Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

amabilis
1. dec 2012

@hu.hu Originální taška má 68cm (alespoň myslím) a ty budeš tašku potřebovat tak do dubna, dejme tomu, nicméně děti mají pokrčené nožičky, takže se to tak nedá úplně brát. Já teda pořídila z bazaru emitex, která je delší. Ta taška má dno zpevněné takovou deskou, která se dá vyndat, aby se taška dala vyprat. Takže já tu desku vyndala, změřila jsem si rovnou déku toho hlavního sedadla a uřízla tu desku a dala zpátky. Takže taška je dlouhá a dítě se do ní vejde déle, ale díky té kratší desce není dítě nakloněné (to hlavní sedátko se pak trošku zdvihá v sedu, takže i když je to úplně sklopené, tak ten konec je trošku zvednutý a originální taška končí před tím zvedáním, emitexová jde až za (ale ničemu to nevadí, neboj).

garzonka
1. dec 2012

Foto ako je pridavne sedatko upevnene vpredu u VIBE (2 polohy) a male babo lezi dole pod nim

amabilis
1. dec 2012

@hu.hu Ty máš dítě narozené ve vhodný čas, takže ve chvíli, kdy se ti nevejde do vložné tašky, tak tam prostě dáš jen deku nebo nějakou vložku. U polstrovaných kočárků ani nemusíš (Sport nemá polstrování, je to prostě jen pevná látka, nic víc). Jinak tam můžeš dítě vozit i na bříšku, taky to tam ověsíš hračkama a dítě vidí přímo na tebe, takže je spokojené.

hu.hu
1. dec 2012

@amabilis
@garzonka dakujem za reakcie, citam, spekulujem, len odbieham lebo sa drobec ozyva a popritom robim kysnute cestno na kolac 😉

garzonka
1. dec 2012

@hu.hu Vozila som uz bez tej vloznej tasky: dala som len fusak a maleho don. (1. fotka)
Vtedy bol uz april / maj , takze nebolo uz tak zima.Ta chrbtova opierka je pevna a estesom tam mala aj cervenu vlozku, takze to nebolo tvrde. 🙂

A ked bolo zase o cosi teplejsie tak uz bez fusaku (vid 2. fotka)

amabilis
1. dec 2012

Já teda malo měla v pěti měsících jen na složené dece a normálně strčenou vzadu jako od narození, bez připásání. Ale teď jsem si uvědomila, že tys psala, že jsi to používala jako monokočár (nebo si to pletu? nechce se mi listovat, no )?

amabilis
1. dec 2012

Tohle je třeba červnová fotka, malé bylo sedm měsíců a malému byly dva roky a pět měsíců. Oba tady spí a jedeme v tramvaji 🙂 Malá má jen bodýčko s krátkým rukávem a leží na takové podložce.

amabilis
1. dec 2012

Jinak třeba spousta lidí má problém s tím, že mají pocit, že je tam těsno, ale děti jsou tam moc spokojené. Malá se vždycky narvala až dozadu, zaházela se hračkama a spokojeně spinkala (nebo zabořila nos do stěny kočárku).

hu.hu
1. dec 2012

@amabilis
@garzonka dakujem baby za foto, ste zlate. hned si to clovek vie lepsie predstavit. neviem, z tej tasky mam take zmiesane pocity. napriek tomu, ze dietatko tam ma pokrcene nozky, zda sa ze to moze byt aj tak pohodlne. ale ja mam dost velke dietatko (4,5kg pri narodeni 😅 ) takze neviem dokedy sa tam vojdeme. ale potom ho teda mozem dat do hlavneho sedatka a dole do DK väcsie dietatko. ci ked to horne sklopim, uz to vadi tomu dole?

amabilis
1. dec 2012

@hu.hu Do položeného hlavního sedátka se vejde i velké dítě, kdyžtak mu budou z druhé strany čouhat nožičky 😀 Jsem jednou viděla pěknou fotku,zkusím pohledat.

gucci
2. dec 2012

Ahoj holky,
prodávám Explorer ve 100% stavu, ještě v záruce, kdyby měl někdo zájem ;)
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=61196445

lidkax
3. dec 2012

Holky a jaké nejstarší dítko jsze vozili ve fusaku v troubě?Nám jsou sice 3 měsíce ale jsem velký jak půlročáci tka se trochu obávám jak to zvládnem do jara kdyby tma byl bez fusaku tak není problém ale v tom fusaku...nebo se mi to jen zdá?a taky co jste dělali častějí sundali DK nebo cpali mimčo zadem?

hu.hu
4. dec 2012

ahojte baby tak som objednala navigator o 3 dni by tu mal byt, tak som zvedava.
dakujem za rady, dufam, ze budem spokojna 😎 potom napisem 🙂

garzonka
4. dec 2012

@amabilis Jo, jo, mala som to ako monokočár.

@lidkax Fusak sme pouzivali do 1,5 roka (2 zimní sezony)....ale neviem, co presne mas na mysli "v troubě" 😅

amabilis
4. dec 2012

@lidkax Já jsem dávala zadem, byla jsem líná sundavat DK 🙂 Jinak ono se to nezdá, ale je tam strašně moc místa, ten kočárek nikde nekončí, takže prostě mu spodek fusaku bude dole koukat 😅 Nebála bych se toho, že se mi tam dítě nevejde.

amabilis
4. dec 2012

@hu.hu Tak pak dej fotky a hoď info, jak jsi spokojená!

jankohrasko
10. dec 2012

Ahojte, Phil and Teds Smartbuggy, je kocik aj pre 1-2 rocne dieta? Ma dost miesta? Potrebujeme na rychle presuny. Dakujem za kazdu info
@sophie1981

sophie1981
10. dec 2012

@jankohrasko ja si myslim, ze urcite ano...ja som po nom poskulovala, ked mala Katka rok a pol......ale financie nedovolili..kazde euro ci libra slo do domu.... 😝 ....ale mozno na jar sa potesim a kupim si...pre syna... 😀

jankohrasko
10. dec 2012

@sophie1981 dakujem za info.. 😀 pekne datumy narodenia deticiek 😀 😀 😀 ja som uz zufala z kocikov, potrebujem nieco lahke na rychle presuny, ale nechcem zdvojene kolieska.. mali sme Cybex Callisto, ale museli sme reklamovat a dnes mi oznamili, ze uplynula 30 dnova lehota, tak mi vratia peniazky.. Tak zasa zacinam hladat.. Maly ma 11 mesiacov, tak ci sa tam zmesti aspon do 2 rokov, lebo podla videa na youtube neviem neviem.. 😖 😕 🙄

sophie1981
10. dec 2012

@jankohrasko no, pisu ze do 4 rokov to je.... 😅 ....normalne si mi dala chrobaka do hlavy, ze asi na jar popozeram ci nenajdem nieco cez bazar.... 😅 ...a vymenim nasu golfku za smartbuggy.... 😉 ....joj, mm bude velmi rad, ked zajtra rano nanho vyrukujem s mojou ziadostou.... 😀 😀

jankohrasko
10. dec 2012

@sophie1981 hehe 😀 no keby si ho videla nazivo, tak daj vediet 🙂 no mne sa tych 20 kg nezda.. 😒
u nas ho nikde nemaju nazivo, da sa len objednat http://www.predeti.sk/kocik-smartbuggy--cierny-... no neviem, ci to mam risknut.. 139e je dobra cena?

sophie1981
10. dec 2012

@jankohrasko ja som ho videla "nazivo" aj som si ho pospacirovala po obchode....pred cca 3 rokmi ked sme boli v Londyne, zhodou okolnosti na ulici kde sme travili vela volnych chvil maju shop s PT....tam som si kupila aj tasku na rukovat... 😅 ...a mali vylozeny cerstvy smart....zamilovala som ale nebolo mozne vysolit vtedy 210 libier za buginu...radsej sme si krb kupili.... 😀 😀 ......ale taky sikovny bol este teraz citim ako vonal novotou... 😀 😀 ....lahko sa ovladal, skor pre mnesie deti, neviem si v nom predstavit moju tri a pol rocnu dziefku....aj ked verim, ze ona by nemala problem sa tam natrepat....ale tak do tych 2,5 roka na fakt rychle presuny je podla mna fajn....kedze chces setrit miesto... 😅 ....

sophie1981
10. dec 2012

@jankohrasko ono tych 20 kg....ani na Sport by som predtym nepovedala ze odnesie 30 kg....a ten moj uz niekedy vlaci aj viac ako 30...ked sa don natrepe slecna, mlady muz, nakup a este aj macka....teraz aj fusaky.... 😅 ....a po tych nasich cestach-necestach fakt klobuk dolu, ze ten kocik drzi pokope... 😅 ....

jankohrasko
10. dec 2012

@sophie1981 no vsak to, aky je krasny 😀 😀 😀 este otazka, ten isty typ, ako pred 3 rokmi, sa aj teraz predava, ci su tam vylepsenia?

jankohrasko
10. dec 2012

@sophie1981 macka??? a ta kde sedi? 🙂

sophie1981
10. dec 2012

@jankohrasko tak to nemam sajnu.....po vzhliadnuti sumy, kolko za kocik chcu som vyhnala vsetku moju pozornist na tento kocik a prestala som sa on zaujimat, doslova som nan zabudla...az ty si to vo mne teraz ozivila....ale vyzera rovnako ako ten na ktory som pozerala spred 3 rokov... 😉 ...myslim, ze toto nejako nevylepsovali.... 😅

sophie1981
10. dec 2012

@jankohrasko v kosiku a hlavu ma cvaknutu medzi malej nohami aby jej nahodou nezdrhla.... 😅 ....ale ona je u nas stastna.... 😅 .....stale sa vracia domov.... 😀 😀...aj ked velakrat sa jej cudujem, preco este nezdrhla.....tolko "lasky", co jej venuju moje deti...to by neuniesol kazdy..... 😀 😀....mozno to bude PT-ckom.....cele leto v nom prespala spolu so synom na terase.... 😉 ...a pes pri kolesach pod korbou.... 😅 ...

jankohrasko
10. dec 2012

@sophie1981 no u nas cybex callisto stal 230e, viac som povedala, ze nedam.. teda pouzivali sme ho 1,5mesiaca..
Teraz pozeram kocik do max 150 e! Jaj, no citala som skoro celu diskusiu, ty jedina si ho videla nazivo, tak mi to nedalo 😀 A ak nahodou pojdes okolo smartu 🙂 mohla by som Ta poprosit o dlzku chrbtovej opierky?

jankohrasko
10. dec 2012

@sophie1981 nema chybu 🙂

sophie1981
10. dec 2012

@jankohrasko no....tak skor uz okolo "ziveho" smartu nepojdem.... 😅 ....uz nezijeme v Uk.... 😀 .......a aj napriek tomu ze moje srdce to taha tam s dvoma deckami ma do lietadla nikto nedostane.... 😀 😀 .....takze s tym nepomozem...jedine ze pockas do leta, ja dovtedy zlomim mm, kupim, premeram a poslem info.... 😉 😀 😀 ...