Ktorý športový kočík je skladný do auta?

Zodpovedané
20. jún 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý spĺňa tieto moje požiadavky:

  • skladný do auta,
  • vhodný do lietadla ako príručná batožina,
  • vhodný do prírody a aj do mesta na rozbité chodníky.

Aký kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

jednoznačne odporúčam TFK Dot 2. Vďaka citeľnému odpruženiu a kvalitným gumovým kolesám so vzduchovými komorami má veľmi dobré jazdné vlastnosti a zvládne tak aj horší terén. Zároveň sa dá zložiť do rozmerov príručnej batožiny a je celkom ľahký (8,5 kg). Je vhodný aj pre vyšších rodičov, ktorým navyše neprekáža v chôdzi zadná os kolies.

Držím palce vo výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia