Poraďte kočík pre dve deti

evitana
7. mar 2013

dobry den.zistila som ze stale potrebujeme kocik pre dve deti ,aj ked starsia dcera ma uz 2,4 roka.ale ked ideme zo skolky tak je unavena a chce byt v kociku a bije mladsiu sestricku -11mesiacov.smola je ze skolku mame daleko cez cele mesto a niest ju tiez nieje riesenie,lebo je uz tazka .-)skate tiez nevyhovuje lebo mame stupacku na kociari ale nechce tam stat. zaroven hladam kocik ktory by nebol giganticky,tazky..taktiez som hladala taku sedacku ktora by sa dala nejako nakliknut ale nenasla som🙂.moja predstava je nieco ako Britax B-dual, ale ten je velmi drahy,alebo aj gt3 s doublekitom som videla -ale neviem ci by sa mi tam starsia vosla dole.mozno niekto objavil nieco co by bolo dostupne .dakujem

carrie84
8. mar 2013

@evitana - ja som sa rozhodovala medzi PT a BJ - rozhodol BJ, pretoze mal pre obe deti plnohodnotne sedacky + vanicka pre baby. Ale myslim, ze som teraz videla uz aj PT s normal vanickou 😉

ena
8. mar 2013

@evitana ja som mala jeden album, kde som mala pofoteny kocik, resp, prehladala som fotky, kde su nase deti v kociku.. len uz som to davno zmazala, tak by som musela nanovo prejst archiv, ale skusim pozriet... maly mi tam pospi, nohy ma normalne dolu, ak ked sedi, len mu sklopim opierku.. inak, tam je tiez jeden zadrhel, bud "sklopis" tak, ze po bokoch su zipsy, ale to nie je to do vodorovna, len tak trocha, nam to staci. alebo vzadu sa taek dva pracky a tie rozopnes, len tam ja som mala potom problem, ze ked to chces naspat zapnut a dieta je oprete, tak ej to maakcka zapnut nazad, najlepsie sa to zapina v prazdnom kociku, alebo ked sa dieta chrbtom neopiera o opierku... inak, na youtube boli videa, kde bolo ako sa kocik sklada, rozklada, naklikavaju sa sedacky, skusim to pohladat...
My sme pri prvom mali trojkolku quinny speedi, ked mal druhorodeny 4 mesiace, kupili sme P&T sport a na cestovanie alebo ze kocik, len pre kazdy pripad, tak mame glofac chicco ct 0.5 ( ten uz teraz nie je, tusim ho nahradil liteway) .. takze ja ti mozem len o tom p&T, teraz uz voebc nesledujem kociky, jedny co ma zaujal je chariot ale to je kocik a vozik za bike v jednom... vidis, to by si naklikla za bike a odvezies dve deti.. len ta cena...
Ale mam pocit, ze idelany kocik neexistuje, len si musis vybrat, co na kociku vyzadujes a co nie je pre teba az take dolezite.. idem skusit pohladat nejake fotky v tych nasich tisicoch v pc 🙂)

evitana
autor
8. mar 2013

@kofina333 ano i nad tym sme uz premyslali,ale cely kocik to vyhral 🙂)

evitana
autor
8. mar 2013

@ena no tie videa som si prave prezerala vo vasej skorsej diskusii a uz som bola rozhodnuta pre sport, potom som pozrela explorer a ten ma vecsi kosik ale to polohovanie....asi si to budem musiet vsetko napisat co ma co lebo uz som cela dopletena 🙂))

evitana
autor
8. mar 2013

@carrie84 hej i mne sa paci ale ta cena...pt sa da zohnat i lacnejsie 🙂

mimik79
8. mar 2013

napr.http://kociky.heureka.sk/graco-quattro-tour-duo/galerie/

kacena4
8. mar 2013

@evitana k tomu P&T je presne taky isty ako Obaby co sa tyka toho naklikavania aj polohovania zadneho sedatka. vobec ziadny rozdiel. mozno lepsie vychytavky je to kopia P&T a cenovo o 1/2 lacnejsi
tu jedna mamina pise vyhody https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/skusenosti-s-kocikom-phil-teds/
a hned su tam dole aj fotky
co sa tyka dlzky @zivika vobec nie je dlhy je ako klasicky kocik a hlavne lahky bez problemov ho vkladam a vykladam do auta aj lietadla 😉 😉
urcite nie nieco ako graco quattro tour nepohodlne sedenie male kolieska neprakticke male druhe dieta neda poriadne nohy do kocika

princezna20
8. mar 2013

my mame baby jogger city select a nemenila by som za iny kocik 🙂 som s nim maximalne spokojna..a da sa z neho spravit aj jednokocar, tak to striedam podla potreby.... 🙂

ena
8. mar 2013

@evitana vidis, to som este zabudla, ze ked chces dat dole potah, tak sa trocha ohras, lebo ho treba odskrutkovat od konstrukcie 🙂 teda ta nasa verzia, my mame kocik od roku 2008... a aby som mohal narvat cely potah do pracky, tak som v opierke spravial 2 mini dierky, aby som vytiahla tyce, co tam su ako vystuz a to iste som spravial na strieske.. lebo mne sa nechcelo rucne drhnut ten potah..