Skúsenosti s kočíkom Zopa move 2019.

novakkata
18. júl 2019

Má niekto skúsenosť s týmto športovým kočíkom?

diushka
26. sep 2019
martinka3437
26. sep 2019

@diushka jej dakujem krasne a ak ta mozem poprosit vies mi odfotit tak z predu ze ako ti to tam sedi? Mam totizto vlozku doma emitex a je široká tak sa uz nechcem zas sklamat 🙈😂

diushka
26. sep 2019

@martinka3437 inak mám aj podložku z wish za 4€ a tiež tam takto pekne sedí 😂

martinka3437
26. sep 2019

@diushka jeeej dakujem si poklad 🙂 no hej len sa bojim ze aka kvalita z tamat

martinka3437
26. sep 2019

@diushka a kde si zaviazala tie snurky?🤷‍♀️

3nka
27. sep 2019

@dorotenka21 Ahoj. Vanicka ma dlzku 73cm. Sportova cast 84cm.

diushka
27. sep 2019

@martinka3437 o konštrukciu 🙂

martinka3437
27. sep 2019

@diushka dakujem

martinka3437
27. sep 2019

@diushka 😘

novakkata
autor
27. sep 2019

@diushka Ahoj!Zaujíma ma ten podvozok, či nie je moc tvrdý ten kočík. ĎAKUJEM 😊

dorotenka21
27. sep 2019

@3nka dakujem krasne. Prosim ta a sirka?

dabaja13
27. sep 2019

https://www.aladdin.sk/kombinovane-kociky/zopa-...
Tu pisu aj rozmery vanicky, uvadzaju 75x31 cm

diushka
27. sep 2019

@novakkata ahoj 😊 a čo konkrétne by si chcela vedieť o podvozku ? 🙂 nepríde mi tvrdý , no nemôžem povedať, že je mäkký , jedna vec je tá, že hádam každý má vložku do kočíka a druha je nezdravé aby bábätko malo mäkké pod chrbatikom , myslím si, že je akurát 🙂

novakkata
autor
29. sep 2019

@diushka Ja som mala na mysli podvozok nie vnútro kočíka, napr. keď sa s ním ide po nezrovnalosti, po rozbitých chodníkoch, či to odpružnenie dostatočne tlmí nárazy a či tie gumené kolieska majú podobné vlastnosti ako nafukovacie, tým rozdielom samozrejme že nedostanem defekf. Mala som PU kolieska a mne to prišlo trvdé, keď som vošla do nejakej ryhy dieťa mi pozdvihlo, úplne malú nezrovnalosť na chodníku bolo cítiť a dosť.

diushka
29. sep 2019

@novakkata podľa mna je do terénu super, hodinu som išla po lese kde sa zem skladala fakt že z veľkých kameňov a mala čo neznesie kočík mi v ňom pekne spala

martinka3437
30. sep 2019

@diushka presne Napodobne .

signorina
8. okt 2019

@novakkata Mozem poprosim niektoru maminku,aby mi zmerala v akej vyske od zeme je dno vanicky? Prosím...Priatel je velmi vysoky a nechcem nic nizke a nemam moznost ist ho pozrieť osobne.Dakujem pekne

martinka3437
8. okt 2019

@signorina ked je velmi vysoky urcite by som zopu move nekupovala

novakkata
autor
8. okt 2019

@signorina Ja som ho ešte nekúpila. Teraz v októbri ho plánujem kúpiť.

iwina
8. okt 2019

@novakkata suhlasim s @signorina . Ja mám 172cm, priateľ 185 a pre nás tak akurát

bb21
8. okt 2019

@novakkata ja osobne keď som prešla z inej značky kočíka ktorý mal nafukovacie kolesá tak som ostala prekvapená pripisovala som to pocitu že idem ľahko ako na gumených kolieskových korčuliach. Proste necítila som že sa všetko trasie ako pri predošlom s tými nafukovacimi. Ja som ChvalaBohu spokojná

mikina15
8. okt 2019

@signorina pre vysokeho to nebude.Ja som malicka,mne je super,ale uz chlap moj,co ma okolo 180 cm vyzera pri nom ako obor ☺

novakkata
autor
8. okt 2019

Tie, čo máte tú bledosivú, neobávate sa zimy, že sa bude ľahko špiniť? Predsalen bude topiaci sneh aj s čiernou posypovou soľou... čo ak sa nebude dať vyprať tá soľ. Najradšej by som kúpila tú svetolsivú ale tohoto sa obávam...

martinka3437
9. okt 2019

@novakkata ja som aj kvoli tomu isla do tmavej a vyzera lepsie luxusnejšie ako sivy . Cim svetlejší tym viac vidno spinu

3nka
9. okt 2019

@novakkata
Naozaj je lepsie ist ho pozriet a vyskusat osobne. Mne sa nazivo ta svetloseda latka nepacila. Ani nie farba, ale material latky...
Ja som kupila tmavosivu a som spokojna. Zatial ho este neskusame, lebo TP az cca o mesiac.

novakkata
autor
10. okt 2019

@3nka Nemám ho kde vyskúšať, v Leviciach predávaju len poľské kočíky a Gmini, už som obehala raz, možno v Nitre by mali, ale tam nemám cestu. Mne nevadí, keď má látka štruktúru, aj vajíčko čo mám od Petite&Mars je taká "kobercová".

iwina
10. okt 2019

@novakkata ja ti tak poviem, ze suseda vystriedala asi 12 kocikov a jej sa tmavé udrziavali najhoršie, proste že stačilo že omrvinka sa suchla po latke a že ostala taká smuha alebo malý keď s topankami zaspinil..... že čím viac melirovane tým lepšie. Toto zatiaľ môžem potvrdiť len na základe špinavej podlahy 😂tak ja neviem.no, siva je moja srdcovka tak som sa rozhodla podľa srdca 😂 ale ako to v skutočnosti je, zistíme až potom.

mikina15
10. okt 2019

@novakkata My sme šli kvôli tomu z NZ do Hlohovca. A veru treba to vidieť naživo. Pôvodne som mala vybraté úplne iné tri kočíky, ktoré ma naživo buď sklamali, alebo výškovo nevyhovovali. Fakt radšej merať cestu, ako kúpiť nevyhovujúci kočík.

signorina
11. okt 2019

@mikina15 Dakujem! To som potrebovala vediet...moj ma 197 cm 🙄😆

novakkata
autor
17. okt 2019

@novakkata Baby, aké fusaky ste kupovali do kočíka? Nechcem drahé na jednu sezónu. Vďaka za tipy.