Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

minitrouble
11. mar 2010

no to bude pre teba podla mna pozitivny rozdiel 😉 ...proste ono vzdy zavisi co si "tlacila" predtym 😀

paulak
11. mar 2010

Ahoj, žiji na Slovensku,
nechala jsem si poslat Vibe Phil a Teds z obchodu
mají na něj akci, minulý týden byl ještě o 400 dražší, tak jsem to vychytala 🙂 , snad bude dobrý a dobře se s ním jezdit. Už se těším.
Mějte se hezky Pavla

maartinkaa
11. mar 2010

no to je parada, paulak a tiez ti to donesu zadarmo? mne by mal prist zajtra, tak cakam a tiez sa tesim 😀

paulak
11. mar 2010

Ahoj,
platila jsem poštovné, ale za kočárek, jsem platila v českých 14.999,- Kč, což je nejlevnější, kde jsem hledala.
Hned mi ho poslali a perfektní spolupráce.

MOOOC se těším !!! 😎 😎

maartinkaa
12. mar 2010

ahojte, tak dnes je piatok a som zvedava ci dojde, lebo uz mam aj tak zlu naladu za tento hnusny sneh 😝 😝 😝

minitrouble
12. mar 2010

maartinkaa - drzim palce aby dosiel 😵 😵 ...potom hod aj fotky fesakov v kociku 😉 🙂
inak ta postielka co je k nemu je uuuuplne ze super - mame ju doma rozlozenu - ale bude super aj k moru, k vode - proste je aj ako stan 😵

maartinkaa
12. mar 2010

juj, volal mi prave ujko, ze okolo desiatej mi dovezie ten kocik, taaaak sa tesim potom sa ozvem a dam aj foto 😀 😀

maartinkaa
12. mar 2010

tak o desiatej mi ten PHIL naozaj doniesli a je nad moje ocakavania 😀 😀 😀

minitrouble
12. mar 2010

maartinkaa a kde su fotky????? 😉 🙂

maartinkaa
12. mar 2010

este ich nemam pofotene a chalani mi spia, tak az k veceru nejako 😉

maartinkaa
12. mar 2010

tak som dala aspon bez deti.... 😉

minitrouble
12. mar 2010

super 😵 😵 ...ja sa uz tesim ked ho budeme pouzivat v tejto polohe ako mas ty na fotkach - my ho zatial mame v kombinacii novorodenec+sedatko a to neni take pekne ako takto 2xsedatko 😵 😵 ....este potom pridaj aj tvoje 2ky v nom nech vidim ako to vyzera spolu 🙂

mufinka1
13. mar 2010

holky mate nektera z vas nejakou slunecni clonu k vasim PTeckum? ja premyslim jak to budeme delat az bude treba hodne svitit slunicko ( pres leto atd) jestli koupit tu slunecni clonu nebo staci klasicky slunecnik?

My do ted pouzivali golfky Maclaren a tam se striska dala stahnout dost dolu, ze slunicko pak nesvitilo na hlavu a oblicej a pouzivala jsem i slunecnik, ale ted nevim jak to u PTecka budeme delat...

minitrouble
13. mar 2010

mufinka - no to dieta vpredu ma super striesku aspon na nasom Vibe (tie lacnejsie verzie ju maju podla mna na prd) ...horsie bude to starsie vzadu na ktore bude podla mna prazit dost a neviem tiez ako to budeme riesit uz som nad tym premyslala hmmm ale na nic som neprisla 😖

mufinka1
14. mar 2010

no my mame taky strisku ( mame DASH) - ale prave mi jde o to jak to bude u ditka v double kit ( mladsi dite ma sedet vzadu..) a nechci aby na maleho prazilo slunicko - jasne, ze ze predu mu bude stinit predni sedadlo, ale treba ze stran atd..tak nevim..Videla jsem slunecni clony, ktere jdou pres cely kocar ale neumim si predstavit, ze starsi dcera by ve predu byla nadsena z toho, ze je po cernou plachtou... 😒

krista
15. mar 2010

Ahojky 🙂

Mufinka pokud to používáš pro batole a novorozence, tak aspoň u nás (na Classic) se dá ta stříška pro starší sklopit dost dolů, Kristý to ani tak nechce, protože pak skoro nevidí (je to podle mě i díky tomu jak sedí výš) až bude jezdit jen jedno dítě tak to bude horší... každopádně sl. clonu jsem měla a prodala jsem ji, až teď mi dochází že jsem si ji mohla nechat, ale ona byla stejně na dvě věci 😝 teď ale koukám, že si myslela Double kit, tam teda taky nevím, nějak jsem to neřešila, ten kočárek má spoustu jiných kompromisů které pro mě byly důležité 😅 já to stejně vidím na léto tak, že malej bude v golfkách (už teď tak občas jezdíme) a malá na motorce 😉 zatím se mi ale prcek v pohodě vejde dolů a malá nahoru, tak uvidíte 😉 víc než sluníčka v létě bych se bála zimy, jak to pořešit tam...

maartinkaa
15. mar 2010

dame im velky klobuk na hlavicku 😀 😀 😀

inac, nase starsie deti sme vozili uz od roka v obycajnych golfkach, /a nielen my, vela inych ludi/a tie neboli ani polohovatelne a ani striesku nemali a prezili to 😀

maartinkaa
17. mar 2010

no co je zeny, spite, alebo uz nemate o com pisat???? 😀 😀 😀

minitrouble
17. mar 2010

maartinkaa 🙂)) ...no nejak jak je krajsie chodime uz aj von tak uz som tu zase menej
inak som sa rozhodla ze na leto im kupim ten protislnecny obal - sak to stoji len dakych 25euro alebo tak dako a ma to tusim aj daku UV ochranu tak to zoberiem pre ne nech sa mi nespalia 😉 🙂
baby a ako to je potom ked su starsie? lebo ja som bola v tom ze mladsia bude potom vpredu a starsia vzadu - lebo to predne sa da potom polohovat a tak nam to tusim aj hovorili v predajni ale dakto tu spominal ze to bude naopak a ze to mladsie je stale vzadu 😕

a este si planujem dat usit tasku na rucku - lebo toto mi lezie na nervy - zatial sa to da kym je simi na lezato ale ked uz bdue vacsia tak jej tam asi taka dlha a velka taska bude vadit 😉 🙂

ozaj maartinkaaa a ako chalani? pacila sa im jazda v novom kociku? a co ty nan hovoris po prvych prechadzkach?

mufinka1
17. mar 2010

Kristi, my uz pak na zimu asi budeme taky v golfacich, takze to snad bude ok, preci jen v tu dobu budou P. uz skoro 3 roky tak snad uz bude vyhradne jen tapat.. 🙂

pouzivas jeste vubec P&T? me zajima jak dlouho se tak asi vyuzije, ja myslim, ze ho fakt budeme pouzivat tak maximalne do zimy ......

minitrouble
17. mar 2010

mufinka - ja si prave myslim ze v zime ho vyuzijem - tiez mame teraz starsiu 2rocnu ....ale v zime odmieta chodit lebo jej je kosa ...cize podla mna v zime ho isto budeme este pouzivat 😎 ...aspon moj nazor ..uvidime aka bude realita 🙂

krista
19. mar 2010

Minitrouble a nebude to tvým dětem vadit, být pod tou clonou? 😀 moje by to nevydržela, opice zvědavá 😝 a taky jsem byla překvapená, že to bude s těma dětma naopak... ale ono je to kvůli té nosnosti, double kit má jen 15kg, kdežto klasický sporťák 25kg (co jsem četla)... takže pak nastane to že už se v kočárku asi ani jedno dítě nevyspí - pokud je na to někdo zvyklý, u nás to moc nehrozí.

Mufinka ty už jsi 40tt 😲 🙂 já Phila používám jak kdy, jak se mi prostě chce 🙂 někdy ho vezmu jako mono ven, někdy s double kitem pro jistotu, abych malou nervala kdyby náááhodou, občas se ještě ráda popoveze, ale jak slezl sníh tak moc ráda zase běhá, takže uvidíme na jak dlouho ho ještě užiju, na tu zimu bych si ho ale asi taky ještě nechala, nakonec... no uvidíme, těžko teď předpovídat 🙂 Jo a malej se mi dolů vejde pořád v pohodě 😵 😎

minitrouble
20. mar 2010

krista - no tak to potom u nas neni problem ....moja starsia bude mat 15kil tak asi v 6 rokoch 😎 😀 😀 ...teraz ma 2 roky a ma 10.7kg 😝 😅 a pribera asi tak za rok 1kg 😎 takze kludne ju mozem mat v tom double kit vzadu 😵 😵 ...som nevedela ze jaky je na to dovod - som si nikdy necitala nosnost tych jednotlivych casti lebo viem ze my to tak skoro neprekrocime 😉 🙂
neviem ze ci vydrzia - ale ked zaspia tak ich tym proste prikryjem - ked bude hore tak mi asi nic nepomoze a bude mi stade aj tak vyskakovat 😉 🙂
mne starsia v pohode zaspi na tom double kit ...staci jej dudel a 12.00 a uz spi 😉 🙂

minitrouble
20. mar 2010

inak aj u nas je to tak ze ako zacalo pekne pocasie tak romi v pohode beha po vonku a sadne si len ked sa ponahlame...dokonca minule som oprasila aj nasho Quinny Speedy a isli sme s motorkou a so speedakom na prechadzku...cestou spat si sadla romca hore na vanicku a motorku sme zobrali do ruky ....takze v lete bude romca asi viac vonku ako v kociku 😉 🙂

minitrouble
21. mar 2010

caute baby, idem sem s prvym problemom - zacal sa nam desne zasekavat predne koliesko !!!! ....ako som dost vytocena po pravde lebo kocik nema este ani mesiac a normalne sa hocikedy zasekne a nejde mi s nim pohnut tak musim si cupnut a pretocit ho rukami + ked idem po obchode dakom tak sa mi uplne smyka a netoci po tom povrchu ....takze asi pojdeme reklamovat 😠 😠 😠
stalo sa to uz niekomu????

krista
21. mar 2010

Minitrouble mám pocit, že už jsem to někde četla, že s tím měly holky problém. Já teda naštěstí ne a popravdě ani nevím co bych dělala, kupovala jsem kočárek přes net, takže by to bylo dost komplikované a při představě že ho pro ty prcky fakt potřebuju a on mi leží někde měsíc na reklamaci jsem teda vytočená 🙄 😖
Jinak máš teda šikovný holky, že ti obě dvě ještě v kočárku spí. U nás to u starší od roka nehrozilo 😉 musí spávat jedině doma, proto jsme taky celkem limitovaný a nikam přes její spaní nemůžeme, leda ji natáhnout a nedávat spát vůbec 😉

minitrouble
21. mar 2010

krista - no to bol v podstate pre mna jediny dovod preco som ho kupovala - ze mi v nom starsie v pohode spi a tak mozem chodit na cele dni von 😉 🙂 ..inak by sme ho vobec nepotrebovali ale ona s tym nema problem a simi mi tiez vydrzi spat v kociku aj 3-4 hodiny 😎
no veru to asi preto tak malo byt ze som ho nakoniec kupila sice predrazene ale tu v normalnom obchode, asi som mala dake tusenie ze sa pokazi alebo co 😝
my este mame dalsie 2 kociky, takze vieme fungovat aj bez neho len ma to stve lebo mi to trosku stazi zivot na ten mesiac kym mi ho vratia - teda este si musime premysliet kedy ho tam zanesieme - ale asi cez velku noc nech uz tam je nech nam az tak nechyba 😉 🙂

anise
21. mar 2010

minitrouble - my máme vibe a měli jsme s předním kolečkem stejný problém, kolečko se zasekávalo, musela jsem několikrát dozadu a dopředu, až se pootočilo... Manžel to kolečko pořádně promazal a bylo po problému. Zkuste, snad to pomůže 🙂

minitrouble
21. mar 2010

anise - a cim to promazal? tym WD40 alebo cim? 😕 dakujem 🙂 😉

anise
21. mar 2010

Myslím, že ano. Je to ve spreji? Já se na to přeptám 🙂