Skúsenosti s kočíkom Coletto Marcello

vikti
3. aug 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či má niekto z Vás skúsenosť s detským kočíkom coletto marcello. 🙂

http://www.svetkocikov.sk/kombinovane-kociky/73...

grenka
7. jan 2017

Baby budetw niektora.predavat colleto marcello art april-maj pre dievcatko alebo meutralba farba?

kukucka26
7. jan 2017

@grenka ano uz moze

grenka
7. jan 2017

@kukucka26 ja zatial obkukavam lebi sestra az na maj caka...a si spokojna s nim

edusik
7. jan 2017

@grenka na jar budem ja - mam cerveny art s bielou konstrukciou, vanicka nepouzita lebo sme uz kupovali pre 2r. Uz by som predala aj teraz ale este vaham ci sa na nejaky vylet s fusakom este nezide...

kukucka26
7. jan 2017

@grenka moc spokojna mne nesuri ozvi sa

ancias
23. jan 2017

Ahojte mám na predaj 2kombinaciu v prevedení grafitti (presne ako davala foto julibuli), my sme používali pre dievčatko), len ešte nemám v bazáre lebo len včera som vyviezla k mame aby som ho cez víkend komplet vycistila

edusik
23. jan 2017

Tak som sa rozhodla ho predat uz teraz... takze ponukam Marcello Art cerveny na bielej konstrukcii, velmi zachovaly, kupovany v septembri 2015. Dcera uz chodila do jasli takze pouzivany ozaj len prilezitostne, vanicka nikdy nepouzita. Od leta 2016 som ho uz nevytiahla z kumbala.

kalanchoe2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkao6
8. apr 2018

ahojte baby, neviem či to tu bolo už spomenuté alebo nie, ako ste prosím vás čistili športovú časť. Ja mám krémovú farbu a ak som sa aj pokúšala, tak mi tam zostali fľaky. No vyzerá to hrozne. Teraz sa chystám do čistiarne, len neviem či sa to podarí, keďže sa nedá úplne rozobrať. Prijala by som vaše skúsenosti.

ester83
8. apr 2018

@mirkao6 Ja mám tiež krémovú farbu, čistila som to vlhkou handrou, kde bolo potrebné som použila mydlo. Všetko išlo pekne dole.

mirkao6
8. apr 2018

@ester83 no ja som to skúšala v lete pravidelne handričkou aj kefou a vždy sa našlo miesto, kde zostali fľaky resp.akoby zle vyčistené.

rozinka11
16. máj 2018

Maminky, kde sa da este dostat coletto marcello? Alebo predava este niektora? Dakujem

rozinka11
16. máj 2018

Maminky, kde sa da este dostat coletto marcello? Alebo predava este niektora? Dakujem

rozinka11
16. máj 2018

@ancias dobry den. Prosim bola ste s kocikom spokojna? Uz ste ho asi predala

mirkabo
16. máj 2018

My sme ho kupili pred 3rokmi v kamennom obchode ale mali ho aj na nete.ano my sme s nim boli spokojny aj sme az na sportovu cast aspon pre nasho bola na dva roky mala.a v zime sa tam uz s ciapkou nemestil tak sme museli kupit novy sportiak.ale inak max.spokojnost a otacanie super ked svieti slniecko alebo fuka vietor otocim ho bleskovou rychlostou.mozno ze vanicka a sportova cast nieje az taka pevna ale len koli tomu ze je to na jednej stredovej osy koli otacaniu.a budem ho vyuzivat uz o par tyzdnou zase lebo cakame druhe.

ancias
17. máj 2018

@rozinka11 spokojná, ja som mu nemala čo vytknúť, dokonca potom keď sme mali Britax tak som bola z neho rozčarovaná lebo po skúsenosti s colettom mal pre mňa x veci co mi nevyhovovali ☹ a mame ho ešte, nedala som ho na bazár, uskladnila u babky a odvtedy sa nemôžem dostať k tomu aby som ho nafotila, vždy zabudnem. Teraz cez víkend by som mohla ak by ste mali záujem.

rozinka11
17. máj 2018

@ancias dakujem...ak by ste teda mala cas...nam to nesuri stale sa len rozhodujem, ze aky vybrat..dakujem

rozinka11
17. máj 2018

@ancias prosim a dokedy ste kocik pouzivali? Lebo vraj je sportova cast dost mala

tigra440
17. máj 2018

@rozinka11 ja som dala min týždeň celú trojkombinácia do baby bazáru v Leviciach...