Športový kočík 4 baby Rapid

lussialv
31. júl 2014

Maminky, mate s tymto kocikom niekto skusenost? Dakujem

adulienka92
30. aug 2017

@dracikdrahosko ja kde som kupovala kočík tak tam táto možnosť je 🙂 podľa mňa by sa to malo dať všade

pettulka22
30. aug 2017

@dracikdrahosko ani ja som zatial nemenila,nebolo treba a kocik pouzivam uz pri druhom dietati

dracikdrahosko
31. aug 2017

@adulienka92
my sme kupovali kočík cez net, tak jedine tam by som to vedela vybaviť, no dúfam, že tak skoro nám kolesá nedojdú, lebo na camarele sme už mali pokazené aj kolesá aj konštrukciu☹

adulienka92
31. aug 2017

@dracikdrahosko fakt? 😲 ja na camarelo ficim stale. Keď potrebujem oprať rapid tam šup do camarelo. A tiež s ním nemám vôbec problém. Ak by sa ti niečo stalo,napíš mi a ja skúsim sa popýtať,či by sa nedalo objednať cez obchod kde sme brali my 😉

dracikdrahosko
31. aug 2017

@adulienka92
ok, ďakujem zatiaľ veľmi pekne🙂

dracikdrahosko
31. aug 2017

@adulienka92
ešte by som na Teba mala jednu otázočku - ako zvykneš čistiť rapid, handričkou s pracím práškom? Ja som dnes čistila madlo, to nebol problém, celé som ho vyprala, no ostatná časť, keďže sa nedá stiahnuť, tak neviem, bojím sa, aby mi z čistenia nezostali škvrny... Ďakujem za radu🙂

adulienka92
31. aug 2017

@dracikdrahosko ja všetko periem ručne. Dám si do lavorika vodu a prášok a drhnem kefkou 😅 na madlo už mám poťah a čo sa mi stalo,praskla mi pena na rucke,tak som si objednala z Ali poťah kozenkovy a sedí super,ešte lepšie to je ako samotná pena

pettulka22
31. aug 2017

@adulienka92 prosim ta nedas link na ten potah?Dakujem

adulienka92
1. sep 2017

http://s.aliexpress.com/7ZbiUviM
(from AliExpress Android)
@pettulka22
Nech sa páči. Mám v čiernej farbe

petronela1985
1. sep 2017

@dracikdrahosko ahoj, ja som mala Rapid 2015 a cistila som ho takym pripravkom z DM, ako Vanish. S mokrou handrickou som to pretrela a pekne mizli flaky. Nic ine mi na to nepomahalo.

dracikdrahosko
4. sep 2017

@petronela1985
ok, ďakujem pekne za radu🙂

ynivon
22. okt 2017

Ahojte. Asi pred mesiacom som v kamennej predajni kupila Rapid. Hned ma ohuril, chcela som kocik do auta, na nakupy, v rozumnej cene. Nadsenie trvalo asi tyzden a potom zacal vrzgat ☹ a teraz po mesiaci je to des! Nevrzga len na dlazke v obch.centre, ale staci vyjst na asfalt a idem ako cerkotka ☹ velmi ma to sklamalo, mate taky problem aj vy? Co s tym?

katka253111
23. okt 2017

@ynivon podla mna len reklamovat... 4baby su najhorsie kociky na trhu... a to som tiez uplne ma zaciatku ked som ho zhanala, bola madsena...ale len kym slm s nim nesla na prvu prechadzku... to kocikovanke bola hruza a to ani nevrzgal...nastastie som ho kupila ak rocny od jednej mamicky za fakt smiesnu sumu este v rocnej zaruke

lienkae
26. okt 2017

Maminky,prosim vas,tie ktore mate kocik rapid premium, vedela by mi niektora z vas povedat, aky je rozmer ľahu, dlzka od hlavicky az po nozicky? Velmi pekne dakujem

pettulka22
26. okt 2017

@ynivon co konkretne vrzga,kolieska alebo konstrukcia?

dracikdrahosko
26. okt 2017

@lienkae
dĺžka kočíka je 85 cm, v prípade, ak by ste chceli väčší resp. dlhší, tak taký je 4 baby quido, ten má dĺžku 90 cm. Viem to preto, lebo aj my sme zvažovali, ktorý kočík kúpiť. Malý je na svoj vek dosť veľký chlapček a keďže donedávna spinkal cez deň v kočíku, tiež sme chceli niečo väčších rozmerov. Na nete však na ten druh kočíka neboli veľmi dobré referencie, vraj dosť vrzgá, no a tak sme vzali rapid premium Máme ho cca od júna a už nám vrzgá konštrukcia, z čoho som dosť šokovaná, veď ho máme len pár mesiacov☹

adulienka92
26. okt 2017

@dracikdrahosko nemôže to byť nejaký vadny kus? My máme už rok a pol skoro a nič. Ani nevrzga a ani nehrka moc. Viac som počula graco hrkat ako môj.

dracikdrahosko
26. okt 2017

@adulienka92
ja rozmýšľam aj nad tým, že náš chlapček je dosť veľký aj vysoký a má už niečo 12,5 kg a veru keď sa mi z kočíka vykláňa do strán, tak mám čo robiť, aby som ho vládala tlačiť, keďže konštrukcia je ľahšia, tak neviem, či to môže byť spôsobené týmto...Doteraz bolo všetko v poriadku, iba dnes začal vrzgať, muž mi to pozeral a hovorí, že kolesá sú ok, že to konštrukcia...

adulienka92
26. okt 2017

@dracikdrahosko aj moja malá ma cca 13 kg. A už si ten kočík čo-to prežil 😂

lienkae
27. okt 2017

@dracikdrahosko dakujem za odpoved a aj cenne rady 🙂 nas maly je tiez na svoj vek dost vysoky, preto hladam daco vacsie. Zaspava mi len v kociku, takze ten rapid je maly, mas pravdu.

dracikdrahosko
27. okt 2017

@lienkae
my sme sa nakoniec teda rozhodli pre ten rapid, lebo je veľmi elegantný, to ma na ňom chytilo najviac, no a ten popoludňajší spánok sme nakoniec vyriešili tak, že sme ho zo dńa na deň naučili spať v postieľke, lebo skôr či neskôr by sme tak aj tak museli učiniť. Aj keď je to hotová tortúra, kým malý zaspí...ani nebudem hovoriť☹ V kočíku nám v poslednej dobe zaspal do pár minút, no v postieľke je to hrôza...Ale aspoň že tam vôbec zaspí...

ivanaseles
6. nov 2017

Ahojte dá sa kúpiť nová strieška na 4 baby Rapid premium?

dracikdrahosko
7. nov 2017

@ivanaseles
ahoj, podľa mňa by sa mala dať kúpiť. V obchodoch, kde tento kočík predávajú, by sa mali dať objednať aj náhradné diely. Ja som tak bola u kočíka Camarelo, pokazili sa nám predné kolesá a dali sa zohnať aj tie, aj celá konštrukcia s kolesami, takže preto si myslím, že by bolo možné zohnať ju. Veď sa skús popýtať v obchode, kde si kupovala, alebo v takom, kde vieš, že tieto kočíky predávajú. Ja som napr. rapid premium objednávala z netu, ale majú ho aj v riadnom obchode u nás, takže ak by som niečo potrebovala, určite by som skúsila tam.

zuzka2388
8. jún 2018

@katrin21 ahoj narazila som.na.tuto diskusiu lebo uvazujem.nad kupou tohto kocika chcem.sa ta opytat ci si bola spokojna aj s kolieskami? Ja som povodne hladala.golfac ale narazila som na tento a pozdava sa mi teda ovela viac ako tie golfove dakujem

katrin21
12. jún 2018

@zuzka2388 ahoj...je fajn, stale sa mi.paci aj som spokojna, akurat teraz uz ma mala 2r a 3m a 13.5kg a citit, ze rozbita cesta uz je pri tej vahe dietata trochu problematickejsia, treba zdvihnut predne kolieska a tak prejst nerovnosti vacsie, neviem ako ostatne golfky, mozno je to podobne..ibak rozmerovo fajn, do mesta super, an do auta maly a lahucky.len ten teren ak pptrebujes, tak moze to byt problem.

katykats
5. aug 2018

Dobry den ma niekto skusenost s kocikom 4 baby rapid premium 2018?chcem si ho kupit ale netusim aky vlastne je.

dracikdrahosko
5. aug 2018

my máme rapid premium 2017 a ako porovnávam s novšou verziou, nie je tam žiadny rozdiel. Všetko úplne také isté, len zmenili vizuál poťahu vo vnútri striešky za iný vzor. My sme ho kupovali vlani, je svetlosivý, krásny, elegantný, to ma na ňom dostalo, na rovnej trase ide ako po masle, no v katastrofálnom stave chodníky a obrubníky sa s ním zdolávajú hrozne. Ja mám malého, ktorý má 2,5 rokov a 14,5 kg a keď sa mi z neho vykloní, mám problém kočík udržať v rovnováhe. Inak je ľahký, vhodný do panelákov, ľahko sa skladá a rozkladá, má veľký košík na nákupy, čo je pre mňa super, má polohovateľnú rúčku, čo väčšina športiakov nemá, mne to vyhovuje, lebo som nižšej postavy (163cm), napr. pre porovnanie - valco baby má vyššiu rúčku, nepolohovateľnú a tá by mne bola veľmi vysoká, ako som ten kočík skúšala, známa ho má.
pýtaj sa, ak ešte niečo potrebuješ vedieť...rada poradím

katykats
6. aug 2018

@dracikdrahosko dakujem krasne za info.uz som ho objednala tak som sama zvedava ci s nim budem spokojna.tiez ma dostal jeho dizajn a jeho farba gold.krasny.a v aute ho vozite?v pohode vojde do kufra a kolko miesta zaberie?

adulienka92
6. aug 2018

@katykats aj ja mám rapíd premium,ale ten starší ako @dracikdrahosko. Som spokojná ,mala má 2 a pol roka a 14 kg a kočík zatiaľ žije,dokonca je v super stave. Trosku mi vadí to čo jej,že kočík nie je 100% stabilný ,ale to je jedine mínus. Inak som spokojná so všetkým

dracikdrahosko
6. aug 2018

@katykats
nosíme ho samozrejme aj v aute, ľahko ide zložiť aj opäť rozložiť, no ukladáme ho do šírky, lebo do dĺžky sa do auta nezmestí a teda zaberie dosť miesta☹ Ale dá sa, zatiaľ sme sa pomestili, hoci niekedy máme toľko vecí, že by sme potrebovali hádam nákladiak🙂