Predĺženie polohovania nôh na kočík

didazh
12. okt 2021

Ahojte Mamule dlho som rozmýšľala nad tým ako vyriešiť krátke polohovania Nôh na niektorých kočík och. V podstate to nás vedie k tomu hľadať Kočíky väčšie a nie raz to zasiahne vrecko. Prišla som sem s novinkou na trhu totálnu novinkou. Môj autorský patentovaný nápad. A chcem vám ho predstavit.
Ide o predĺženie polohovania Nôh. Aby dieťatku nevyšli nohy z kočíka a aby sa dal pekne použiť nánožník. Predĺženie slúži pre všetky kočíky ktoré majú neohranicene polohovanie Nôh a toto predĺženie sa tam dá jednoducho nasunúť. Nájdete ho u mňa na profile. Napríklad pre kočíky ako je cybex balios S alebo britax b mm alebo BA pre akékoľvek informácie o výrobku mi kľudne napíšte ❤️

sajgi
15. apr 2022

@didazh dobrý deň. U vás na profile som to nenašla 🙊 viete mi prosím napísať bližšie info? 🙏🏻

didazh
autor
16. apr 2022

@sajgi dobrý deň áno momentálne je výroba zastavená kvôli zdražovaniu cenu som nastavila na jeseň no všetko išlo hore tak že suma 22 e pôvodná by mi nevykrila ani materiál ani cestu na nákup materiálu keďže isté komponenty sa objednať nedajú 🙂 suma by bola teraz 50 eur s čím niesu všetci s totozneny 🙂 preto som dočasne výrobu pozastavila 🙂