Pevné verzus otočné kolesá

suschi6
8. júl 2015

Ahojte mamičky, potrebovala by som radu, vaše postrehy a skúsenosti. Neviem sa rozhodnúť, či kočík s pevnými alebo otočnými kolesami. Mne osobne sa pevne páčia viac, prídu mi tie kočíky elegantnejšie, konkretné najviac sa mi páčia zn. tako. Počula som že tie pené sú dobré na zimu a kedže budeme mať decembrové bábo aj preto nad nimi uvažujem. Bývame na dedine, čiže ani časté chodenie po meste a nákupných centrách nehrozí, žeby som nervačila, že musím kočík stále dvíhať. No aj tak nerada by som po mesiaci nadávala a preto sa pýtam na vaše skúsenosti. A ešte k značke tako sa chcem opýtať, kto s ňou má skúsenosti. Vraj je dosť ťažký, čoho sa tiež bojím pri nakladaní do auta, ale zas neviem okoľko sú ostatné ľahšie, či je to veľký rozdiel. Ďakujem veľmi pekne za vaše rady 🙂

applede
8. júl 2015

@alby2014 ano...stokke kocik bol myslim si....dooooost velky boom, osobne sa mi tento stroller paci viac 🙂 v konecnom dosledku je jedno co sa nam paci.....no nie ?? 😀 😀 🙂

suschi6
autor
9. júl 2015

@applede dakujem za rozsiahlu odpoved, velmi pomohla pri vybere, budem hladat dalej a pojdem aj do obchudu. Len ma mrzi ze tie tako kociky co citam su teda nic moc, lebo uprimne co sa tyka vkusu, tak tie sa mi pacia najviac, ale musim mysliet aj na praktickost kocika tak musim urobit nejaky kompromis 🙂

dadulkaf
9. júl 2015

@siska53 Ako som písala máme Tako Jumper X STTF, 3-kombináciu s otočnými kolesami. Defekt sa dá opraviť aj doma, ale kúpili sme si pre istotu 2 náhradné duše. A tie defekty ani neviem kde sme urobili. Ale inak som spokojná, nemám nejaké výhrady, kočík slúži ako má.

dadulkaf
11. júl 2015

Na nete som našla takýto článok : http://www.cas.sk/clanok/306752/test-odhalil-ne...