Poraďte spratný kočík, nie úplne golfáč

adeli79
5. jún 2013

Existuje kočík, ktorý sa skladá ako golfáč, ale má rúčku na tlačenie spojenú? VĎaka za rady.

astonka
5. jún 2013

@adeli79 ano ja mam napr.jane carrera...no myslim že aj značka cam...

kitty88
5. jún 2013

napr. aj britax b-agile, lahucko sa sklada, nezabera vela miesta

adeli79
autor
5. jún 2013

dakujem. 🙂 a niekto nepredavate taky nejaky? 🙂

darinkazv
5. jún 2013

graco evo. super kočík a ľahučký a úplne jednoduché skladanie a spratný aj do malých kufrov.

sandra86
5. jún 2013
zigzag
5. jún 2013

cam portofino, spokojnost 🙂

lelika
5. jún 2013

Ja mám CAM - Flip, nemá síce spojenú rúčku, ale je veľmi ľahučký, spratný a polohovateľný, takže dieťatko ti v ňom môže kľudne spinkať, ja som veľmi spokojná. 😉

evamarket24
5. jún 2013

@adeli79 B-Agile od Britaxu (4 aj 3 kolesova verzia), alebo kociky od Cosatto (napr. YO, maju ale oddelene rukovate): http://www.market24.sk/golfove-palice-sportovy-... Bebe Confort Loola up, Cam portofino, Cybex Calisto (ten je az do 17,5 kg), z lacnejsich Hauck Sport Disney

vonicka
5. jún 2013
dendy1
5. jún 2013

@adeli79 napr. inglesina avio, peg perego easy drive.

bokroska
5. jún 2013

@adeli79 skus pozriet Babydesign handy.sklada sa ako golfac a ma spojenu rucku.

biakatbur
6. jún 2013

odporucam a bola som spokojna petite star zia,vyborny kociarik ,je lahky,priestrany a lahko sa s nim pohybuje 🙂

tilly
6. jún 2013

ale aj tak sa to bude zle tlacit jednou rukou, nie? ja som mala jane carrera a to sa nedalo jednou rukou... skladalo sa to do golfiek, ale spojenu rucku to malo ako sportovy kocik... inak uplne zly kocik...

eliska07
6. jún 2013

Ja by som asi riešila - inglesina avio - dobrá značka, ľahký, spratný, kvalitný.

denaha
17. mar 2015

@zigzag ahoj,prosim povies mi prosim ako si spokojna s portofinom?