Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Coletto Marcello

Predaj ukončený 2015

Popis

Coletto Marcello je kombinovaný kočík so špecifickou funkciou otáčania nadstávb priamo na konštrukcii. Rúčka sa dá po odistení naklopiť, otočiť a docvaknúť na druhú stranu rovnakým princípom, ako u kočíku Hauck Twister. Ku konštrukcii špecifického tvaru si okrem základných nafukovacích kolies vieš vybrať aj terénnejšie väčšie (23 cm + 33 cm). Dobre polstrované športové sedadlo môžeš polohovať až do ľahu. Priestranná plastová vanička je taktiež polohovateľná. Voliteľnou autosedačkou dokážeš z kočíka vytvoriť trojkombináciu.

Marcello vyšiel aj vo verziách Marcello Art s výšivkou na nánožníkoch i strieške a so vzorovanou plastovou časťou vaničky a Marcello Lux s melange poťahmi a farebnou spodnou časťou hlbokej vaničky zladenou so šiltom na športovej časti.

Parametre

Značka
Coletto
Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
107 × 58 × 90
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
73 × 58 × 40
Pôvod značky
Poľsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Chcela by som sa opýtať, či si na tento kočík nedá odniekiaľ objednať konštrukcia?
Zdravím, je to žiaľ už starší model, takže konštrukciu samostatnú ti už asi ani výrobca nedodá - aj keď stojí za to mu napísať a informovať sa o náhradných dieloch alebo aspoň o možnostiach servisu tej konštrukcie, ktorú už máš: https://www.coletto.pl/kontakt (anglicky, nemecky, rusky alebo poľsky). Na druhú stranu - je fajn aj pozrieť po bazároch, či niekto ten svoj nerozpredáva na diely, alebo za dobrú cenu aj vcelku.
Prosím, ktorá autosedačka - vajíčko je kompatibilná aj bez adaptéra? Ďakujem
Ahoj, bez samostatného adaptéru sa dá pripojiť len originálna autosedačka ku tomuto modelu, ktorá ho má v sebe už "vbudovaný" - nájdeš ju obvykle pod názvom "Autosedačka Coletto Marcello".
Kde sa dajú zohnať tie terénne kolesá, prosím? A cena? Ďakujem!
Ahoj, terénne kolesá by mal ponúknuť predajca pri kúpe kočíka, ak ich teda má k dispozícii. Nie všade však museli byť nutne dostupné. Skúsila by som sa spýtať dodávateľa alebo poslať email priamo výrobcovi, ale keďže sa jedná o model, ktorý sa už prestal vyrábať, skúsila by som možno prejsť bazár. Ťažko povedať, či sa dajú ešte nájsť.