Potrebujem súrodenecký kočík pri rozdiele 16 mesiacov?

zeytin
30. sep 2011

Ahojte... rozdiel medzi detičkami budeme mať presne 16 mesiacov. Termín mám 1.1. 2012. Chcem sa poradiť, že či budem potrebovať súrodenecký kočík. Ja si myslím že hej, aspoň na nejakých 6 - 8 mesiacov. Eliška predsa len ešte nebude dobre chodiť sama a bude zima. V snehu to bude o to viac komplikované. Pozerala som aj iné možnosti - sajdku z boku kočíka... ale to sa mi nejako nepozdávalo. Nechcem kupovať nový, ale z bazáru, ale aj tak je to dosť peňazí, preto sa chcem poradiť so "skúsenejšími"... Aký máte názor, resp. riešili ste aj vy podobnú situáciu?

milenka74
19. júl 2014

@monika1308 tak super,tak som zvedava ako budes spokojna,lebo mne sa paci designe,len sa mi zda malo stabilny ale moze to byt len zdanie.Budem rada ak po case das vediet.Dakujem

majus28
4. aug 2014

@aduska59 ahoj, ja mam na predaj icandy pear s hornou vanickou, dvoma sportovymi castami a vajickom.. ak by si mala zaujem, ak je to este aktualne, tak mi napis IP, poslem ti foto a blizsie info..

aduska59
4. aug 2014

dakujem, uz mam, jane twin two 🙂

andulb
15. aug 2014

@mery333 ahoj, páči sa mi ten kočík, aká je to značka? ďakujem za odpoveď.

vladimira20
22. aug 2014

@majus28 ešte máte ten kočík, či ste ho už predali, mala by som záujem o info 🙂

majus28
23. aug 2014

@vladimira20 dobry den..kociarik som uz predala..

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

existujú špecialne kočiky pre dve detičky .. ja by som si taký asi zohnala 🙂 http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

nika82
2. nov 2015

sestra ma tiez medzi deti rozdiel 16m a druhe je decembrove riesila to pridavnym sedadlom

ancovicka85
5. jan 2016

ahojte, mozte mi, prosim, poradit nejaky dobry surodenecky kocik? tiez budem mat rozdiel medzi detmi 16 mesiacov a bojim sa, aby sa mi to mensie dietatko voslo do vanicky, tie pri dvojickovskych sa mi zdaju dost male a ja myslim, ze budem mat celkom dost velkeho valibuka. dakujem pekne, anna

julllien
5. apr 2016

@k_a_j_k_a ahoj....mohla by si mi prosím napísať akú značku máš...aj ja som si myslela ,že nebudem potrebovať ja mam 13 mesačný rozdiel ale som teraz uplne závysla na druhých ludoch....tak myslím ,že to bude dobre ho mat..dakujem.

ancovicka85
5. apr 2016
k_a_j_k_a
5. apr 2016

@julllien ahoj, zial nepamatam si aky to bol kocik :-/ uz ho viac ako tri roky nemame 🙂 ale s takym malym rozdielom medzi detmi ako mas, Ti kocik odporucam 🙂