Poraďte dobrý kočík so skejtíkom

katkaaalex
11. jan 2011

Maminky, poradte mi kocik so skejtikom. V aprily sa nam narodi druhe babetko a hladam nejaky dobry kocik ku ktoremu by sa dal pripevnit skejtik tak aby bol pohodlny pre deticky aj pre mna. Dakujem 🙂

pipinka82
11. jan 2011

@katkaaalex 😀 na inter.bazáre najdeš aj univerzálne skejtíky skús tam kuknút a kočík si kúp aký sa ti len bude páčit potom ten univ.skejtík priklikneš a hotovo 🙂 ja som na mm.b. videla zopár takých 😀

katkaaalex
autor
11. jan 2011

@pipinka82 aj ja som uz pozerala vsade na nete len najlepsie je ked to ma niekto odskusane. Jedna znama ma kocik so skejtikom ale ked da na kocik sportovu cast tak sa jej syncekovi neda odviazt na skejtiku ... Tak preto hladam maminky so skusenostami 😉 Inak na vyber je strasne vela kocikov aj skejtikov. A dakujem, ze si napisala 🙂 Pekny dnik prajem🙂

adam07
11. jan 2011

@katkaaalex ja mam teutoniu mistral S a k tomu original skejt a " sedi" vyborne, aj ked mladsi sedi v smere jazdy aj oproti...
dokonca sa starsi, ked je unaveny, moze opierat o rucku... inak v marci ho budem predavat... 😉

koniarova
12. jan 2011

Ja mám Concord Fusion a originál skejt k tomu. Bez problémov. V pohode aj vanička aj športová časť. I keď musím priznať, že pri tej športovej časti má trošičku menej miesta.Ale aj tak super. 🙂

katkaaalex
autor
12. jan 2011

@koniarova Dakujem🙂

koniarova
13. jan 2011

@katkaaalex Len jedna nevýhoda. Vysoká cena za kočík aj skejt.

katkaaalex
autor
13. jan 2011

@koniarova To ano, uz osm ich pozerala aj na bazare, ved uvidime do aprila je este dost casu🙂 Pekny vecer prajem.

ziarcanka
16. jan 2011

Ahojte maminy, máte niektorá skúsenosť s konkrétnym skejtíkom používaným na kočíku x-lander XA? Konkrétne, či má starší drobec dostatok miesta, rovnako mamina na kráčanie - či nekope do koliesok a nemusí byť v predklone s natiahnutými rukami a ako sa s ním manévruje napríklad vychádzanie a schádzanie z obrubníka a otáčanie. Ďakujem.

czechzuzanaba
20. dec 2011

Nema nekdo zkusenost s nejakym skejtem za Inglesinu Magnum? Diky.

katkakostkova
11. jan 2013

Baby neviete kde by som zohnala skejt ku Concordu fusion? Aj použitý...

mirialle
24. júl 2013

@koniarova dobrý večer chcem sa vás spýtať kde ste zohnali skejt na kočík concord fusion. nemôžem ho nikde zohnať. Martina

koniarova
24. júl 2013

@mirialle Napísala som IP. Dala som 2 adresy, ale až teraz som si všimla, že aj na tej druhej už je nedostupný.Asi bude ťažké ho zohnať. Aj vtedy bolo. Treba hľadať ako Slider, nie ako skejt. 😉

jaruska74
15. jan 2014

@ziarcanka dobrý deň chcem sa opýtať ci ste nakoniec kúpil ten skejt na X lander.aky bol?ďakujem

ziarcanka
15. jan 2014

@jaruska74 nakoniec sme kúpili lascal - úplná spokojnosť - mám ho aj na predaj 🙂

jaruska74
16. jan 2014

@ziarcanka a mali ste mini,alebo maxi lascal?za kolko ho predavate?

ziarcanka
16. jan 2014

@jaruska74 mali sme maxi, cena cca 30€

jaruska74
17. jan 2014

@ziarcankatak by som ho od vas kupila,vedeli by sme sa napriklad dohodnut ze by to bolo 30 eur uz aj spostovnym?dakujemJarka