolupe alebo neposkodi.Dakujem.

ivietka
6. sep 2016

Podľa mňa sa dá prať, lebo tie striešky sa dajú vymieňať za iné farby. ja som nakoniec kupila Britax. Ale táto modrá limitka, tu som chcela aj ja je taka chladná na zimu. Je to taký tenký , studený materiál. Ale tie ich klasické farby sú super 🙂

ivietka
6. sep 2016

A určite sa neolupe

malaadka
6. sep 2016

Hej je taka tenka?Strasne sa mi paci ten motyv.

ivietka
7. sep 2016

@malaadka ten motiv je dokonaly ❤ ale ten matros je ako keby taka natiahnuta sustakovina. Ale aj tie ich origo striesky jednofarebne su pekne 🙂 mne sa paci napr.ta riflova 🙂
@malaadka

malaadka
7. sep 2016

Hej ja ze to je taky tvrdsi material.:-/ Ta seda je druha moznost 😉 neviem sa rozhodnut.@ivietka

ivietka
7. sep 2016

Urcite zober ten sedy 🙂 aj ten je krasny a z dobreho materialu. ja som chcela velmi tu limitku s cicmanskym vzorom. Keby islo leto, kupila by som ho na 100 % . Lebo aj ta taska k nemu je dokonala 🙂

malaadka
8. sep 2016

Najradsej by som kupila aj aj 🙂 ale asi to nepojde.

ivietka
8. sep 2016

Tak si kup tu limitku a potom si kup druhu striesku 🙂 myslim ze tam sa to da menit ako pri britax kocikoch 🙂

malaadka
9. sep 2016

Hej nakoniec som sa rozhodla aj pre nu a ak ma ta seda neprejde budem mat vianocny darcek mozno 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli