Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte kočiar vhodný na behanie a korčuľovanie?

gabikamll
13. nov 2014

Ahojte,
poprosila by som Vas o radu ohladne kociara. Cakame babo na jar a chceme kupit bezecky kociar. Neviem sa vsak dopracovat k informacii, ci uz aj pre malinkych drobcekov je mozne dostat sa k takemu kociaru, alebo az pri vacsich detoch. Dakujem vopred za odpoved. pekny den, G.

grossmann
13. nov 2014

My sme mali Teutoniu Mistral S (mam ju v bazari, mozes si mrknut ako vyzera) a bola som s nou na korculkach, manzel s kocikom behaval....kocik ma rucnu brzu, co je pri korculiach a behu dolezite a polohovatelnu rucku, tak ked si vyssie na korculkach, tak sa da prisposobit, kolesa sa daju zaaretovat, kocik bol plne odpruzeny a velmi stabilny.......nebol problem, sportovali sme a mala spinkala vo vanicke....zavisi aj od toho ci chcete behavat po ceste, alebo terene, aby babo moc netriaslo....

pribinak
13. nov 2014

Jane slalom pro formula, je to velmi lahka a stabilna trojkolka, ma tiez rucnu brzdu, vyborne sa s tymto kocikom manevruje, ma velke nadukovacie kolesa

petrusska6
13. nov 2014

Ja takisto odporucam Jane Slalom. A este tu maju v ponuke bezecke kociky http://www.bezeckepotreby.sk/sk/Bezecke-kociky-BOB ale skusenost nemam, a ani neviem, ci su aj pre male babatka, alebo uz vacsie deti.

marietta33
13. nov 2014

@gabikamll Ahoj, skus pozriet aj Mountain buggy terrain, to je tiez trojkolka s nafukovacimi kolieskami, lahucka a pritom stabilna. Na behanie idelany kociar a este aj dobre vyzera 🙂

katy1979
13. nov 2014

ani jane slalom ani teutonia mistral nie je vhodna na beh ci korcule. napriek tomu ze to ludia robia a je to vyslovene na tych kocikoch napisane. Baby jogger ma napr. kocik urceny na tieto veci ci kupite vozik ktory sa da dat aj za bicykel. Das do toho bez problemov aj autosedacku ci su s novorodenickymi vlozkami. Vyuzijete to potom na vsetky sporty ale museli by ste mat k tomu aj normalny kocik

lennicka
13. nov 2014

My mame Bob, ale nie kupeny na svk lebo tu su drahe.... A som velmi spokojna. My korculujeme, aj behame takto vlastne vsetci traja 🙂

weronese
27. nov 2014

Zdravim, tak som chvilku rozmyslala ci napisem, ale myslim ze to bude kusok uzitocne. Moj manzel aktivne beha a ja som aktivne korculovala. Ked sa nam narodila dcerka nechceli sme sa sportu len tak vzdat tak sme hladali alternativy ktore by nam to dokazali prepojit. Ked mala nasa slecna rok aj nieco, kupili sme Joggera. Jeho hlavnou vyhodou bolo ze sa prisposobil akemukolvek terenu. Takze manzel mohol behat v lese a ja som mohla korculovat po ceste. No ked som otehotnela druhy krat tak sme zacali hladat moznosti ci je vobec mozne k nemu dokupit vanicku lebo som si myslela ze to je z rise fantazie. Napodiv to ale bolo mozne. Dokonca som bola prekvapena, ze sa k tomu dal dokupit aj adapter do auta a vajicko. Takze pri druhom babtku sme mali plnu vybavu emoticon a mozem povedat ze na zaciatku ako som ho nechcela lebo sa mi zdal byt prilis nekompaktny by som teraz na neho nedala dopustit. emoticon A tiez sa mi to vyplatilo ked som zacala soferovat. Sklada sa iba na jeden klik.

vo videu je to celkom dobre vidiet ako to pekne zlozi

https://www.youtube.com/watch?v=wZ82mJ-1MyU

to je iba moja osobna skusenost . Pekny den prajem. 🙂

evka8756
27. nov 2014

Ahojte, pracujem pre e - shop www.mojanjelik.sk a kočík, ktorý viem odporučiť je http://www.mojanjelik.sk/p/bezecky-kocik-baby-j... . Mamičky, ktoré si u nás tento kočík kúpili sú s ním nadovšetko spokojné 🙂. Je to športový bežecký kočík určený predovšetkým pre športuchtivých rodičov. Kočík ma vynikajúce vlastnosti, ktoré u žiadneho iného kočíka nenájdete.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli