• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skejt na kočík

9. novembra 2016 
@tatya Ahoj prosim ta aky skejtik si nakoniec objednala? Tiez cam
21. nov 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zamilovana no nakoniec mame stupienok LITAF, pisali ze je univerzalny a asi aj bude, tie ramena co sa pripinaju ku kociku sa daju napolohovat, trosku sa s tym pohras a je to celkom fajn :slight_smile: ale je pravda, ze zo zaciatku mi to zavadzalo pri chodzi, teraz som si uz zvykla a nezakopavam do toho skejtu a este musim mat madlo kocika tak viac vpredu, aby si mala neudierala hlavicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ked som si zvykla, je to naozaj super vec, mala sa niekedy aj pol prechadzky len vezie :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tatya pockaj madlo alebo rukovat kocika? A stoji medzi rukovatou a vanickou alebo az za rukovatou? Kolko ta vysiel? Diky za infi.
21. nov 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatya prosim ta nemas nahodou nejaku fotku s tym skejtikom?
21. nov 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte niektorá skúsenosť so skejtom na chicco S3? Mám obavy, že tie univerzálne naň nesadnú a originál som nikde nenašla.......Díky
21. nov 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zamilovana dufam, ze to takto pomoze :slight_smile:
22. nov 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tatya jej diky moc a na sportaku nemas nech viem ako sa to dava?
22. nov 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam, sportak sme este so stupienkom neskusali, este maly ma este len 3 mesiace, takze mame vanicku...
22. nov 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neskusali ste niektora ten skejtik ku Camarelu?
28. nov 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi niekto poradit, aky skejt pasuje ku kociaru casualplay S4?
26. feb 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skúste pozrieť aj www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/kociky/65ji/stupacka/ Tento skejt pasuje na väčšinu kočíkov. To prichytenie ku konštrukcii, ku nohám kočíkov sa dá otočiť a pripevniť z oboch strán.
Pri posielaní cez internetové obchody ( e-shopy ) je možné - nepoužitý tovar, do 7 pracovných dní - vrátiť. Takže vyskúšanie Vás bude stáť len prepravu. Nepoužitý tovar sa nemyslí nerozbalený, ale nesmie sa s ním ísť von.
28. feb 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám otázku... máte skúsenosť so skejtom na Dema hlbokej verzii??? pýtam sa kvôli tej brzde.. skejt sa asi upevňuje na bočné časti konštrukcie...ako to funguje?? treba mi Dema skejt, alebo môžem aj univezálny???
2. mar 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baska1 ahoj, pozeram, ze presla dlha doba od tvojej otazky. ako si to nakoniec vyriesila? pouzivas skejtik ku camarellu? ak ako, aky? a ide sa s tym v pohode? tiez to prave teraz riesim. vdaka :slight_smile:
26. aug 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baryana ahojky,no zatial mame len jedno babo a najblizsie planujeme asi až ked malý už nebude potrebovat kocik vobec, talze som to nemusela riesit, ale popravde este som to ani na camarelle nevidela :o(
26. aug 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baska1 aha, tak vdaka za odpoved :slight_smile:
27. aug 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema niekto skusenost, pripadne foto so skejtikom na camarello?
27. aug 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baryana mal by tam pasovat z abc desing
27. aug 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisk vdaka za odpoved :slight_smile:
28. aug 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ake mate skusenosti so skejtikmi v zime na snehu? je to vhodne? pohodlne? bezpecne?...
22. sep 2013 o 19:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, aj mna by zaujiomalo, ci mate niektora skusenost so skejtikom v zime na snehu. Da sa s tym v pohode po snehu chodit, alebo je to prakticky nepouzitelne? Dakujem velmi pekne za akekolvek info :wink:
26. sep 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak by niektora z Vas mala zaujem, prave predavam skejtik na kocik zn. Gesslein (ale mal by sediet aj na ine kociky) a kludne si ho mozete prist vyskusat s kocikom, aj so starsim dietatkom. Ak nebude vyhovovat, neva... Kludne mi zavolajte na 0905515573, sme z BA.
3. okt 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den ma niekto skejt na vsetky druhy kociku??? alebo sa to nejak rozdeluje:: dakujem za info
3. okt 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swety1 ja som kupovala univerzálny skejtík za 39 eur.
3. okt 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak a kde sa to kupuje aj na vahu je to nejak alebo to je jedno???
3. okt 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swety1 hej,je to aj podľa váhy, tento je do 30kg,ale sú aj slabšie, ja som si zavolala do predajne kočíkov u nás v KE,či majú univerzálny sekjtík ku kočíku a tento mali, rovno mi ho aj na predajni namontovali, mám na kočíku také adaptéry na to nastálo namontované a keď mi treba,tak do nich skejtík len nakliknem.
3. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak ok dakujem za info
3. okt 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak v ktorom obchode si kupila ten skejtík? :slight_smile:
5. jan 2014 o 23:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncici86 v babetkove v Košiciach na moldavskej.
6. jan 2014 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncici86 najlepšie je tam vopred zavolať a zistiť,či sa bude dať primontovať aj na tvoj kočík.
6. jan 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rolak . Dost casto som v KE,tak sa tam zastavim. Dakujem za odpoved
6. jan 2014 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok