Skladací športový kočík od narodenia

evitka83
20. máj 2020

Kocky, prosim Vas poradte mi skladaci sportovy kocik od narodenia Podmienka je kompaktny, aby sa dal zlozit vcelku a moznost uplneho lahu. Nie golfac. Potrebujem nieco skladne, co vopcham do kufra auta s batozinou a 2 psami ked niekam ideme 😊 mam bugaboo, ale ten tam nenapcham, keby sme chceli ist prec cela familia aj s chlpacmo. Mam 9 tyzdnoveho krpca, takze golfac teraz nie je vhodny. Dakujem za tipy 🙏😊

bibg
22. máj 2020

@evitka83 Cybex mios alebo joolz hub. Ja mam cybex mios a je top. Ma cca 8 kg sportova cast otocna do oboch stran, uplny lah, sklada sa vcelku a nezabera vela miesta. Da sa k tomu kupit asi za 150 e take niečo ako prenosna vanicka ked pozries stranky tak uvidis 🙂 Je drahsi ale spokojnost ista 🙂 Joolz je podla mna dost tazky a hlavne je uzky. Kamoska ho musela predat ked mala jej mala rok lebo jej bol uzucky. Ale kazdemu vyhovuje nieco ine 🙂

evitka83
autor
22. máj 2020

@bibg no moj syn je pomerne velky na svoj vek, takze ja potrebujem nieco vacsie co sa tyka lehatka v kociku ale zaroven nieco spratne, ked to zlozim. Cybexy som pozerala. Bud ten mios alebo priam. Pre mna je fakt alfa omega velkost v zlozenom stave a podla toho budem vyberat z modelov ktore maju aj ostatne pozadovane vlastnosti.

bibg
22. máj 2020

@evitka83 Moj syn bude mat v auguste tri roky. V miose bezproblemov sedi a krasne sa tam aj vyspi.. Priam je velky a aj tažky ked sa zlozi niečo ako bugaboo ale mios je takmer placka. Ja osobne pokial Vam nevadia mensie kolecka tak urcite by som isla do miosu. Ja teraz cakam druhe babo. A budem kupovat iba vanicku na mios lebo tiez sa mi paci aky je mios skladny oproti priamu. Mala som vyhliadnuty priam ale zistila som ze sa mi nezmesti do kufra.

evitka83
autor
22. máj 2020

@bibg dakujem, dobre vediet 😊 prosim Vas kolko asi meria/ vazi vas stn v 3 r?

bibg
22. máj 2020

@evitka83 Pomylila som sa pardon nie tri ale dva 😂 Nosi velkost 92-98 cm takže nejaky ten meter môže mať 🙂

evitka83
autor
22. máj 2020

@bibg dakujem 😊