Športový kočík 4 baby Rapid

lussialv
31. júl 2014

Maminky, mate s tymto kocikom niekto skusenost? Dakujem

nikaniky
8. júl 2017

Mamicky mate niektora starsiu verziu 4 baby rapid 2015?Da sa predliz strieska az k madlu?

nikaniky
8. júl 2017

Tento mam na mysli

dracikdrahosko
9. júl 2017

@adulienka92
Dobrý večer prajem,
spomínate, že kočík používate už jeden rok, preto sa Vás chcem opýtať, či ste ho skúšali už aj v zime, poprípade v snehu?
My sme ho kúpili len prednedávnom, takže neviem.
Ďakujem za odpoveď.

pettulka22
9. júl 2017

@nikaniky nie,verzia 2015 nema tuto moznost

lucinka201
9. júl 2017

@adulienka92 dobry vecer chcem sa opytat ci je to ta farba ligh grey?lebo na strankach na nete su prilis svetle a vas je pekny sivy vopred dakujem

adulienka92
10. júl 2017

@dracikdrahosko áno,mali sme ho aj v zime. Keď bolo veľa snehu, čerstvo napadany,tak som vymenila za kočík s nafukovacími. Ale keď odhrnuli,tak som chodila znova s rapidom a pohodka

adulienka92
10. júl 2017

@lucinka201 ja mám ten svetlo šedý s čiernou konštrukciou,ten tmavší má bielu

dracikdrahosko
10. júl 2017

@adulienka92
vďaka za odpoveď. Tiež som to tak myslela, že v snehu ho radšej vymením za naše camarelo, predsa má len väčšie a iné kolesá🙂

adulienka92
10. júl 2017

@dracikdrahosko aj ja mám camarelo 😂 je lepšie v zime

lucinka201
10. júl 2017

@adulienka92 dakujem to som si ani nevsimla ze je ina farba konstrukcie 🙂

elizabeth_mia
17. júl 2017

Dobrý deň už som sa to tu dávnejšie pýtala ale nikto mi neodpovedal. Prosím Vás tie čo máte tú staršiu verziu kočíka 4 baby rapid 2015 dá sa ten kočík nejak zvliecť a oprať alebo iba ručne vyčistiť ? Ďakujem

dracikdrahosko
19. júl 2017

Dobrý deň,
možnosť prateľnosti poťahu by zaujímala aj mňa. Ja mám verziu 2017, no podľa mňa tam nejaký veľký rozdiel nie je oproti r. 2015. Ako som však pozerala, neverím, že by sa dal zvliecť a oprať...Avšak ak niektorá z Vás má s týmto nejakú skúsenosť, budem tiež rada, keď napíšete...Vďaka.

mpress30
31. júl 2017

@dracikdrahosko Dobry den, chcela by som sa spýtať ako je riešené polohovanie. Je tam páčka ktorou sa polohuje alebo popruh? Pripadne keby sa vám chcelo pridať foto, tak by som bola veľmi vďačná.

januska20
31. júl 2017

@dracikdrahosko Ahojte, ja mam tento typ kočíka,verziu 2017. S praním je to ťažké, najprv som skúšala ručne vyšurovať,ale ostávali mi stále fľaky. Nakoniec mi manžel odvrtal nity a tak som zložila vrchnú časť. Namietso nitov tam dal maličkú šrúbu a maticu.
Spodok išiel bez problémov,len to trebalo odšrubovať.

januska20
31. júl 2017

@mpress30 nech sa pači,je tam takáto páčka, verzia 2017

mpress30
31. júl 2017

@januska20 to je ten premium?? Inak moc ďakujem! 🙂

januska20
31. júl 2017

@mpress30 akurát čítam v čom je rozdiel,ale ja mam potom len "obycajny".. 😉

mpress30
31. júl 2017

@januska20 Aj tak ďakujem za ochotu😉 Ten som v obchode videla, len nemali tu verziu premium, tak preto zisťujem, ako je to s tým polohovanim.

dracikdrahosko
31. júl 2017

@januska20
ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Škoda, že to s tým praním nie je jednoduchšie...☹

januska20
31. júl 2017

@dracikdrahosko veru,aj my sme sa zlostili,ze preco to tak komplikuje vyrobca..

mpress30
1. aug 2017

Tak ešte raz prosím adulienka92, dráčikdrahosko, dievčatá čo máte rapid PREMIUM 2017, je tam prosím ta páčka na polohovanie ako na foto od januska20? Ďakujem vopred za odpoved!

adulienka92
1. aug 2017

@mpress30 áno,ja mám presne rovnakú páčku na polohovanie. Mám rapid premium a farba bledo šedá 😃

mpress30
1. aug 2017

@adulienka92 moc moc ďakujem!! Teraz ho už môžem spokojne objednat🙂

evelyn226
1. aug 2017

mamičky videla som len posledné správy, tak neviem ako staré kočíky riešite. Ja mám rapid ale obyčajný ten tyrkys a rozdiel medzi rapid obycajným a rapid premium je len že vo výbave kočíka je držiak nápoja a látka nie šušťakovina. Odporúčam ale ktoré majú alebo si chcú kúpiť rapid obyčajný šušťakový aby ste si kúpili aj podložku. Syn keď mi zašpiní kočík tak je fľakatý tak vytočená ho čistím len hubkou a saponátom alebo mydlom lebo sa to nedá dať do práčky (skúšala som ho rozobrať lenže v poťahu je tvrdá doska alebo čo :/ ) inak kočíky sú rovnaké aj s páčkami aj neviem s čím iným :D len nie látkou

dracikdrahosko
4. aug 2017

Kočky, ktoré máte kočík 4 baby rapid premium, ozvite sa mi, či máte tiež takýto problém:
keď dám malého do ľahu a pripútam ho a on nechce ležať a nadvihne sa, zároveň sa mi spolu s ním nadvihne aj opierka chrbta...Tým pádom ho neviem prinútiť, aby zostal ležať, napr. keď má spať. A ja teraz neviem, či je to tak u všetkých týchto kočíkov, alebo máme nejaký chybný kus☹ Ďakujem za Vaše postrehy🙂

evelyn226
4. aug 2017

@dracikdrahosko nemám premium mám obyčajný ale áno robí sa to a nie len pri týchto kočíkoch. Môj syn má tiež silu, že sa zachytí rukami a zdvihne sa hore ale to nájdeš aj pri iných kočíkoch. Mala som bebetto nico a tam zase to nešlo len tak ľahko a tiež mám ešte jeden 3-kombi kočík a tam to tiež nejde. To si myslím, že typ ako sú tieto ľahké kočíky, golfáče a športové. ;) nelám si hlavu. Ja som dala dole vrchné opraty a drží ho to len okolo pásu a v pohode nezdvihne to.

dracikdrahosko
4. aug 2017

@evelyn226
ďakujem veľmi pekne za odpoveď, tipovala som, že to asi tak bude aj inde, nakoľko mi je jasné, že keďže celý kočík je oproti riadnym športovým verziám necelých 9 kg, tak nemôže mať všetko🙂. Avšak škoda, lebo mi ho dodnes používame na spanie a takto svojho drobca neviem prinútiť, aby zostal ležať a keď zas vstane, tak pokým zaspí, rozptýli ho ešte milión ďalších vecí...Ale čo už☹

dracikdrahosko
30. aug 2017

@pettulka22
@adulienka92
dievčatá, chcem sa Vás opýtať, či mi náhodou neviete poradiť, či sa na kočík 4 baby rapid dajú zohnať kolesá, ak by sa nám náhodou pokazili...Ďakujem za odpoveď.

adulienka92
30. aug 2017

@dracikdrahosko ja som zatiaľ nemenila. Ale podľa mňa ti musia vyreklamovat alebo kúpiť sa musia dať. Od dodávateľa.

dracikdrahosko
30. aug 2017

@adulienka92
Ďakujem veľmi pekne. Zatiaľ nemáme kolesá pokazené, kočík máme len od júna, pýtala som sa len pre info do budúcnosti. Ešte raz vďaka.