Poraďte dobrý fusak

majkabr
8. okt 2013

Poraďte mi prosím dobrý fusak . NAjlepší aj na športový kočík ,aj autosedačku aj hlboká vanička.

aristka
8. okt 2013

od emitexu si pozri ,sú cenovo najdostupnejšie a dajú s pekne rozobrať aj do autosedačky ,aj do kočíka ,ja mám a som spokojná...

darina1952
9. okt 2013

@majkabr ako píše aristka, určite odporúčam Emitex Combi 3v1, univerzálne otvory pre autosedačku a špotrový kočík, vychatávky na upevnenie fusaka, možné predĺženie fusaka - rastie s dieťaťom...veľký výber farieb 😉

marllik
9. okt 2013

tiez som mala emitex 3v1.. velmi velmi dobre. dokonca ked bolo chladnejsie ale nie az na tak hruby fusak, tak sa to da rozobrat, ze ti ostane len spodna cast, ze zahrieva chrbatik a prekry6jes len lahsou deckou. a ked je velmi chladno pouzijes cely a je velmi teply a ma dobry strih ze zakryje i hrudnik babatka. mne sa nepacia tie, ktpre su roztvaraqtelne v strede, lebo mensiemu babatku nezakryju hrudnik.. teda niektore.. a su rozne farebne varianty.. http://shop.babetkovo.sk/index.php/fusak-combi-...

edita84
9. okt 2013

@darina1952 ja tiež riešim fusak na zimu a do akého veku si ho využila? lebo môj drobec má 2 roky a 91 cm je dosť teplý aj na mínusy ?

barcelona94901
9. okt 2013

@edita84 je teplý aj na mínusy,ja mám zimné dieťa a teda tiež s emitexom sme boli spokojní,teraz ho kupim opať..náš syn,ho síce dlho nevyužil,on nechcel byť v kočíku ,rychlo začal chodiť,takže navliekanie do overálu..ale o rok mladší synovec ho mal do 3rokov 😉 kočíkovanie mal rád ,švagrinka teda fusak využila na plno aj za nás 😀 a hlavne vždy bol synovec suchý,emitex nepremokal,ľahko sa čistil

edita84
9. okt 2013

@barcelona94901 super lebo aj môj syn sa rád kočíkuje díki za info 🙂

darina1952
9. okt 2013

@edita84 teraz v septembri mal tri roky a fusak sme používali ešte v marci tento rok keď mal 2,5 roka, používali sme ho 2 zimy. áno fusačik je dosť teplý, má vonkajšiu stranu z takej šušťákovej tkaniny a vnútro je flísové. Akurát ho dnes idem predať na jednu burzu. 🙂

bugui
Odpoveď bola odstránená
Zobraz