Aká je dostupnosť kočíkov Phil&Teds?

Zodpovedané
15. júl 2022

Ahoj,

máme starý Phil&Teds Sport a som s ním celkom spokojná.

Čakáme prírastok, tak by som rada zaobstarala nový kočík aj s vaničkou, ktorú u nášho kočíka nemáme. Našla som Phil&Teds Dash tu v kočíkopédii, u ktorého nie je ešte napísaná zrušená výroba.

Rada by som si ho prezrela a vybrala všetky doplnky osobne na predajni, nemôžem však nájsť v SR žiadnu predajňu, kde by ich mali.

Predávajú u nás túto značku kočíkov, alebo musím kúpiť bazárový?

Ďakujem

Ahoj,

kočíky Phil&Teds na predajni už nebývajú, aj napriek ich stále prebiehajúcej výrobe. Asi nebol dostatočný záujem na našom trhu. To isté sa týka aj ponuky eshopov. Máš niekoľko možností, buď si urobiť výlet do Poľska na predajňu, alebo objednať kočík cez ich e-shop Dino.sklep.pl. Případně se dá objednat i na Amazon.com.

A potom zostáva bazárová kúpa. Výber je teda menší, ale možno budeš mať šťastie.

Ak by si chcela poradiť iný typ kočíka, tak budem rada, keď mi napíšeš znova a pripojíš všetky Tvoje požiadavky. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia