Poradíte športový kočík?

katkatt
18. sep 2015

Viem, je tu vela tem, ale pribudaju stale nove typy kocikov. Ja konkretne mam tieto kriteria:
1. sedacka otocitelna obidvoma smermi
2. opierka polohovatelna az do uplneho lahu
3. co najvaci a najdlhsi pristor na lezanie
4. nie trojkolka
Aj nizsia cena by potesila, ale radej kupim kvalitnejsi z bazaru. Predbezne som pozerala Teutonie, ale hladam dalej. Postacia mi presne nazvy kocikov, ja si uz parametre (kokretne rozmery) dohladam. Potrebujem ho uz v zime na spavanie pre dieta od tych 7-8 mes a nech nam vydrzi dlhsie (mame vysoke deti). Dakujem Vam za pomoc. Mala som Jane Nomad, je fajn, ale neda sa dat do protismeru.

seahorse27
18. sep 2015

Tie kociky, ktore maju otocitelnu sedacku su vsetky veeelmi malo priestranne - vydrzia tak do 1,5 roka, cize sa ti navzájom vylucuje bod 1 a 3. Aj ja som taky hladala - priestranny a otocitelnu sedacku, ale bohuzial som prisla na tento fakt a teda chcem aj tebe ulhacit hladanie. Nakoniec som tu podmienku (otocitelnost) vypustila a vôbec to malému nevadilo, vozi sa v sportaku od 6. mesiaca. Absolutne nema potrebu kukat na mna, radsej do sveta 🙂

mimik79
18. sep 2015

ja doporucujem Brio Go, teraz Britax go, splna vseeetky poziadavky no tu druhu az uplne nie, neda sa dat uplne do lahu ale takmer

katrin21
18. sep 2015

mne sa paci BEBETTO NICO, zatial u mna favorit.... splna vsetky poziadavky.
do uuuuuplneho lahu nedas asi ziadny sportak.. nejaky minimalny sklon tam bude, ale zanedbatelny, dieta normalne lezi....
@ seahorse27 nie je to celkom pravda.. napr tie bebetta su velmi priestranne..alebo aj zn, TAKO je priestranna..

na BRITAXOCH mi vadi, ze nozicky dietata sa nedaju dat do roviny... 😝 len dole visia..