Existuje korýtkový kočík, ktorý má možnosť nakliknúť na konštrukciu aj sedačku s úplným rovným ľahom?

Zodpovedané
8. nov 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý má korýtkové sedenie a zároveň možnosť nakliknúť na konštrukciu aj sedačku s úplným rovným ľahom.

Myslím tak, ako sa to dalo u Cybex Priam, ktorý mal sedačku 2 v 1. Na podvozok sa dala nakliknúť aj klasická športová sedačka do úplného ľahu.

Existuje taký kočík?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

na Cybex Priam kočíkoch to ide stále, a to na všetkých ročníkov. Sú tak konštrukčne riešené.

Nepoznám žiadny iný model kočíka, ktorý by mal takúto možnosť. Teda, kde by sa dali na jeden podvozok nakliknúť 2 rôzne typy sedadiel (korýtkové alebo s rovným ľahom).

Je mi ľúto, ale tentokrát nepomôžem.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally