Kombinovaný kočík - trojkombinácia pre novorodenca, čo najlacnejšia, aj na rozbité chodníky a nie extrémne ťažká

Zodpovedané
23. dec 2020

Dobrý deň,

som prvorodička, nemám žiadne skúsenosti a potrebujem poradiť. Je obrovske množstvo kočíkov a ja som stratená, a taktiež, bohužiaľ, nemôžeme si dovoliť dráhy kočiar. Prosím poraďte mi nejaký lacnejší, najlepšie 3kombinačný kočiar, ktorý by nebol extrémne ťažký, a bol by vhodný aj na rozbitejšie cesty.

Ďakujem

Ahoj,

ak je cena najväčším kritériom, tak rátaj s tým, že inde sa bude musieť ubrať. Ak by si vyberala z tých lacných kočíkov fakt aj na riadnejší terén, budú sakramentsky ťažké. S tým treba rátať. Alebo potom ísť do kompromisu ľahší, zvládnuteľnejší, ale teda terénnosť bude tomu úmerná. Teda nič extrémne.

Ak si vieš predstaviť aj kočík so športovou časťou neotočnou, ale zasa takou, čo ti vydrží až do konca kočíkovania, odporučím ti napríklad Casualplay LOOPi s All road kolesami.

Casualplay LOOPi Allroad

Výborná voľba je aj outletový Concord Wanderer. Je to terénnejší model, aj keď nie vyslovene najľahší, no je to zvládnuteľné.

Concord Wanderer

A poradím ešte modely ako Joie Versatrax. Ssuper cena na to, aké funkcie a priestor ponúka.

Joie Versatrax

A potom aj Touragoo Ramble je za skvelú cenu.

Touragoo Ramble 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli