Skladný kočík do autobusu a lietadla

pribinacka
27. máj 2024

Ahojte mamicky,

viete prosim odporucit konkretny kocik skladny, lahsi, vhodny v ZLOZENOM stave do autobusu, vlaku, lietadla? Mozno taky, co by sa neskor aj dal predat a bol by on neskor aj zaujem? 🙂

nikol789
27. máj 2024

@pribinacka
Hauck Travel
Joolz Aer

cookie29
27. máj 2024

definuj zlozeny kocik do lietadla, myslis ako na palubu ako prirucnu batozinu? Lebo tam je toho pomenej.

ptvw
27. máj 2024

Mam easywalker jackey a mala som ho v lietadle hore so sebou

lasona
27. máj 2024

My sme nás kocik vložili do hornej kabíny v lietadle..mame elodie stoler mondo

betulinka1
27. máj 2024

@pribinacka my sme precestovali hore dole s takýmto typom: https://mamabrum.sk/product-slo-916-Lahky-sklad... (ten, ktorý som mala už nevyrábajú). Keďže som cestovala sama s dieťaťom, moja podmienka bola max do 6kg, aby mi neodpadli ruky, úplne do lahu a zloženie s jednou rukou, nie drahý aby mi nebolo ľuto, keď ho zničím prevlačovaním. Nebol s ním nikdy problém, zložila som ho s dieťaťom na ruke pri lietadle a znova otvorila jednou rukou s dieťaťom na ruke, ked mi ho vyložili pri schodíkoch. Za mňa ak hľadáš, tak typ golfových palíc bol super. Napríklad na Kréte sme chodili takým vláčikom, pekne som ho zložila a dala k nohám, nebol problém ani v mini taxíkoch. Taký čo tahali športové kočíky, tak častokrát som ich videla na recepcii odložené a dieťa vláčili na rukách. Mala som obyčajnú značku 4 baby a bol nezničiteľný a čo to s nami pocestoval aj v lietadlách aj vo vlakoch.

pribinacka
autor
27. máj 2024

Dievcata ďakujem kazdej, super, jednoducho kocik, co viem lahko zlozit a je lahky, jedno dieta necelych 10kg v ruke, kocik v druhej, ze to viem ulickou preniest iba, nejako zlozene pri sedacke, taky cestovny, dieta chodi, skoro 2r, fakt taky na len presun, dieta prejde dlhsie trasy

larena
27. máj 2024

My máme yoyo a precestovali sme s ním až až..aj teraz ho veľa krát vezmem aj miesto normálneho kočíka keď ideme len niekam do obchodu atď..síce je trochu drahší ale myslim si že sa dá neskôr predať