Poradíte vyšší golfáč?

lien_ka
18. júl 2012

S manzelom sme obaja vyssi, tak hladame nieco, pri com nebudu trpiet nase chrbtice. D.

mychaella
18. júl 2012

My mame maclaren xlr je vysoky a aj velky a pohodlny pre dieta. Ale je viacero vysokych kocikov, napr aj icoo pluto, silver cross...najlepsie ist vyskusat aky vam bude vyhovovat., prajem stastnu ruku pri vybere..🙂

cuki1980
18. júl 2012

Baby jogger city miny alebo elite 🙂

veronka
18. júl 2012

@cuki1980 odkedy je elite golfáč? 🙄
@lien_ka cybex callisto

tilly
19. júl 2012

@lien_ka callisto je nizky, mam 178cm, takze viem o com je rec... maclaren XT alebo XLR (ma vysuvacie rucky a ta vyssia poloha je fakt dost vysoko), pp pliko, si a pliko mini a inglesina zippy, tiez maju vysuvacie rucky, ale maclareny maju tu vyssiu polohu vyssie... baby jogger city mini je nizky... elite je super pre vysokych rodicov, ale rozhodne to nie je lahky spratny golfac, je to velky sportovy kocik...

petraxy6
19. júl 2012

@lien_ka my máme XLR a ten je pre dosť vysokých, lebo ja mám166cm a mohol by byť aj nižší 😀 😀 😀 ale mužovi vyhovuje 😉 - má 188cm.

zuzikkaa
19. júl 2012

icoo pluto je ztých vyšších... skor sa obzeraj po menšom šporťáku s polohovatelnou rúčkou 😉
►napr cam portofino alebo chicco simplicitty

marecek4
19. júl 2012

my máme piere gardin-ibis,mají teleskopické rukojeti,je lehunký a spokojenost

evickapooh
19. júl 2012

zekiwa ma celkom kvalitne golface...a rucky maju pomerne vysoko

yyyyanula
19. júl 2012

Inglesina Trip - takisto sme z tých vyšších rodičov 🙂 a je priestranný aj pre dieťatko, my sme s ním spokojní.

pimpulienka
19. júl 2012

Maclaren XLR mne veľmi vyhovuje 😉

lucinka3001
19. júl 2012

Nechcem radiť, ale my sme popri deckách v rodine mali už takmer všetky možné golfky, a totálne spokojná som bola so športovou verziou - takmer golfkou (Veľmi ľahko skladateľná, ľahkej konštrukcie - a pritom dosť stabilná a pevná, aj do menšieho autíčka vhodná) i keď trojkolkou Hauck Viper. Super pohodová vecička aj pre väčšie detičky. Naozaj ľahulinko manipulovateľná...a napriek mojej zásade, že trojkolku nikdy v živote - dnes po takmer roku s istotou môžem povedať, že by som už za žiadnu cenu nemenila... 😉

palomka
19. júl 2012

easy go loop. aj ja som vysoka a vyhovuje nam 😉

pupka11
19. júl 2012

ja som si teraz kupila mark q a je dost vysoky ja mam 176 a muz a 10 viac a paci sa mu ze ma aj dost daleko od seba kolieska a nekope do nich a aj manipulacia je super lahka a sprace sa don aj syn a tem ma uz 3 a pol a 105 cm takze je aj dost velky len sa uz v nom nevyspi ale to by som chcela uz vela taky golfac uz asi ani neexistuje

briketa
19. júl 2012

@lien_ka
tiez maclaren XLR ako @pimpulienka @petraxy6 @mychaella . mam 180cm, manzo este vyssi

andys11
19. júl 2012

mam 178, manzel o 13 centi viac a mame cybex callisto, je podla mna vysoky, teda rucku ma vysoko paradne. aj ked tu bol jeden nazor, ze nema vysoku rucku. ale ani muz sa nestazuje a on je vyska. a moja mamina ma 165 centi a vyzera pri nom fakt az trochu smiesne, ze drzi ruky vyssie ako ma hrudnik 😀

poppy1
19. júl 2012

maclaren XT 😉 manzel ma 192 cm a je mu ok

boska79
20. júl 2012

maclaren xlr, xt a neviem ako to ma pliko od pp, ale inglesina od zippy ma tiez vysuvatelne rucky. A aj otocne, ze sa da tlacit kocik jednou rukou

nelicefo
20. júl 2012

Ked sme boli mrknut kociky...tak veru Maclaren bol super 😉

tepka
26. aug 2012

baby aký je hauck viper jogger neviete?

gucci
1. sep 2012

Teutonia
golfky pak jednoznačně Maclaren XT, mají polohovací rukojeť a i v normálním stavu jsou hooodně vysoké 😉