Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

magimary
10. jan 2011

@zuzi26 , jé spomína sa tu "môj" kočík, ja som ho zohnala vo VB za 229Ł 😉 , ale dala som mojim dovozcom nejaké "všimné", tak ma celý vyšiel na 304€ so všetkým, úplne. 🙂

petruska86
10. jan 2011

@zuzi26 ako pisala sophie1981, tak je tu este ten o`baby.....len s nim este asi nikto nema dlhodobejsiu skusenost, ze ako vyzera a funguje kocik po pol roku, roku pouzivania....
a k tej vloznej taske, napr. wodana hore na stranke pise, ze pouziva nejaku univerzalnu, ale su aj baby ktore nepouzivali vobec, popripade este k fusaku pouzivali aj deku.....a ja si tiez myslim, ze tu tasku netreba, ak mas dobry fusak a das dietatko do overalu
(ja mam napr. ten kaiser, sice som ho pre tak male deticky pouzivala este v klasika hlbokom kociku, ale vloznu tasku som "nemohla" pouzivat, lebo sa mi potom, aj jeden, aj potom druhy, velmi potili, bolo im horuco)

petruska86
10. jan 2011

@sophie1981
@zuzi26
presne ako pise sophie 🙂 .... v kute pri tlacitkach stoji jeden dospely, potom nakriz kocik (aj s dk dole alebo v novorodeneckej polohe) samozrejme s detmi, a vo zvysnom fleku v kutiku ty 🙂 sice taka tlacenka, ale ked pises, ze nemate vnutorne dvierka na vytahu, tak sa odveziete aj na jeden sup vsetci 😉

zuzi26
10. jan 2011

sophie to je od teba mile, daujem! len sa mi zdaju oba masvnejsie ako PH?magimary by mohla pomert dlzku a sirku.. 😉

martinex
10. jan 2011

@petruska86 tak super potom...okuknem ten O baby este....a neviete ci v Rakusku ho maju?

zuzi26
10. jan 2011

magimary tak si zohnal kocik za super cenu a to ti poviezli znami? Ci na dobierku? ja nemam ziadnu skusenost s nakupovanim cez zahranicne stranky...mohla by si nam pomerat Obaby? Dakujem!!!

martinex
10. jan 2011

baby a su rozne "druhy" P&T? lebo znamy ospevuju ten Vibe a neviem ci to je ten alebo su aj ine

zuzi26
10. jan 2011

martinex je ich vela, teda asi 5 🙂 cela veda..ja uz to mam prestudovane a najlepsi za najnizsiu cenu mi vychadza PH Sport...pozri si ich ofcialnu stranku. Keby som neriesila financie kupujem Explorer, ten v nemecku maju cely za 620 eur..

magimary
10. jan 2011

ten, čo dala sofie, je ten istý, ako môj, len v inej farebnej kombinácii 😉 ,
masívnejší je-podľa mňa-najmä do širky=do komfortu sedenia dieťatka, do dĺžky ani nie,
idem pomerať (ale teraz len verziu s prídavným sedátkom vzdau, lebo ho tak už mám pirpravený na odchod pre chlapcov do školy (komplet aj s fusakmi so všetkým a nechce sa mi to celé "odširovávať").
ani ja nemám skúsenosť s nakupovaním zo zahraničia, toto som nejako napokon "spískala" cez kamarátku, čo tam práve išla na sviatky, inak neviem, ako by som to zvládla 😅 (ale zase baby tvrdia, že cez "paypal" to nie je žiadna veda 😉 )...

takže dĺžka kočíka bez príd.sedátka je 100-102cm
so sedátkom je to 107cm
a najväčšia širka (rzteč zadných kolies) je 60-62cm
rukoväť môže celú dĺžku kočíka nadniesť, ale tá sa dá ohnúť hore/dolu, takže tú som nerátala a bábätko pod sedátkom nepresahuje rukoväť, takže to sa musí zmestiť do tých 106cm 😉

magimary
10. jan 2011

čiže, ako tak pozerám, aj veľkostne je vlastne identický s Philom 😉 😎
akurát, že to sedenie je určite priestrannejšie, aj hore, aj dolu 😉
ale už paDám pre tých mojich veľkáčov 🙂

martinex
10. jan 2011

@zuzi26 ahaaa,no tak idem na to 😀
@magimary teeeda,ten je fakt kratucky...a keby bola dole tak novorodenecka cast,tak neni dlhy ako s DK vzadu,ze?

zuzi26
10. jan 2011

magimary dakujem za info, si skvela 😀 no prave ten tvoj vyzera taky maksi cely a aj sirsi na sedenie. No normalne ste ma nahlodali 😉 no skusim si prestudovat akoby sa sem dal prepravit, cez aku stranku si ho kupoval ty magimary?

martinex
10. jan 2011

@zuzi26 ked najdes za dobru cenu niekde tak mi pls hod link

petruska86
10. jan 2011

@martinex http://philandteds.com/en/products/push
tam su jednotlive druhy...staci kliknut, ktory chces vidiet zblizka

martinex
10. jan 2011

@petruska86 ano uz ich pozeram,ale mi pridu vsetky +- rovnake 😀
ktory je najlepsi,neviete poradit?

petruska86
10. jan 2011

@martinex ked nepozeras na cenu, tak jednoznacne by som brala explorer....ale ak chces 4kolesovy, tak hammer.....a ak dizajn, tak vibe 🙂

martinex
10. jan 2011

@petruska86 4kolesovy nechcem.... a ten explorer ma co naviac oproti napr. sportu?
inak su odpruzene tie kociky? lebo ten Vibe vyzera byt dost tvrdy...a my isto budeme chodit na vylety do terenu

petruska86
10. jan 2011

@martinex pokial viem, ani jeden nie je odpruzeny...a aj mne to zo zaciatku dost chybalo, ale som si zvykla....no do tazsieho terenu to veru kocik nie je - mame odskusane :( zvlada len asfaltky, lesne/polne cesty (kde nie su velke vymole), cesty vysypane strkom a tak....ale pustit sa s nim tazsim terenom ako je les, cesticka plna vytrcajucich kamenov a korenov - eee, v tom ma dost sklamal

a co ma Explorer oproti Sportu pozri str.42, tam som to jednej babe pisala

martinex
10. jan 2011

ok,pozrem....a teraz si ma dostala...sakra... cize taka prechadzka lesom nepripada do uvahy 😠

martinex
10. jan 2011

no budem si musiet ist "omakat" nazivo ten Sport,Explorer aj Vibe..

petruska86
10. jan 2011

@martinex no do lesa s nim chodim, ale len po takej vychodenej lesnej ceste, kde je moznost vyhybat sa korenom stromov popripade obist velke diery - lebo na taky teren je aozaj dost tvrdy (porovnavam s predoslym mojim kocikom, odpruzenym)...takze rezat si to krizom po lese a zbierat huby nehrozi 😀 (s predoslym kocikom sme aj take absolvovali)
ale zasa po meste sa s nim jazdi dobre, no....aj derave chodniky a cesty zvlada, to je paradox 🙂

martinex
10. jan 2011

@petruska86 tak zase krizom cez les asi nepojdeme...ale take bezne vyslapane cesty ak zvlada,tak je dobre...
no este teda najdem nejaky za dobru cenu a mozem kupit...teda este pomerat pre istotu ten vytah-ci tam fakt vleze..
ale vojde tam moje Graco Trekko-tiez 3kolka a ten ma cca 120cm

petruska86
10. jan 2011

@martinex noo tak to potom by ti mal urcite vojst aj phil...lebo to graco mne teda pripada ako taka obludka na to, ze je len pre jedno dieta 😝 😉

martinex
10. jan 2011

@petruska86 je siroke to Graco,ale uplne uzasne,,ani 1vec nemozem tomu kociku vytknut

petruska86
10. jan 2011

@martinex ja ked som ho videla, tak som skonstatovala, ze skoda, ze ked uz urobili taku dlhu rucku na nom, a tak daleko od kocika, preco mu nedali aj dlhsiu opierku chrbatika (ja viem, to je zasa o stabilite a tak 🙂 )...a co som si vsimla, tak tym, ze je nom dost plastu, tak vrzga, co niekomu vyslovene prekaza....ale toto je tema o inom 😉 🙂 tak vela stastia a nech vyberie kociarik s akym budete spokojni! to je asi najdolezitejsie, nie? 🙂

martinex
10. jan 2011

@petruska86 sranda,mne vobec nevrzga....ale sak kazdy si vybera podla seba a svojich potrieb....
tak ked kupim Phila pridem poreferovat 😉

magimary
10. jan 2011

@zuzi26 ja som mala vyhliadnutý ten na "kiddicare" stránke za 249Ł (čo dala link vyššie sofi) a aj na "enterprise" za 229Ł, s tým, že uvidíme, ktorý sa nám podarí zohnať a podaril sa ten lacnejší, tak nebolo o čom 😉
a ten link, čo som k nemu mala, sa nechce dať otvoriť 😝

@martinex nie, nie je tak dlhý, je o pár cenťáčikov kratší, ale samotná opierková časť (v ktorej leží novorodenec aj s vložnou taškou) je veľká, priestranná aj pre najväčšie vložné tašky 😉

lady_gaga
11. jan 2011

Ahojte, prosím, tie ktoré máte P&T VIBE, ako vám funguje brzda?
Máme Vibe cca rok a v poslednej dobe, keď chcem zabrzdit a stlčím červený "čudlík", tak nič....vobec sa to nezabrzdí a tak si musím pomáhať ručne a druhou rukou akoby povytiahnem tú čiernu časť ktorá pri zabrzdení "vyskočí" z rukoväte.....No neviem, mám to reklamovať?
Vďaka za odpovede!

zuzi26
12. jan 2011

gaga ja som tu od viacerych citala, ze s tym maju problem pri vibe aj na youtube je take video, ze sa to zasekava..skus sa na to spytat v predajni..
inak uz som na najlepsej ceste k PT Sport, tak hadam to vyjde 🙂

martinex
12. jan 2011

@zuzi26 ja by som chcela explorer,ale tu ho asi nezozeniem 😠