Skúsenosti s kočíkom Zopa move 2019.

novakkata
18. júl 2019

Má niekto skúsenosť s týmto športovým kočíkom?

novakkata
autor
29. nov 2019

@martinka3437 Presne, rok ani nie je na trhu 😁, asi mala inú Zopu.

novakkata
autor
29. nov 2019

@mikina15 No nebojte, po akých rozbitých chodníkoch ja chodím sa čudujem, že je ešte v celku 😁. Keď sa trochu zabehnú kokesá, tak viac pruží, treba ho trošku rozhegať 😂.

96monika
5. dec 2019

Tak čo maminky mám ho kúpiť alebo nie 🤔😊 už týždne hľadám športový kočík a tento mi padol do oka , z odstupom času ste spokojne ? 😊

novakkata
autor
5. dec 2019

@96monika ja za seba môžem povedať, že neľutujem kúpu, ľahký, skladný, dobre sa manévruje a je aj pekný, moderný. Už teraz ľutujem, keď ho budem musieť predať.

vejka85
5. dec 2019

Ja tiez zvazujem kupu a som vdacna za rady a skusenosti. Skoda, ze nie je uz sneh, aby ste vedeli posudit, ci sa bude dat prejst 🙂

tanickalc
9. dec 2019

@novakkata môžem sa opýtať aké veľké dieťatko v ňom vozíš? Koľko má mesiacov a akú výšku? bola som dnes s kamoškou v obchode, že ho už objednáme (ja bábo zatiaľ len čakám, ona má ročnú dcérku), posadili sme maličkú do športovej časti Moon Resea - čo je vraj na pár detailov to isté a zdalo sa nám, že je to maličkej teraz tak akurát. Ty nemáš taký problém?

novakkata
autor
12. dec 2019

@tanickalc Môj malý má len 7 mesiacov a 70cm, tak neviem ako to bude neskoršie, dúfam, že aspoň do roku bude stačiť, kým sa naučí chodiť, Výrobca píše do roku a pól tuším.

zuzik1234
29. dec 2019

Kočky mate zopa move uz odskusany na snehu? Predsalen v niektorých koncinach uz sneh je 😁

96monika
2. jan 2020

@novakkata ja som si všimla že do 15kg to by malo byt viac ako rok a pól či ? 😊

96monika
2. jan 2020

@novakkata Zajtra ho idem kúpiť tak snáď bude dobrý 🙈😂 a ďakujem za odpovede 😊

014zuzi
6. jan 2020

Dobrý deň, nejaké nové recenzie na tento kočík ? Ako zvláda sneh ? Uvažujem nad čierným.

3nka
9. jan 2020

Mame odskušaný takýto sneh, ako je na foto zvlada v pohode. Inač viac snehu u nás niet.

3nka
9. jan 2020

To pruženie už máme zabehnuté, minule som išla po tráve a hrboloch, a odvtedy sa mi zdá, že kočík viac pruží 😀
Fusak hrubý máme z aliexpresu, v pohode ho vopcham do vanicky, aj ked nasa mala je v tom utopena, ale hlavne ze ma teploooo 🙂
A super ze sa da predlzit dopredu strieska, ked fuka vietor.

barbora_3008
14. jan 2020

Ahojte rozmýšľam nad kupov zatiaľ mám 1.5 ročného syna a v júni sa nám narodí babo tak chcela som hneď s vanickou že potom využijeme vaničku a športovú časť zatiaľ pre staršieho ,ale budete take odmeriate mi niektorá šírku športovej časti ? Ďakujem

3nka
15. jan 2020

@barbora_3008 podla mna pre 2rocne dieta je uz sportova cast kratka. Bude si hlavu suchat o striesku, ked bude sediet. Este spanie ok...

barbora_3008
15. jan 2020

@3nka myslis ? No pôjdem ho niekde pozrieť , no na spanie skôr na tie dlhšie prechádzky 🤔 ale ďakujem

3nka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radka4
25. jan 2020

Aj mne sa veľmi páči ten kociarik. Chcela som ho kúpiť na dovcu kvôli lahkosti a veľkosti. My sme ho boli skúšať mame 15 mes ale bola v ňom veľká. O pol roka by sa buchala o striesku :( neviete o niečom podobnom?

skogena333
25. jan 2020

@radka4 presne-aj my sme boli skusit zopu move a bola kratka chrbtova opierka-je pre nizsie deti. Kupili sme valco snap ultra trend.

iwina
28. jan 2020

@skogena333 baby, kočík oskusany aj v 10cm snehu a super🙂

zuzka4869
3. mar 2020

Maminky ako ste spokojne ktoré používate kočík Zopa Move 2019?
Našla som teraz Zopa Move 2020 a veľmi sa mi páči, tak neviem či kúpiť alebo nie 😏
Ďakujem 💙

lussy261
7. mar 2020

@zuzka4869 aj mne sa paci dost ale tiez neviem ako ste sa rozhodli?

zuzka4869
7. mar 2020

@lussy261 zatiaľ neviem chcem ho ísť pozrieť najskôr na živo do obchodu kým objednám ale žiaľ ešte som sa tam nedostala :(

3nka
12. mar 2020

Podlozka z aliexpresu super zapadla do sportiaku. A je za par eur...

novakkata
autor
13. mar 2020

@3nka Super vyzerá. Ja mám predĺženú podložku Pinkie, nie je síce za pár eur ale je perfektná, super sedí.

3nka
13. mar 2020

@novakkata mozes pridat fotku? 🙂

lussy261
13. mar 2020

@3nka tak ste spokojna aj s kocikom?

3nka
13. mar 2020

@lussy261 ano ja som velmi spokojna. Nieje sice do terenu, ale na bezne pouzivanie, asfalt, zamkovka super. Lahky, skladny, lahko sa zlozi, vojde do maleho kufra. Nevrzga, len akurat neviem ci ten sportiak vyuzijeme mozno tak do cca 1,5roka. Potom uz bude maly... si myslim....

lussy261
13. mar 2020

@3nka no veď bývame na dedine a na kopci ale cesta je ok,zas je rozdiel nakladať ťažký a ľahší kočík a vajíčko máte aké prosím vás?

3nka
14. mar 2020

@lussy261 aj my byvame na dedine, cestu nemame, len taky spevneny asfalt, ale v pohode s kocikom prejdem.
Samozrejme ze su aj lepsie kociky za drahsi peniaz, ako je Zopa Move.... ale za tie peniaze je to podla mna super kociar.
Vajicko som si kupila pouzite z bazosu Maxi Cosi, este skor ako kociar. Tym, ze som citala o tych vajickach ze su kompatibilne s vacsinu kocikov.
A veruze som dobre urobila, dokupila som si uz len adaptery na Zopu a paradicka. Mala mi zaspi v aute vo vajicku, nakliknem ju na konstrukciu a ideme po deti do skoly, a mala spinka cely cas...
No odporucam ist pozriet kocik osobne niekam. Niekomu sadne, inemu sa nemusi pacit...
Radsej raz vidiet a skusit, ako stokrat pocut a citat o nom... 😉

PS: Budem predavat hlboku vanicku farby grey, cca o mesiac.
Pouzita 4mesiace, ale ako nova, ziadne znamky pouzivania... ak by mal niekto zaujem, bude v bazari....