Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík pre veľké 5 mesačné dieťa - vyššia nosnosť, dlhšia opierka, terén

Zodpovedané
25. máj 2020

Ahoj.

Hľadám športový kočík pre môjho syna, ktorý má len 5 mesiacov, no už teraz je veľmi veľký. Čiže potrebovala by som nejaký s vyššou nosnosťou a dlhšou chrbtovou opierkou. Taktiež by mal byť viac do terénu, keďže bývame na dedine a sú tu dosť rozbité cesty, plus chcem s nim chodiť aj do prírody, ale samozrejme aj do mesta. Čiže asi najlepšie nafukovacie kolesá, odpružené.

Chcela som pôvodne otočný kočík, no neviem, či sa taký nájde, takže zmierim sa aj s tým, keď nebude. Preferujem skôr so štyrmi kolesami, a tiež sa mi páčia predĺžiteľné striešky. Neviem, či vôbec existuje taký kočík, preto by som poprosila o radu.

Ďakujem.

Ahoj!

Ak je synček veľmi veľký, v prvom rade naozaj odporučím upustiť z toto otočného sedadla. Aj tie najväčšie z nich (konkrétnejšie Britax Go Big, Emmaljunga NXT60 F/ NXT90 F) po čase môžu byť nedostatočné, ak je syn naozaj obríček. Neotočný model proste vydrží dlhšie.

Z neotočných by som odporučila Emmaljunga NXT30 (https://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Em...), ďalej, jednoznačne, Baby Jogger City Elite alebo City Mini GT2, a z lacnejších určite Britax B-Motion 3 Plus alebo B-Motion 4 Plus (ten je ale menej terénny).


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam, či Instagrame.